مت یوگا

وقتی اهل فعالیت های بدنی با هر نوع و مدلی باشید اولین نیاز شما داشتن یک زیر انداز ورزشی یا مت ورزشی است تا یتوانید تمرینات بدنی خود را به راحتی و بدون هیچ آسیب بدنب انجام دهید.

 

 

 

 

 

 

تمرینات هوازی از جمله یوگا، پیلاتس، بدنسازی، ایروبیک و ... از جمله ورزش هایی هستند که نیاز مبرم به مت ورزشی دارند. مهم ترین مشخصات یک مت یوگا را در اینجا با یکدیگر بررسی می نماییم:

 

-مت یوگا و زیرانداز ورزشی باید به صورتی باشد که افزایش کیفیت تمرینات شما را به همراه داشته باشد و کاملا بر روی آن احساس راحتی داشته باشید.

 

-نکته مهم دیگری که باید در نظر گرفت ایمنی در هنگام تمرینات ورزشی است، این مت یوگا باید به صورتی تهیه شده باشد که هیچ خطر و آسیبی در حین فعالیت های بدنی ایجاد ننماید و در واقع ایمنی را ضمانت نماید.

 

-یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات مت پیلاتس و یوگا قابل حمل بودن آن است. این زیرانداز باید به صورتی طراحی شده باشد که شما به راحتی بتوانید آن را جابجا نمایید و در هر مکانی که تمایل دارید همراه خودببرید.

 

-ثابت بودن و نلغزیدن تشک در زیرپا و بدن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

-ضخامت مناسب نیز یک فاکتور اساسی در انتخاب زیرانداز ورزشی است و تشک ها و یازیرانداز های ورزشی دارای ضخامت های مختلفی هستند. نازک بودن آن موجب عدم احساس راحتی می گردد، حد اقل ضخامت حدود نیم سانتی متر و بیشترین حدود 4 سانتی متر می باشد.

 

-وزن سبک و راحتی در جابجا کردن نیز باید مد نظر گرفته شود.

 

-کیفیت بالا و طول عمر طولانی نیز برای همه افرار حائز اهمیت است.

 

 

 

 

گروه تجارت الکترونیک تک سبد یک ارگان دوست داشتنی با تولیدات بسیار با کیفیت ایرانی است. فروشگاه اینترنتی تک سبد با در نظر گرفتن همه این مشخصاتی که برای یک زیرانداز ورزشی با کیفین بیان شد، یک مت یوگا و پبلاتس بسیار جالب و محبوب ورزشکاران تولید کرده است.

 

 

 

 

 

زیرانداز ورزشی تک سبد یک مدل عالی با ابعاد 180 در 60 سانتی متری است که دارای قایلیت تا شو بودن است. وقتی این تشک را تا می زنید فقط و فقط 60 در 60 سانتی متر خواهد شد.

در دو طرف این تشک دو عدد دسته تعبیه شده که پس از تا کردن همانند یک کیف می توانید جابجا نمایید.

 

 

جنس رویه و لایه درونی این محصول بسیار عالی و با کیفیت می باشد. ضخامت این زیرانداز در حدود 3 سانتی متر است که یک ضخامت استانداد و مناسب برای انواع تمرینات ورزشی می باشد.

 

جنس لایه داخلی از نوع فوم سرد فشرده است که دارای وزن بسیار سبکی بوده و بدون هیچ دردسری می توانید حمل و نقل نمایید. جنس فوم به شکلی است که در عین نرمی و راحتی، فرم و شکل خود را حفظ می نماید.

 

 

 

 

 

لایه رویی نوعی پارچه خاص مقاوم در برابر رطوبت است که هم می توانید بر روی خود تشک ورزش نماییدو هم ملحفه خود را بر روی آن پهن نمایید.

یک کیف مخصوص نیز برای این کالا در نظر گرفته شده که در زمان  عدم استفاده می توانید داخل آن قرار دهید.

 

 

 

 

این بهترین مت یوگا و پیلاتس ایرانی می تواند همه ورزشکاران را راضی نگه دارد. به شما هم پیشنهاد می دهیم که این محصول را برای یک بار هم که شده امتحان نمایید.

درکل تشک ورزشی تک سبد همه خصوصیات لازم برای یک تشک ورزشی استاندارد را دارد.

 

*برای مشاهده اطلاعات کامل و یا امکان خرید مت یوگا تک سبد اینجا کلیک کنید*

 

 

نمونه ای از سایر محصولات ورزشی ایرانی