دستگاه بخور

دستگاههای بخور سرد به دلیل ایجاد رطوبت در محیط، می توانند بسیاری از مشکلات پوستی و تنفسی را حل نمایند. این نوع دستگاهها دارای انواع سرد و گرم بوده و هر کدام کارایی های مخصوص به خود را دارد. فروشگاه اینترنتی تک سبد انواع دستگاههای بخور سرد و گرم را با قیمت عالی به صورت عمده و تکی در سراسر ایران عرضه می نماید.

سفارشات عمده نیز در این بخش پذیرفته می شود که می توانید برای اطلاع از قیمت با خرید عمده و نحوه ارسال با شماره 031395025000 و ( 09032735028 پشتیبانی 24 ساعته ) تماس حاصل نمایید.

  • 1
  • 1

دستگاه بخور سرد و علت استفاده از آن:

دستگاه بخور سرد دستگاهی است که رطوبت هوارا افزایش می دهد و یا استفاده از این دستگاه ذرات آب و بخار بیشتری به مجرای تنفسی ما وارد میشود. این دستگاه ها با حفظ رطوبت محل زندگی به سلامت افراد کمک میکنند. از این دستگاه ها برای ضدعفونی کردن هوا استفاده میشود.

انواع دستگاه بخور سرد:

دستگاه های بخور سرد انواع گوناگونی دارند شامل: بخور سرد پروانه ای، بخور سرد الکتراسونیک و تبخیری.

دستگاه بخور سرد پروانه ای:

این دستگاه بدون نیاز به فیلتر مرطوب سازی میکند. این گونه دستگاه ها خود تنظیم هستند، یعنی با بالا رفتن رطوبت موجود در محیط این دستگاه به صورت خودکار رطوبت کمتری را تولید میکند، این دستگاه به کنترل های اضافی نیازی ندارد، نگه داری و شستشوی این گونه دستگاه های بخور سرد بسیار راحت است.

دستگاه بخور سرد الکتراسونیک:

این نوع دستگاه ها با ارتعاشات فرا صوتی الکتراسونیک آب را تبخیر میکنند، و ذرات بخار ریز تری نسبت به بخور سرد تبخیری بوجود می آورند، این نوع دستگاه ها نسبت به انواع دستگاه های بخور سرد آرام و کم سرو صدا ستند. بخور سرد الکتراسونیک رایج ترین و فراگیر ترین دستگاه بخور سرد است.

دستگاه بخور سرد تبخیری:

این نوع دستگاه ها بخار آب گرم را با یک فیلتر میگیرند و بخار هوای سرد را به وسیله ی فن در هوا پراکنده میکنند.

شما باتوجه به نیاز خود، هزینه و کیفیت این دستگاه ها هر کدام را خواستید انتخاب کنید.

فواید استفاده از دستگاه بخور سرد:

جلوگیری از پخش ویروس ها: تحقیات نشان از این دارد که افزایش رطوبت هوا تاثیر بسیار زیادی روی 85% ویروس ها دارد، و آن ها را نابود میکند، امروزه به همین دلیل در بیمارستان ها از روش افزایش سطح رطوبت برای حفظ سلامت پزشکان، پرستاران و ماجعه کنندگان استفاده میشود.

جلوگیری از خشکی پوست: 50 تا 60 درصد بدن انسان را آب تشکیل میدهد، خشکی هوا باعث خشکی پوست، چشم و ترک خوردگی لب ها میشود، داشتن یک دستگاه بخور سرد تمامی این مشکلات را برطرف میکند.

کاهش علایم آلرژی و آسم: این دستگاه ها با جلوگیری از بوجو آمدن گردو غبار اثرات صرفه و تنگی نفس را گاهش میدهند.

جلوگیرب از الکتریسته ساکن: دستگاه های بخور سرد با مرطوب کردن هوا مشکلات استاتیک را از بین میبرند.

تنفس راحت: رطوبت خنک، التهاب موجود در مسیر تنفسی را کم میکند و باعث میشود که تنفس راحت تری داشته باشید.

نکاتی درباره خرید دستگاه بخور سرد:

اگر در خانه کودک، سالمند، بیمار مبتلا به آسم و مشکلات قلبی و تنفسی دارید، حتما با یک مشورت یک پزشک متخصص دتسگاه بخور سرد را خریداری کنی، پون که مقدار رطوبت تولیدی برای این افراد مهم است و نباید از حدی فراتر رود.

هنگام خرید حتما به جنس دستگاه توجه کنید، و دستگاهی را انتخاب کنید که از مواد مرغوب و درجه 1 ساخته شده باشد. بعضی از دستگاه ها ی بخور سرد که در بازار عضه میشوند از پلاستیک بی کیفیت ساخته شده و بوی نامطبوعی را در فضا ایجاد میکنند.

دستگاه بخوری را بخرید که کم مصرف و اتوماتیک باشد و صدای زیادی از خود تولید نکند.

ظرفیت مخزن دستگاه ها از 3 تا 5 لیتر متفاوت است که بسته به نیاز خود هر کدام را که میخواهید خریداری کنید.

معرفی فروشگاه تک سبد:

فروشگاه تک سبد یک فروشگاه اینترنتی به مرکزیت اصفهان است، که سابقه درخشانی در اراِیه انواع محصولات دارد. و محصولا  مختلفی را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده و شما در هر نقطه از کشور میتوانید از این فروشگاه خرید کنید و لذت یک خرید خوب را تجربه کنید. این فروشگاه انواع دستگاه های بخورسرد استاندارد و باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه میکند.