به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :106000143

Nadyahome Car Food Warmer Portable 12V

گرمکن غذا فندکی نادیا هوم یک کیف چند لایه بسیار با کیفیت بوده که  قسمت کف آن حرارتی است و با اتصال سیم به فندکی خودرو شروع به گرم شدن نموده و می تواند غذای شما را در بین 20 دقیقه تا 40 دقیقه کاملا گرم نماید.  می توانید از جنس های ظروف فلزی و پیرکس با هر شکلی استفاده نمایید. کیف هم دارای بند حمل دستی و هم بند دوشی بوده و به راحتی می توانید همراه خود ببرید.محصول به شکل مستطیل در ابعاد 17*23 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی است و از لایه های پارچه برزنتی، لایه عایق مخصوص و لایه پارچه آلومینیومی تشکیل شده، بیرون کیف و در قسمت جلویی یک زیپ برای قرار دادن قلشق و چنگال و یا سایر خرده ریزها وجود داشته و در قسمت پشت یک جیب زیپ دار برای جمع کردن کابل در زمان عدم استفاده وجود دارد.سیم بلند با طول 1.5 متر به شما اجازه می دهد کیف را در روی صندلی جلو و یا عقب قرار داده و به فندکی خودرو متصل نمایید.کیف را بدون وجود ظرف غذا در داخل روشن ننموده و پس از گرم شدن غذا نیز فندکی را جدا نموده و از روشن نمودن آن برای ساعت های متمادی خودداری نمایید..از شستن و یاریختن مایعات در کیف خوددارینمایید.

برای شما یک محصول ایرانی بی نظیر آورده ایم که برای همه کسانی که غذا را بیرون از خانه میل می کنن بسیار عالی است. گرمکن غذا فندکی نادیاهوم یک کیف بسیار با کیفیت و چند کاره است که هم می توانید غذای خود را درون آن قرار داده و همراه ببرید و هم د رداخل خودرو غذا را از طریق همین کیف گرم نمایید.

گرمکن غذا فندکی نادیا هوم یک کیف چند لایه بسیار با کیفیت است که در قسمت کف و در زیر لایه مخصوص، دارای سیم های حرارتی است که با اتصال سیم به فندکی خودرو شروع به گرم شدن نموده و می تواند غذای شما را در بین 20 دقیقه تا 40 دقیقه کاملا گرم نماید.  ظرف خود را با هر شکلی که هست  در داخل کیف قرار دهید و از جنس های ظروف فلزی و پیرکس می توانید استفاده نمایید، البته دقت داشته باشید که از قرار دادن ظرف های قابل اشتعال و ... خودداری نماید.خود کیف هم دارای بند حمل دستی و هم بند دوشی می باشد.

کیف به شکل مستطیل در ابعاد 17*23 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی است و از لایه های پارچه برزنتی، لایه عایق مخصوص و لایه پارچه آلومینیومی تشکیل شده، بیرون کیف و در قسمت جلویی یک زیپ برای قرار دادن قلشق و چنگال و یا سایر خرده ریزها وجود داشته و در قسمت پشت یک جیب زیپ دار برای جمع کردن کابل در زمان عدم استفاده وجود دارد.

سیم بلند با طول 1.5 متر به شما اجازه می دهد کیف را در روی صندلی جلو و یا عقب قرار داده و به فندکی خودرو متصل نمایید.

دقت کنید که کیف را بدون وجود ظرف غذا در داخل روشن ننموده و پس از گرم شدن غذا نیز فندکی را جدا نموده و از روشن نمودن آن برای ساعت های متمادی خودداری نمایید. پس از یک ساعت روشن بودن، حتما برای 15 دقیقه خاموش باشد.از شستن و یاریختن مایعات در کیف خودداری نموده و تا خشک شدن کامل از اتصال به فندگی پرهیز کنید.کیف را با دستمال تمیز نمایید.

اگر شغل شما رانندگی است، در سفر یا کمپینگ به سر می برید و یا به هر دلیلی غذای خود را بیرون از خانه میل می کنید این گرمکن را از دست ندهید. یکی دیگی از ویژگی های عالی این کیف، نگهداشتن دمای سرد یا گرم برای مدت طولانی است که البته علت آن وجود لایه های متعدد به کار رفته می باشد. می توانید نوشیدنی سرد خود را درون آن قرار داده و برای مدت طولانی تری آن ها را خنک نگه دارید، و یا غذای گرم خود را برای مدت بیشتری گرم نگه دارید

در مورد این محصول نظردهید