attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1060012

dog car seat

باکس حمل و نقل حیوانات خانگی تک سبد یک محصول چندکاره بسیار عالی برای حمل و نقل و سفر حیوانات است. این کاور دارای جنس و کیفیت بسیار بالایی است که از جنس برزنت و لایه های داخلی محکمی ساخته شده و می توانید از طریق زیپ های تعبیه شده دیواره ها را باز نمایید، بنا براین می توانید این کالا را در دو حالت باز و بسته استفاده نمایید.این باکس در برابر روطوبت و کثیفی بسیار مقاوم بوده و هم می توان بر روی صندلی جلو هم بر روی صندلی عقب استفاده نمود. برای اتصال به صندلی دارای بند های اتصال مخصوص بوده و علاوه بر آن یک لنگر مخصوص هم وجود دارد که بین صندلی قرار گرفته و باکس را کاملا در حالت ثابت نگه می دارد. دو عدد شکاف روی دیواره کالا اجازه عبور کمربند های ایمنی را نیز ممکن می سازد.باز و بسته شدن ساده، قابلیت شستشو، کیف حمل، یک عدد کمربند ایمنی سگ، تاشو و قابلیت حمل از دیگر خصوصیات این کالا می باشد.

مشخصات

جنس برزنت و شیت پروپیلن
ابعاد 46*49*51 سانتی متر
وزن 1500 گرم
مناسب برای انواع خودرو
سایر دارای یک کمربند ایمنی سگ، تولید ایران، نصب و باز کردن آسان، قابل شستشو، مواد اولیه درجه یک، قابل استفاده برای صندلی جلو عقب، فری سایز و مناسب برای همه انواع خودرو،

باکس حمل حیوانات تک سبد برای حمل و نقل و جابجایی انواع حیوانات خانگی از جمله سگ، گربه، همستر و ... با خودرو و ماشین طراحی شده است. بنا براین اگر حیوان خانگی دارید و می خواهید آن ها را به گردش و یا سفر ببرید حتما این باکس بسیار ایده آل را نیاز خواهید داشت.

این مدل که جدید ترین و بهینه شده ترین مدل موجود در بازار است دارای خصوصیات منحصر به فردی است که در اینجا به صورت خلاصه به آن ها اشاره می گردد:

- مواد اولیه استفاده شده از بهترین جنس پارچه برزنتی بوده و هم در لایه رو.یی و هم در لایه زیرین از این پارچه برزنتی محکم و مقاوم استفاده شده است. در لایه میانی قسمت کف و کناره ها از شیت محکم پروپیلن استفاده شده است تا علاوه بر محکم تر کردن کالا به مقاومت این محصول در برابر آب و انواع کثیفی ها کمک نماید.

- لبه های باکس در کناره ها دارای زیپ هایی هستند که به شما اجازه می دهد از این کالا هم در حالت باکسی و هم در حالت باز استفاده نمایید، این خصوصیت به جمع کردن راحت و قابلیت حمل محصول نیز کمک می نماید.

- این باکس به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توانید بر روی صندلی جلو و یا صندلی عقب استفاده نمایید. اتصالات مخصوص برای فیکس شدن این باکس در داخل خودرو وجود دارد: بند بالا که به قسمت بالای صندلی وصل شده و می توانید سایز آن را تنظیم نمایید- بند دیگری در قسمت پشت وجود دارد که به پشت صندلی جلو وصل می شود،علاوه بر این بند ها یک لنگر مخصوص نیز در این محصول طراحی شده است که یک لوله پلاستیکی بسیار محکم است که در بین درز صندلی فرو برده می شود و هم در صندلی جلو و هم در صندلی عقب قابل استفاده است.

- در قسمت کمری این باکس دو شکاف تعبیه شده که به شما اجازه می دهد کمربند ایمنی را در صندلی عقب و یا حتی جلو از آن عبور دهید و به فیکس شدن باکس کمک نمایید. یکی دیگر از کاربرد های این شکاف ها وصل کردن قلاده سگ و یا کمربند ایمنی سگ با محل اتصال است.

- یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد این محصول همراه داشتن کمربند ایمنی سگ می باشد که به صورتی طراحی شده که برای همه انواع خودرو مناسب می باشد. این کمربند از یک طرف به قلاده سگ و از طرف دیگر به محل قفل کمربند راهنمایی وصل می شود و حیوان خانگی شما را کاملا محافظت می نماید.

- یک کیف حمل نیز به همراه این محصول وجود دارد که نگهداری و جابجایی آن را بسیار ساده تر می کند.

در مورد این محصول نظردهید