به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :9101114
قیمت :
13900 تومان

CURE SLEEPINESS

خواب آلودگی در هنگام رانندگی یکی از خطرناک ترین موارد در رانندگی و ایجاد تصادف ها به خصوص در جاده های برون شهری است.دستگاه هشدار دهنده خواب یک ابزار بسیار ساده و موثر برای جلوگیری از خواب در هنگام رانندگی است.

این دستگاه دارای ابعاد 5*7 سانتی متر و بسیار سبک می باشد،ه راحتی در پشت گوش قرار گرفته و زمانی که سر شما از موقعیت مستقیم در حالت رو به پایین قرار بگیرد سوت هشدارش به صدا در آمده و شما را آگاه می سازد.

دستگاههای هشدار دهنده در ابتدا برای دانش آموزان تولید گریدی تا از قرار گرفتن سر کودکان در وضعیت نا مناسب جلوگیری شود و بنا براین دستگاه هشدار دهنده را می توان برای تمرین درست نشستن و درست قرار گرفتن سر مورد استفاده قرار داد. این دستگاه سبک و موثر برای رانندگی در جاده های بیرون شهر و زمانی که مجبور به رانندگی های طولانی مدت هستید بسیار مفید است و می تواند از خطرات بزرگی جلوگیری نماید.

 

هشدار دهنده خواب

 

خواب آلودگی در هنگام رانندگی یکی از خطرناک ترین موارد در رانندگی و ایجاد تصادف ها به خصوص در جاده های برون شهری است.دستگاه هشدار دهنده خواب یک ابزار بسیار ساده و موثر برای جلوگیری از خواب در هنگام رانندگی است. این دستگاه دارای ابعاد 5*7 سانتی متر و بسیار سبک می باشد،ه راحتی در پشت گوش قرار گرفته و زمانی که سر شما از موقعیت مستقیم در حالت رو به پایین قرار بگیرد سوت هشدارش به صدا در آمده و شما را آگاه می سازد.

 

خرید دستگاه هشدار دهنده خواب

 

دستگاه هشدار دهنده خواب راننده اصل یا دستگاه بیدار باش راننده
با استفاده از دستگاه هشدار دهنده خواب راننده احتمال خطر تصادفات ناشی از خواب آلودگی را به صفر برسانید، با اندکی هزینه خود را در مقابل حوادث رانندگی مصون دارید. هرکسی به طور ناخواسته در هنگام رانندگی میتواند خواب را تجربه کند. به این فکر کنید که در هنگام رانندگی خوابتان بگیرد و با جیغ و فغان سرنشینان خودروتان روبه رو شوید. با پیشرفت تکنولوژی ابزارهای کارآمد جدیدی تولید شده اند. دستگاه هشدار دهنده خواب برای جلوگیری از خواب گرفتگی شما هنگام رانندگی طراحی شده است. این دستگاه دارای سنسور الکترونیکی است که به بر پشت گوش جای میگیرد و با خم شدن سر به پایین حالت ویبره تولید شده و باعث رفع خواب میشود.

 

دستگاه هشدار دهنده خواب

 

خواب آلودگی در حین رانندگی می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد. و به تصادفات خطرناکی منجر گردد. از این رو بیدار نگه داشتن شما امری بسیار مهم است. دستگاه هشدار دهنده خواب رانندگی به شما کمک می کند تا در حین رانندگی به خواب نروید. این دستگاه پشت گوش شما قرار می گیرد و مزاحمتی برای شما بوجود نمی آورد.
این دستگاه نه تنها برای رانندگان بلکه برای نیروهای امنیتی اپراتورها و حتی برای دانش آموزان هنگام مطالعه طراحی شده است. با استفاده از این دستگاه احتمال خطر تصادفات ناشی از خواب آلودگی را به صفر برسانید، با اندکی هزینه خود را در مقابل حوادث رانندگی مصون دارید. وسیله ای بسیار مناسب برای رانندگان بخصوص رانندگانی که سفرهای بین شهری زیادی دارند.

 

خرید دستگاه هشدار دهنده خواب

 

مواقع استفاده از دستگاه هشدار دهنده :
1ـ عدم استراحت کافی قبل از شروع رانندگی
2ـ استفاده ازداروهای خواب‌آور
3ـ ادامه رانندگی پس از فعالیت سخت و خسته کننده
4ـ داشتن برخی ناراحتی‌های جسمی و روحی
5 ـ رانندگی در مسیرهای مستقیم که دارای شرایط یکنواخت جاده‌ای هستند.
6 ـ رانندگی پس از صرف غذا و در ساعات نیمه شب.

 

قیمت هشدار دهنده خواب

 

ملاحظه خواهید کرد که هنگامی که سرتان ذره ای به طرف پایین خم شود دستگاه هشدار دهنده شروع به کار کرده و بلافاصله حالت ویبره ایجاد خواهد کرد. در دستگاه هشدار دهنده خواب سنسوری تعبیه شده که هنگامی که سر به پایین می آید این حالت ویبره دار ایجاد میشود که باعث رفع خواب از راننده یا هنگام مطالعه میشود.
این دستگاه دارای ابعاد 5*7 سانتی متر و بسیار سبک می باشد این دستگاه نه تنها برای رانندگان بلکه برای نیروهای امنیتی اپراتورها و حتی برای دانش آموزان هنگام مطالعه طراحی شده است اگر شما در مسیر های یکنواخت که باعث خواب آلودگی می شود رانندگی می کنید ما به شما خرید دستگاه هشدار دهنده خواب رانندگی را پیشنهاد می کنیم.

 

هشدار دهنده خواب راننده

 

طریقه استفاده از هشدار دهنده خواب بیدار باش راننده :
این دستگاه پشت گوش نصب شده و در صورت خواب الودگی راننده وحرکت مستقیم سر به سمت پایین بوسیله الارم هشدار میدهد، علت اصلی درصد زیادی از امار تصادفات رانندگی با اتومبیل، خواب الودگی راننده میباشد، افراد متخصص و مسئولین امور حمل ونقل وراهنمایی رانندگی، همواره رانندگی با هوشیاری کامل و بدور از استرس وخسگی وهیجان را توصیه می نمایند و جهت رانندگی ایمن رعایت این اصول بسیار ضروریتر از استفاده از این نوع دستگاهها می باشد.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه