میناکاری اصفهان

خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری

جهت سفارشات عمده خرید مینا کاری اصفهان  تولید هنرمندان اصفهانی لطفا با مرکز تولید اصفهان تماس گرفته و از تخفیف 20 تا 50 درصدی استفاده نمایید.

شماره تماس سفارشات عمده 031395025000 و ( 09032735028 پشتیبانی 24 ساعته ) ضمن آنکه برای سفارشات عمده امکان حک و چاپ لگو یا متن مورد نظر شما بر روی محصولات و یا قاب محصولات میناکاری امکان پذیر است.

{{ product.discountPercent}}%
تخفیف
{{ product.regularPrice }} تومان
{{ product.price }} تومان
ناموجود
به زودی

میناکاری هنری از شاخه های صنایع دستی است با قدمت بیش از پنج هزار سال که در چند شهر ایران توسط هنرمندان تولید می شود . میناکاری معمولا به رنگ آبی آسمانی تولید می شود و علت نامگذاری این هنر هم نزدیکی معنی مینا و رنگ آبی آسمانی است 

در فرهنگ دهخدا اینگونه معنی شده است که میناکاری به معنای رنگ آمیزی بر روی فلزاتی چون مس و طلا است که بعد از رنگ آمیزی پخته می شوند.

مراکز تولید میناکاری در ایران در چند شهر است حتی میناکاری در کلان شهر تهران نیز تولید می شود . اما مهد تولید میناکاری روی مس در ایران معمولا با اصفهان و همدان شناخته می شود که در این میان میناکاری اصفهان مشهور تر است .

میناهای تولید شده معمولا به صورت گلدان میناکاری، بشقاب میناکاری یا قاب میناکاری شده همچنین ساعت دیواری میناکاری و یا به صورت جعبه های زیبایی که در درون آن ها قرار داده شده اند دیده می شود .