فواید زیرپایی اداری

اگر شغل های پشت میزی دارین حتما و حتما با ما در این مقاله همراه بشین تا ببینیم چرا باید از زیرپایی طبی استفاده کنیم. فواید زیرپایی اداری:

 

وقتی روی صندلی اداری مینشینید معمولا پشت زانو با لبه صندلی درگیر میشه و با عث میشه که گردش خود در پای شما دچار اختلال بشه، این مشکل در افراد با قد کوتاه حاد تر هست اگر چه برای همه پیش خواهد آمد. استفاده از زیر پایی باعث میشه تا زاویه پای شما تغییر کرده و ارتفاع پا از زمین بیشتر بشه تا این اشکال و معضل برطرف بشه...

 

 

 

 

 

 

 

موضوع دیگری که باید به اون توجه بشه اینه که وقتی روی صندلی می نشینید و می خواهید پای شما به زمین برسد، معمولا به جلوی صندلی می آیید و دیگر امکان درست تکیه دادن وجود ندارد و فشار بسیار زیادی به ستون فقرات و کمر شما می آید. با استفاده از زیرپایی طبی اداری می توانید بر این مشکل نیز فایق آیید و کمر خود را در حالت درست قرار دهید.

 

 

 

 

یکی دیگر از مشکلاتی که افراد با شغل هایی که زیاد روی پا می ایستند و یا پاهای آن ها برای مدت طولانی آویزان است، درگیر می باشند، بیماری واریس است. این بیماری به دلیل گردش ناقص و نا درست گردش خون در پاها به وجود میاد. خون از طریق پمپاژ قلب وارد سرخرگ ها میشه و برگشت خون از طریق انقباضات عضلات صورت میگیره. وقتی پاهای شما در شرایط مناسبی نباشند این برگشت خون درست انجام نشده و باعث ایجاد واریس در پاها می گردد.

 

 

 

 

با استفاده از زیرپایی مناسب می توانید تا حد بسیار زیادی این مشکل را حل نمایید.

نکته مهم بعدی استفاده از زیرپایی مناسب برای استراحت پاست که مدل های بسیار متنوع و مختلفی در بازار موجود است. گروه تجارت الکترونیک تک سبد  یک زیرپایی بسیار راحت و سبک را تولید کرده است که می تواند جایگزین خوبی برای زیرپایی های سنگین و سختی باشد که معمولا قابل حمل نیز نیستند.

 

 

 

 

 

 

زیرپایی اداری طبی تک سبد مانند زیرپایی های متداول موجود در بازار از جنس فلز و پلاستیک سخت نیست و بعد از قرار دادن پا بر روی آن حس بسیار خوشایندی خواهید داشت.

 

 

 

این زیرپایی از جنس نوعی اسفنج فشرده خاص تولید شده است که که با اینکه نرم و راحت است دارای استحکام بالایی است و فرم خود را از دست نمی دهد.

 

 

 

 

 

 

لایه رویی این پد زیر پایی از جنس مخمل و نوعی چرم صنعتی است، در لایه زیرین روکش از چرم پوست ماری تهیه شده تا از لغزش و سر خوردن این زیرپایی جلوگیری شود.

 

 

 

 

این محصول ایرانی با طراحی عالی را به همه دوستان پیشنهاد می دهیم. این مدل ایرانی می تواند تحولی در کالای زیرپایی باشد.

 

 

 

یکی دیگر از مزایای استفاده از زیرپایی اداری تک سبد چندکاره بودن آن است که می توان برای زیر زانو در زمان استراحت و یا زیرپایی جلومبلی نیز استفاده کرد. استفاده از این کالا در محیط های داخلی و یا روی فرش هم بسیار ساده و آسان است.

 

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر زیرپایی اداری تک سبد و امکان خرید در سایت تک سبد اینجا کلیک کنید

 

 

نمونه ای از سایر محصولات ورزشی ایرانی