attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002139

hook and loop roll strips with adhesive back

چسب های نواری نر و مادگی را همه دیده ایم و با کارایی های آن ها آشنا هستیم، چسب نواری نر و ماده تک سبد از نوع پشت چسبدار شده است که کارایی های شگفت انگیزش، شما را متعجب می نماید. چسب پشت این نوار از نوع بسیار با کیفیت و عالی است که به راحتی بر روی انواع سطوح صاف، دیوار، شیشه، پلاستیک و ... می چسبد.حالا با این محصول می توانید کارهای خارق العاده ای انجام دهید، مثل چسباندن قاب به دیوار و جدا کردن آن از روی قسمت چسب نر و مادگی در حالی که لایه هنوز بر روی سطح می باشد. برای متصل کردن انواع وسایلی که می خواهید برداشته و دوباره بگذارید عالی است. مثل کنترل ها، ابزار، استند های مختلف، کف پوش خودرو، فرش، موکت و .... نوار چسب پارچه ای تک سبد دارای طول 5 متری بوده تا در اندازه های دلخواه برای کارهای مختلف برش دهید. کافی است سطح را تمیز نمایید، چسب نر و ماده را از هم جدا کنید، لایه روی چسب پشتی را برداشته و به سطح مورد نظر بچسبانید، طرف دوم را روی آیتم مورد نظر خود بچسبانید. مثلا یک طرف نر و مادگی را به میز و یک طرف دیگر را به کنترل تلویزیون بچسبانید حالا همیشه کنترل را روی این سطح قرار دهید و در صورت نیاز بردارید.

مشخصات

برند و مدل چسب پارچه ای نر و ماده چسبدار شده دو طرفه
جنس پارچه ای
ابعاد طول 5 متر و عرض 2 سانتی متر
وزن 158 گرم
نوع چسبدار شده
مناسب برای اتصال انواع اقلام و آیتم ها به سطوح مختلف با امکان بر داشتن و گذاشتن
سایر استفاده آسان، کار برد های متعدد، قیمت ارزان، نظم دهی به هر جایی در خانه، محل کار و خودرو

چسب نواری پارچه ای پشت چسب دار شده:

چسب های نواری پارچه ای چسب هایی هستند که دارای دو لاین جدا شونده بوده که دارای برجستگی ها و فر رفتگی هایی هستند که تحت عنوان نر و ماده شناخته می شوند و برای کاربرد های متعددی مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا باید دوخته شوند. حتما این چسب ها را در موارد متعددی از جمله کفش ها دیده اید.

 

حالا، شرکت بزرگ تک سبد این چسب ها را ارتقا داده و با اضافه کردن لایه ای با چسب قوی در پشت این لاین ها، کارایی این نوع چسب ها را به چندین برابر افزایش داده است. این لایه خود چسب دارای یک روکش بوده که با جدا کردن آن لایه چسبنده پدیدار شده و آن را می توانید بر روی سطوح مختلفی بچسبانید.

 این کالا در سایت تک سبد با طول 5 متری عرضه می گردد و شما می توانید آن ها را به قطعات مورد نیاز خود قیچی نمایید.

این چسب به شما اجازه می دهد که چیزهای مختلفی را به هم متصل نمایید در حالیکه به راحتی می توانید آن را برداشته دوباره سر جایش بگذارید. به عنوان مثال اگر بخواهید تبلت یا موبایل خود را در مواقع نیاز بر روی داشبورد ماشین وصل نمایید و پس از پایان کار آن را بردارید استفاده از این چسب بسیار عالی است. کافی است به مقدار نیاز از چسب را از رول جدا نمایید حالا یکی از لاین های نر یا ماده را بر داشته، لایه روی چسب پشتی را جدا نموده و به محل مورد نظر بچسبانید، طرف نر یا ماده دوم را نیز روی پشت تبلت خود بچسبانید. حالا چسب های نر و ماده ای بر روی داشبورد و تبلت را به هم بچسبانید و بعد از اتمام کار جدا نمایید در حالیکه هنوز چسب ها بر روی داشبورد و تبلت شما وجود دارند و دوباره می توانید آن را به سر جای خود برگردانید.

 

این رول چسب پارچه ای تک سبد می تواند هزاران کاربرد مختلف بنا بر نیاز افراد داشته باشد و کارهای روزمره را به طرز عجیبی ساده نماید.

این نوع چسب ها که تحت عنوان هوک اند لوپ hook and loop شناخته می شوند همیشه وجود داشته اند اما برند تک سبد یک فرق اساسی با سایر این مدل ها دارد و آن چسبدار شدن پشت این چسب هاست که کارایی آن رامتحول ساخته و استفاده از آن را بسیار ساده تر ساخته است.

اگر چه کارایی این چسب ها قابل شمارش نیست اما برخی از آن را می توان نام برد:

اتصال موبایل و تبلت به سطوح مختلف از جمله داشبورد ماشین و امکان جدا کردن و دوباره قرار دادن

اتصال کف پوش و موکت خودرو به کف برای جلوگیری از جابجایی با امکان جدا کردن

اتصال ابزار های مختلف

اتصال کنترل به میز یا دیوار تا در صورت نیاز برداشته و دوباره سر جای خود قرار دهید

اتصال ابزار ها و اقلام های کوچک به دیوار یا میز و جلوگیری از گم شده آن ها

اتصال تابلو، عکس و ... به دیوار، یخچال و سطوح مختلف

قابل اتصال بر روی انواع سطوح صاف از جمله پلاستیک و شیشه

بسیار کاربردی

بدون نیاز به دوخت

مناسب برای کیف و کفش

اتصال فرش به کف اتاق و جلوگیری از سر خوردن فرش

و هزاران کاربرد دیگر...

 

در مورد این محصول نظردهید