ساعت مچی هوشمند

برای سفارشات  ساعت هوشمند زیر ده عدد از منوی سایت استفاده کنید و برای سفارشات عمده ساعت هوشمند با شماره تماس پشتیبانی عمده تماس بگیرید ( 09032735028 پشتیبانی 24 ساعته )

  • 1
{{ product.discountPercent}}%
تخفیف
{{ product.regularPrice }} تومان
{{ product.price }} تومان
ناموجود
به زودی
  • 1

امروزه استفاده از گجت های پوشیدنی بسیار باب شده است به خصوص در بین جوانان. گجت های پوشیدنی امکانات هوشمندی دارند که شما را در زندگی روزمره تان بسیار یاری می دهند. از جمله گجت های پوشیدنی می توان به ساعت مچی های هوشمند اشاره نمود. ساعت مچی هوشمند در واقع یک نوع ساعت است که امکانات موبایلی و هوشمند دیگری را همزمان یکجا دارد. از جمله محبوب ترین نوع ساعت مچی های هوشمند می توان به ساعت هوشمند اپل اشاره کرد. این مدل ساعت مچی هوشمند از کیفیت، امکانات و کارایی بالایی برخوردار است اما قیمت بسیار بالایی نیز دارد به این صورت که توسط همه افراد و اقشار جامعه قابل خریداری نمی باشد.

ساعت مچی هوشمند ارزان مدلی مشابه هستند که دارای ظاهری دقیقا مشابه با ساعت های هوشمند اصل می باشند اما در واقع نمونه چینی می باشند. امکانات این مدل ساعت های مچی هوشمند به کاملی و با کیفیتی نمونه اصلی نمی باشند اما کارایی خاص خودشان را دارند. این مدل ساعت های مچی هوشمند طرفداران بسیار زیاید دارند و جزو پر فروش ترین محصولات هستند. در این میان ساعت های هوشمند مدل های طرح اپل واچ، M9طرح سامسونگ، V9 اسپورت و دیگر مدل ها فوق را می توانید مشاهده و خریداری نمایید.