به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001117

Riddex Plus Pest Repelling Aid

دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس اولتراسونیک اصل Riddex Plus دارای عملکرد فوق العاده ای بوده و با اتصال به پریز برق با امواج اولتراسونیک حشرات موذی و موش را فراری می دهد. ریدکس پلاس بدون هیچ خطر و عوارضی برای انسان و سایز حیوانات بجز همستر و موش ها ندارد و  یک حصار صوتی در سیستم سیم کشی منزل شما ایجاد کرده و شما را از شر این موجودات موذی خلاص می کند.

با دستگاه حشره کش برقی ریدکس دیگر نیازی به استفاده از سموم شیمیایی و سایر حشره کش ها نخواهید داشت. ریدکس پلاس با ایجاد امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان با فضای 180 متر مربعی و تاییدیه FCC آمریکا انواع حشرات موذی به خصوص سوسک و حتی موش ها را نیز از منزل دور می کند. این امواج قابل شنیدن توسط انسان و سایز حیوانات خانگی نبوده و فقط بر سیستم عصبی موش و حشرات موزی اثر گذاشته و آن ها را به صورت دائمی از محیط زندگی شما دور می کند.

دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس اولتراسونیک اصل Riddex Plus دارای عملکرد فوق العاده ای بوده و با اتصال به پریز برق با امواج اولتراسونیک حشرات موذی و موش را فراری می دهد. ریدکس پلاس بدون هیچ خطر و عوارضی برای انسان و سایز حیوانات بجز همستر و موش ها ندارد و با یک حصار صوتی در سیستم سیم کشی منزل شما ایجاد کرده و شما را از شر این موجودات موذی خلاص می کند.

حشره کش ریدکس پلاس

با دستگاه حشره کش برقی ریدکس دیگر نیازی به استفاده از سموم شیمیایی و سایر حشره کش ها نخواهید داشت. ریدکس پلاس با ایجاد امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان با فضای 180 متر مربعی و تاییدیه FCC آمریکا انواع حشرات موذی به خصوص سوسک و حتی موش ها را نیز از منزل دور می کند. این امواج قابل شنیدن توسط انسان و سایز حیوانات خانگی نبوده و فقط بر سیستم عصبی موش و حشرات موزی اثر گذاشته و آن ها را به صورت دائمی از محیط زندگی شما دور می کند.

حشره کش برقی ریدکس

عملکرد دستگاه ریدکس پلاس به این صورت می باشد که پس از اتصال دستگاه به پریز برق بدون هیچ خطر و ضرری برای انسان، برای همیشه از شر موش، سوسک، پشه، مورچه و عنکبوت در منزل خود راحت خواهید شد. عجله نکنید و کافیست 2 هفته پس از شروع کار این محصول منتظر بمانید تا آثار خارق العاده این دستگاه حشره کش را مشاهده کنید.

ریدکس پلاس اصل

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس
آیا از حشرات و حیوانات موذی اطرافتان خسته شده اید؟؟
انبار آشپزخانه و درو دیوارهای اتاقهای خانه تان لانه و جولانگاه موجودات موذی شده؟
آیا میخواهید برای همیشه خانه ای پاک از این موجودات داشته باشید؟
آیا از مضرات سموم شیمیایی در هراسید؟
ما پیشنهاد تازه ای داریم:
دستگاه دفع حشرات و حیوانات موذی RIDDEX PLUS
با کمترین هزینه از شر این موجودات خلاص شوید
ارسال سریع به سراسر نقاط ایران
بهترین دافع حشرات
دشمن تمام حیوانات موزی آزار دهنده
قابل استفاده در منازل و ساختمان های اداری

حشره کش صوتی ریدکس

روش های بسیار زیادی برای دفع حشرات و حیوانات موذی مانند پشه، مگس، سوسک و موش و ... وجود دارد اما این روش ها یا شیمایی بوده و علاوه بر ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی، آثار کوتاه مدت و برگشت پذیر دارند و یا هزینه های بسیار سنگین و مداومی را در پی خواهند داشت. اما تکنولوژی التراسونیک استفاده شده در دستگاه دفع کننده حشرات و موجودات موذی ریدکس پلاس پیشنهاد ما به شماست... با ریدکس پلاس اصل آرامش و آسایش را به خانه و خانواده خود هدیه دهید. دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس امواج آلتراسونیک ایجاد می کند و حشرات موذی را فراری می دهد. خرید اینترنتی و پستی حشره کش ریدکس با همراه 7 روز گارانتی برگشت بدون دلیل کالا با خرید اینترنتی حشره کش ریدکس پلاس Ridex Plus خانه خود را در برابر نفوذ حشرات و موجودات موذی ایمن کنید. نکته مهمی که وجود باید به آن اشاره کرد این است که این دستگاه بر روی حیوانات خانگی اهلی مثل سگ یا مرغ هیچ تاثیری نمی گذارد.

حشره کش صوتی التراسونیک

ویژگی های دستگاه ریدکس پلاس اصل:

1- دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس به یکی از پریزهای برق منزل شما متصل می شود و با ایجاد امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان باعث می شود حشرات موذی سوسک و موش از خانه شما فراری شوند.
2- یک عدد دستگاه دفع کننده حشرات موذی ریدکس پلاس یک فضای 180 متر مربعی را به راحتی پوشش داده و پس از گذشت 2 هفته آثاری از سوسک و موش، مورچه پشه و... نمی بینید.
3- دستگاه دفع کننده اولتراسونیک حشرات برای منازل، فروشگاه ها، انبارها، بیمارستان ها، ادارات و... مناسب بوده و هیچ گونه تاثیری بر روی انسان و حیوانات خانگی مثل سگ و گربه نداشته و کاملا بی ضرر است.
4- شما با داشتن دستگاه Riddex plus اصل دیگر نیازی به استفاده از حشره کش ها، سموم شیمیایی، تله موش و... نخواهید داشت.
5- دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس دارای تاییدیه FCC آمریکا بوده و چند میلیون خانواده در اروپا از آن استفاده می کنند و رضایت مندی آنها دلیلی بر مرغوبیت این محصول است.

دستگاه دفع کننده حشرات

قابل استفاده جهت:
هتلها ، بیمارستانها ، مدارس ، آسایشگاهها ، خوابگاهها ، ادارات ، منازل ، آشپزخانه های صنعتی ، رستورانها ، انبارهای غلات و مواد غذایی ، کارگاه های تولیدی و ...

مزیت حشره کش برقی نسبت به سایر حشره کش های شیمیایی:

 • حشره کش های شیمیایی اولا برای سلامتی انسان و مخوصوصا کودکان و سالخوردگان شدیدا مضر هستند.
 • و ثانیا سالانه هزینه های زیادی برای خانواده ها تحمیل میکنند . ولی حشره کش های برق و مخصوصا حشره کش ریدکس هزینه بسیار مقرون به صرفه ای دارد و تاثیر آن هم کلا با مواد شیمیایی متفاوت است. چون آنها را نمی کشد بلکه از محل شما فراری می دهد.
 • اصلا به منزل شما حشرات و موشهای موذی نزدیک نمی شوند که بخواهید آنها را بکشید.
 • رها شدن از شر حشرات موذی و حیوانات جونده با ریدکس پلاس
 • تاثیر صد در صد بر روی انواع موش و سوسک.
 • هر دستگاه مساحتی در حدود 180 متر مربع را در هر طبقه از منزل پوشش می دهد.
 • در زمان کوتاهی نزدیک به دو هفته پس از نصب دستگاه تاثیر دائمی آن قابل مشاهده است.
 • کاملا ایمن و بی خطر ( خطر مسمومیت ناشی از استفاده از سموم و حشره کشهای شیمیایی دیگر وجود نخواهد داشت).
 • کاربری آسان ، فقط کافیست دو شاخه دستگاه را به پریز برق وصل نمائید.
 • صرفه جویی در هزینه ها (نیاز به خرید تله، سوسک کش و سموم شیمیایی نمی باشد).
 • ایجاد حصار نامرئی در برابر ورود سوسک ، عنکبوت ، مورچه و موش از طریق ایجاد میدان الکترومغناطیسی درون سیم کشی برق داخلی.
 • بی خطر برای حیوانات خانگی بجز همستر و موش.
پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تک سبد

محسن حسین زاده عزیز سلام
ریدکس پلاس فروشگاه ما اصل بوده و کارایی لازم را دارد. متاسفانه فعلا این محصول نا موجود می باشد ولی تا هفته آینده ریدکس پلاس اصل مجدد موجود خواهد شد.
باتشکر

96/05/24 13:52
محسن حسین زاده

باسلام
میخواستم بدونم این ریدکس پلاس شما مدل اصلی هست یعنی داخلش مدار اسیلاتور همراه با آی سی داره وهمچنین بلندگوی پیزوالکتریک یا نه؟؟؟
اصل بودنش رو تایید میکنید یا نه ؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

96/05/18 16:09

در مورد این محصول نظردهید