عمده فروشی

بسمه تعالی

 


با سپاس و درود فراوان به پیشگاه شما خوبان که منت بر سر ما گذاشته و ما را معتمد خود دانسته اید.


گروه تجارت الکترونیک تک سبد با داشتن سالها تجربه در امر فروش محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی خود, سعی کرده تا تامین کننده منصفی برای نیازهای شما دوستان عزیز باشد.


لازم به ذکر است که شما بزرگواران مطلع باشید , محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی تک سبد برای عرضه قرار داده شده است , تماما طبق قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران از مبادی قانونی وارد کشور شده و یا از تولید کنندگان داخلی تامین گردیده.


البته شایان ذکر است که اهداف بلند مدت سازمانی ما تامین کلیه کالاها از تولید کنندگان کشور عزیزمان ایران می باشد. لذا همیشه بر این باور هستیم که انتخاب من , انتخاب وطنم باید باشد.


بر اساس نیازهای کلی مشتریان اعم از تامین کالا برای سازمان های دولتی و خصوصی سعی داریم تا با کمترین قیمت , نیاز خرید های عمده شما را برطرف سازیم. وسعی داریم با توجه به شرایط و قوانین فروشگاه که وابسته به مسائل اقتصادی اعم از قیمت ارز و شرایط جهانی اقتصاد می باشد , کمترین قیمت ها و بهترین کیفیت را برای شما مهیا سازیم.


دراین زمینه کارشناسان فروش ما از طریق خطوط ارتباطی فروشگاه همیشه آماده پاسخگویی و مشاوره با شما هستند. امید است بتوانیم به بهترین شکل پاسخگوی لطف شما دوستان عزیزمان باشیم.

 

تلفن تماس : 34418533-031     داخلی 210  و 211

تلفن همراه :  09032735028