attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :106000138

saione glare blocker day and night

آفتابگیر سایوان برای استفاده در اتومبیل طراحی شده است دارای دو طلق مخصوص دید در شب و دید در روز است که مانند یک عینک آفتابی عمل کرده و منجر به کاهش تابش نور مستقیم خورشید و یا نور های انعکاس شده از کف جاده و یا چراغ ها در شب می شود.

در صورتی که در هنگام رانندگی در معرض تابش مستقیم نور خوشید قرار بگیرید دید شما دچار مشکل می شود و قطعا نمی توانید به به درستی به رانندگی خود ادامه دهید در چنین زمان های وجود آفتابگیر و ضد نور سایوان همه مشکلات را حل می نماید، مدل روز و شب دارای دو فیلتر جدا گانه برای استفاده در روز و شب است تا دید کامل و واضحی در همه ساعات شبانه روز داشته باشید.فیلتر ها دارای خاصیت یووی 400 بوده و می تواند جلوی اشعه های مضر را گرفته و علاوه بر دید عالی، از سلامت چشم و پوست شما نیز مراقبت می نماید.

 

 

آفتابگیر HD VISION

 

در نور روز و در جهت نور خورشید رانندگی کردن فوق العاده به چشم های شما صدمه میزند و باعث کم سو شدن و خستگی چشم میشود, اکثر ما با عینک زدن مشکل داریم چون تمیز کردن و شکستن و بسیار مشکلات دیگر دارد و ما پیشنهاد خیلی خوبی برای جایگزینی عینک آفتابی داریم.

 

آفتاب-گیر-اچ-دی-ویژن

 

آفتابگیر سایوان محصول شرکت ایرانی است که با ابتکاری عالی آفتابگیری عالی و طبی را تولید کرده است که شما به راحتی آن را بر روی آفتابگیر نصب میکنید. 

در هنگام شب نورهای اضافی محیط پیرامون مانند نور کنار جاده ها،نور ماشین های مقابل و... در هنگام رانندگی دید راننده را کم و ضعیف می کند این آفتابگیر یک طلق مخصوص ویژه شب دارد که می تواند مشکل دید در هنگام شب در اثر تابش نورهای اضافی و خیره کننده را برطرف نماید.آفتابگیر سایوان قابل نصب بر روی هر خودرویی است. 

 

آفتابگیر-جلو-خودرو

 

ویژگی های آفتابگیر SAIONE:

  • کاهش تابش خیره کننده نور خورشید در طول روز
  • کاهش شدید تابش خیره کننده چراغ جلو در شب
  • افزایش رنگ، وضوح و کنتراست
  • ساخته شده از مواد ABS
  • نصب سریع و آسان

 

/آفتاب-گیر-خودرو

 

توجه به جاده و مسیر حرکت خودرو باعث بالا رفتن امنیت سرنشینان خودرو در حین رانندگی می‌شود. برای داشتن دیدی کافی و مناسب نباید نور کمتر با بیشتر از حد موردنیاز به چشم برسد. کمبود نور را می‌توان با کمک چراغ‌های خودرو رفع کرد ولی کم کردن شدت نور تنها با کمک آفتابگیر معمولی خودروها امکان‌پذیر نیست؛ چراکه بخش زیادی از نور آزاردهنده‌ی چشم، بازتابی است که از سطح خیابان به چشم ما می‌رسد و آفتابگیر خودروها کمکی در کاهش شدت آن نمی‌کنند. جالب است بدانید که نور خودروها در شب نیز می‌تواند برای چشم آزاردهنده باشد و شعاع دید ما را کاهش دهد. برای رفع چنین مشکلاتی بهتر است از یک آفتابگیر مناسب برای خودروی خود استفاده کنید.

 

آفتابگیر-ماشین

 

محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید آفتابگیر دوکاره‌ی خودرو مدل «Day And Night» است که توسط شرکت «سایوان» (Visor) تولید می‌شود. این محصول بسیار کاربردی بوده و طراحی خوبی دارد. این آفتابگیر برای جذب نور بیش‌ازحد آفتاب گزینه‌ی خوبی است و از فیلتری مناسب برای این کار بهره‌ می‌برد. از مزایای این محصول نسبت به آفتابگیر‌های هم‌رده‌ی خودش می‌توان به فیلتر نورگیر آن در شب اشاره کرد. با کمک این فیلتر، نور اضافی به‌خوبی جذب می‌شود و شما می‌توانید به‌راحتی رانندگی کنید. این آفتابگیر به آسانی نصب می‌شود و برای تمام خودروها مناسب است.

 
 

در مورد این محصول نظردهید