attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1000018
قیمت :
290000 تومان

stroller rain cover

کاور کالسکه از آن دسته کالاهای مراقبتی کودک است که واقعا کار برد داشته و کودک را در برابر باران، هوای سرد، گرد و غبار و ... محافظت کرده و این امکان را فراهم می سازد تا در هر آب و هوایی از کالسکه استفاده نمود.کاور باران کالسکه تک سبد یک مدل فری سایز است که برای کالسکه دلیجان و سایر برند ها، قابل استفاده می باشد. این مدل از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت و شفاف ساخته شده است که اصلا جلوی دید کودک را نمی گیرد. در دو طرف کاور، سوراخ هایی برای تهویه هوا تعبیه شده تا هوای تازه در داخل کاور جریان داشته باشد.در پشت کاور یک جیب به ابعاد 26*28 سانتی متر تعبیه شده که می توان خرده ریز هایی را در درون آن جای داد. کاور کالسکه تک سبد، در داخل تولید شده و نسبت به نمونه های برند و خارجی ، کفیت بالا تری داشته و در عین حال قیمت بسیار مناسب تری دارد.

مشخصات

برند و مدل کاور کالسکه تک سبد
جنس کاور پلاستیکی با کیفیت و شفاف
ابعاد 50*70*85 سانتی متر
وزن 480 گرم
مناسب برای اکثر برند های کالسکه
سایر دارای سوراخ های تهویه هوا در دو طرف، جیب در پشت، محافظت کودک در برابر باران، برف، گرد و غبار ، هوای سرد و ...

کاور ضد باران و سرمای کالسکه تک سبد محصولی ضروری برای هر خانواده ای است که دارای نوزاد کوچک هستند. این محصول به صورت یک روکش روی کالسکه را کاملا پوشش می دهد و از ریزش باران و نفوذ هوای سرد کاملا جلوگیری می نماید. طراحی و دوخت این کاور به نحوی انجام شده است که فری سایز بوده و برای انواع کالسکه های تکی قابل استفاده می باشد

محل دسته کالسکه به صورتی طراحی شده است که به راحتی هم روی دسته و هم زیر دسته قابل رد کردن و اتصال می باشد. در کناره های بدنه کاور سوراخ های ریزی تعبیه شده است که امکان تهویه هوا و ورود هوای تازه را برای نوزاد فراهم کرده است. طراحی شفاف محصول به این دلیل است که کودک به محیط بیرون کاملا دید داشته باشد و روشنایی محیط را مشاهده خواهد کرد.

 

کاور کالسکه ضد باران تک سبد از بهترین مواد اولیه و پلاستیک 020 خارجی درجه یک تولید شده است. این محصول تماما تولید ایران بوده و با انواع کالسکه های موجود سازگار و قابل نصب می باشد. 

 

در فصل های سرد سال و شهر های بارانی استفاده از این کاور کالسکه بسیار توصیه می شود چراکه بردن نوزاد بدون کالسکه و یا بدون کاور کالسکه به محیط بیرون بسیار خطر داشته و ممکن است نوزاد شما دچار بیماری هایی از جمله سرماخوردگی شود، پس بهترین کار استفاده از کاور ضد باران و ضد سرمای تک سبد است تا با خیالی آسوده به پیاده روی، خرید، میهمانی و ... بروید.

 

گاها دیده می شود مادران از یک پارچه یا پتوی نوزاد خود برای جلوگیری از ریزش باران روی کالسکه استفاده می کنند که علاوه بر تاریک شدن داخل کالسکه و ترس کودک می شود، امکان تهویه هوای تازه را نیز می گیرد و کودک در تنفس دچار مشکل خواهد شد. شما عزیزان می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی تک سبد تنها توزیع کننده این محصول در سراسر ایران سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

در مورد این محصول نظردهید