attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1340001
قیمت :
250000 تومان

foam pad office chair

هنگام نشتن بر روی صندلی های اداری آرنج و بازوی خود را روی دسته صندلی قرار می دهیم و معمولا به دلیل جنس پلاستیک یا فلزی سخت یا روکش های نازک، دست و آرنجمان اذیت می گردد. پد دسته صندلی تک سبد یک راه حل بسیار عالی برای کسانی است که مدت زیادی را روی اینگونه صندلی ها میگذرانند.

پد راحت دست صندلی اداری برند تک سبد بسیار جالب طراحی و دوخته شده است. این مدل دارای روکش جنس مخملی بسیار نرم بوده که با نوعی اسفنج منعطف یکپارچه پر شده است، در قسمت کف یک لایه کش دوزی شده قرار گرفته که به دسته صندلی فیکس شده و احساس راحتی بی نظیری را به شما اعطا می نماید.

این پد را به راحتی می توانید جدا نموده و دوباره سر جایش قرار دهید به علاوه اینکه قابل شستشو می باشد.

مشخصات

برند و مدل یک جفت پد نرم دسته صندلی اداری تک سبد
جنس روکش مخمل و پر شده با اسفنج یکپارچه
ابعاد 4*11*31 سانتی متر
وزن هر پد 80 گرم
مناسب برای دسته صندلی های اداری
سایر احساس راحتی دست و آرنج، تولید ایران

محصولی که در اینجا مشاهده می کنید یکی از جدید ترین اکسسوری تجهیزات اداری است که نمونه ای در ایران نداشته و به صورت انحصاری تولید می گردد. این روکش دسته صندلی برای انواع صندلی های اداری قابل استفاده بوده و مشکل خستگی و درد آرنج و ساعد دست در حین کار را تماما حل کرده است. اغلب صندلی های اداری طراحی مشابهی دارند و همگی دارای دسته های بلند با روکش پلاستیک سخت می باشند که در واقع هیچ نرمی در زیر دست ندارند.

 

روکش دسته صندلی تک سبد به این دلیل طراحی و تولید شده است تا روی دسته صندلی ها قرار گرفته و سطحی نرم و منعطف در زیر ساعد و آرنج دست شما ایجاد کند. بدین واسطه درد های ناشی از تکیه بر روی دسته صندلی یا قرار دادن آرنج و خستگی های مزمن را فراموش خواهید کرد. این روکش پد مانند بوده و با ضخامتی که دارد هم سطح آرگونومیک دسته را حفظ می کند و هم حس راحتی به شما می دهد که ساعات کاری لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد.

 

پوشش رویی این محصول نوعی پارچه مخمل مانند با کیفیت و بسیار نرم است که ظاهری بسیار شکیل داشته و با توجه به اینکه دسته اکثر صندلی ها به رنگ مشکی می باشد این کاور نیز مشکی طراحی شده است. قسمت داخلی محصول از نوعی اسفنج مخصوص نرم با قدرت انعطاف بالا طراحی شده که به محض اینکه دست را از رویش بردارید به سرعت به حالت اولیه برگشته و به مرور زمان کاهش ارتفاع نخواهد داد.

 

در قسمت زیرین این پد محافظ نیز یک لایه کش دوزی شده تعبیه شده است که به خوبی دورتا دور دسته صندلی قرار میگیرد و با توجه به اینکه به صورت کشی طراحی شده در زمان نصب کاملا باز شده و امکان قرار گیری روی دسته صندلی را فراهم می کند و پس از اینکه کاور روی دسته صندلی قرار گرفت با رها کردن قسمت کشی به سرعت دور دسته جمع شده و محکم سرجایش قرار خواهد گرفت.

 

این محصول کاملا قابل شستشو بوده و به راحتی می توانید آن را در ماشین لباسشویی انداخته و هر چند مدت یکبار بشویید تا از لحاظ بهداشتی نیز مشکلی پیش نیاید. البته با توجه به اینکه نوع مواد اولیه ای که در تولید این محصول استفاده شده همگی پارچه ای و امکان تعریق ندارند نیاز چندانی به شستشوی مرتب نیز ندارد.

 

این محصول به صورت یک پک دوتایی ارائه شده است تا برای هر دو دسته صندلی به راحتی استفاده شود. علاوه بر این کاربردهای دیگری نیز این محصول دارد که به چند مورد آن ها اشاره می کنیم:

  • قابل استفاده به عنوان بالشت پشت گردنی در حین کار برای استراحت کوتاه مدت
  • قابل استفاده به عنوان پد زیر مچ در حین تایپ کردن
  • قابل استفاده به عنوان بالشت روی میز کار برای استراحت کوتاه
  • و ...

همانطور که گفته شد این محصول نمونه دیگری در ایران نداشته و به صورت انحصاری طرح آن تولید شده است. شما عزیزان با خرید این محصول علاوه بر اینکه لحظات دلچسب تر کاری برای خود رقم میزنید به رونق تولید ملی نیز کمک شایانی خواهید کرد.

 

 

در مورد این محصول نظردهید