attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :1000002133
تخفیف 20 درصد
199000 159000 تومان

ASAN MESH WINDOW SHRINK FIJM INSULATOR KIT

پلاستیک عایق پنجره آسان مش یک مدل جدید و بسیار متفاوت، با کارایی بالاست که از لحاظ ظاهری نیز بسیار شفاف بوده و بر روی پنجره بسیار صاف قرار می گیرد. برای جلوگیری از هدر رفت و صرفه جویی در انرژی، جلوگیری از ورود گرد و غبار و جریان هوا در فصول مختلف و به خصوص فصل سرما، استفاده از این محصول را به شما توصیه می نماییم. جنس پلاستیک عایق پنجره از نوع مخصوص بوده و  در داخل بسته 20 متر چسب دو طرفه و 5 متر در 1.4 متر از این پلاستیک موجود است تا بتوانید به راحتی پنجره هایی در سایز های مختلف و یا چندین پنجره را پوشش دهید. برای شروع ابتدا دور قاب پنجره و محل چسباندن چسب دو طرفه را کاملا تمیز نموده و اجازه دهید خشک شود، حالا پلاستیک را در ابعاد مورد نظر برش داده و روی چسب فیکس نمایید، در مرحله بعد که بسیار مهم بوده سشوار را روی هوای گرم روشن نموده و بر روی همه جای پلاستیک بگیرید ، این کار باعث می شود که چروک های پلاستیک کاملا صاف شده و استحکام آن به چندین برابر افزایش یابد!!! خرید این محصول ایرانی با کیفیت را به همه توصیه می نماییم.

مشخصات

برند یا مدل پلاستیک عایق پنجره آسان مش
جنس پلاستیک مخصوص
ابعاد 500*140 سانتی متر
وزن بسته بندی 240 گرم
مناسب برای انواع پنجره در سایز های مختلف
سایر 20 متر چسب دو طرف در بسته، نصب بسیار آسان، ساخت ایران، نمای بسیار صاف و شفاف

 پلاستیک عایق پنجره آسان مش یکی از بهترین نمونه های ابزارآلات مخصوص عایق بندی پنجره ها در فصل زمستان است که به راحتی و بدون ابزار خاصی به شما امکان عایق کردن پنجره های قدیمی و پنجره های ساده ای که موجب هدر رفت انرژی می شوند را می دهد. عایق سازی درب و پنجره ها در زمستان علاوه بر جلوگیری از هدر رفتن انرژی باعث گرم نگه داشتن هوای داخل محیط نیز می شود که در این صورت به صورت خودکار نیز مصرف انرژی نیز پایین می آید.

روش های مختلفی برای عایق سازی درب و پنجره ها همیشه استفاده می شوند که یا بهینه نبوده و یا بسیار پر دردسر هستند. نیاز به صرف هزینه های بسیار سنگین تهیه درزگیر ها بوده و باز هم به خوبی این کار انجام نمی شود. علاوه بر این هزینه های سنگین مصرف گاز نیز در فصل زمستان بسیار سنگین بوده و خارج از توان برخی افراد نیز می باشد.

پلاستیک عایق پنجره آسان مش یک نمونه بسیار کاربردی با نصب بسیار ساده و راحت در چند دقیقه می تواند تمامی مشکلات را حل نماید. این محصول از تولیدات برند «آسان مش» بزرگ ترین تولید کننده ی درب های توری و پلاستیک مگنتیک در ایران می باشد که مثل همیشه پیشرو در طراحی و کارایی می باشد. این پلاستیک خارق العاده به نحوی طراحی شده است که تنها با یک سشوار و کمی حرارت دهی به سرعت روی محل نصب شده کشیده می شود و سطح پنجره را عایق می کند.

مراحل نصب و عایق سازی پنجره با استفاده از پلاستیک عایق پنجره آسان مش را می توانید در ادامه مشاهده نمایید. 

در مورد این محصول نظردهید