لوازم سگ

شاید شما فروشگاههای بسیاری زیادی را دیده اید که لوازم و وسایل سگ به فروش می رسانند. اما فرق ما در گروه تجارت الکترونیک تک سبد این است که ما کالای ایرانی ارایه می نماییم که شاید شما در جای دیگری مشاهده نکرده باشید.

 

مجموعه وسایلی که در این جا برای شما معرفی می کنیم لوازم سگ برای خودرو و سفر است تا با خیالی راحت حیوان خانگی خود را به گردش و سفر ببرید.

 

 

 

 

 

یکی از مهم ترین لوازم برای ارادی که پت دارند، روکش صندلی ماشین سگ است تا هم بهداشت و تمیزی داخل خودرو حفظ شود و هم حیوان خانگی شما راحت باشد. روکش صندلی سگ تک سبد برای صندلی عقب طراحی شده و می تواند به دلیل فری سایز بودن صندلی عقب انواع خودرو را پوشش دهد. این کاور از نوع ضد آب است و با بند های تعبیه شده به پشت صندلی های جلو و عقب متصل می گردد. این کاور با می توانید به راحتی نصب و جدا نمایید و در صورت تمایل شستشو دهید.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق و کامل بر روی تصویر کلیک کنید

 

 

 

محصول بعدی، کمربند ایمنی سگ است که بسیار مهم می باشد. این کمربند ایمنی هم از خود حیوان محافظت می نماید و هم از جابجا شدت به دلیل او جلوگیری می کند. کمربند ایمنی سگ از نوعی تسمه برزنتی محکم و مقاوم تولبد شده و قفل فلزی آن در قسمت کمربند خودرو وصل می گرددو قفل فلزی به صورتی طراحی شده که برای انواع خودرو مناسب باشد.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق و کامل بر روی تصویر کلیک کنید

 

 

باکس سگ و گربه یکی دیگر از محصولات دوست داشتنی مربوط به حیوانات خانگی است که هم می توانید بر روی صندلی جلو و هم بر روی صندلی عقب قرار دهید. این باکس دارای جنس بسیار با کیفیتی است و اصلا قابل مقایسه با نمونه های خارجی نیست. در این محصول کمربند ایمنی سگ نیز وجود دارد که هم به قفل کمربند صندلی جلو و هم قفل کمربند صندلی عقب می توانید متصل نمایید.

 

برای مشاهده اطلاعات دقیق و کامل بر روی تصویر کلیک کنید