به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :106000115

top tools multi functional plier

زمانی که برای کمپینگ، سفر و کوهنوردی بیرون از خانه هستید حتما نیاز به ابزار های مختلف را حس کرده اید، اما حمل چندین ابزار علاوه بر جاگیر بودن، وزن زیادی داشته و به خصوص برای پیاده روی ها سخت خواهد بود. انبر دست تاپ تول یک ابزار بی نظیر و استثنایی است که کاملا این مشکل را حل نموده و به دلیل قابلیت تاشو بودن فضای بسیار اندکی را اشغال کرده و وزن آن هم کم می باشد. در داخل دسته های این انبر دست همه کاره، ابزار های کار آمد و پر کار برددی به صورت تاشو تعبیه شده که در زمان نیاز بیرون آورده و در صورت عدم نیاز داخل دسته قرار می گیرد، خود انبر دست نیز قابلیت تاشو بودن داشته و در زمان عدم استفاده به کمترین سایز ممکن تغییر می یابد یکی از مهم ترین خصوصیات، وجود کیف برزنتی است که انبر دست داخل آن فیکس شده و در پشت آن یک نوار برای اتصال به کیف و کمربند وجود دارد که حمل آن را بسیار ساده می سازد. ابزار ها شامل انبردست دارای سیم چین، در باز کن کنسرو و نوشاببه، پیچ گوشتی دو سویه، پیج گوشتی 4 سویه، چاقو، چاقو دندانه دار، اره، خط کش، سوهان و پانچ می باشد.

مشخصات

مدل و برند انبردست همه کاره تاپ تول tp-tools
جنس استیل ضد زنگ و مواد ABS
ابعاد در حالت تاشده کامل 4.5*10 سانتی متر، در حالت باز 15*10 سانتی متر
وزن 232 گرم
ابزارها شامل انبر دست دارای سیم چین، چاقو ساده، چاقوی دندانه دار، اره، پانچ، سوهان، خط کش، پیچ گوشتی دو سویه، پیچ گوشتی چهار سویه و در باز کن کنسرو و نوشابه
متعلقات یک عدد کیف
سایر کم حجم، حمل آسان، کیفیت قابل قبول، عالی برای هدیه یا هدیه تبلیغاتی

مشخصات کلی ابزار همه کاره تاپ تول:

به جای حمل چندین ابزار مختلف یک ابزار چند کاره را امتحان نمایید. این ابزار فضای بسیار کمی را اشغال نموده و وزن آن نیز حدود 200 گرم می باشد تا به راحتی در بین وسایل خود قرار داده و در هر جایی همراه خود بیرید.

 

بدنه اصلی این ابزار مانند یک انبر دست طراحی شده است اما علاوه بر انبردست چندین ابزار پر طرفدار مختلف درون دسته های آن تعبیه شده است که می توانید در زمان عدم دسترسی به مجموعه ابزار ها، از این محصول برای کارهای خود استفاده نمایید.

 

در داخل دسته ها ابزار های فلزی تا شو قرار گرفته اند، به هر کدام از آن ها نیاز دارید بیرون بیاورید، دسته پلاستیکی محکم انبردست، تبدیل به دسته ابزار مورد نظر شده و استفاده از آن را بسیار ساده می سازد.

 

این ابزار همه کاره شامل انبر دست دارای سیم چین، چاقو ساده، چاقوی دندانه دار، اره، پانچ، سوهان، خط کش، پیچ گوشتی دو سویه، پیچ گوشتی چهار سویه و در باز کن کنسرو و نوشابه می باشد.

 

یکی از خصوصیات اصلی این ابزار، تاشو بودن آن است که حجم این ابزار را به حد اقل می رساند تا کمترین فضای ممکن را اشغال نماید.

 

کیف مخصوص همراه این ابزار نیز غیر از محافظت از آن، دارای بند مخصوص برای اتصال به کمربند، کیف یا هر چیز دیگری است تا قابلیت حمل آن را بسیار ساده و اسان نماید

 

مهم ترین خصوصیات:

جنس با کیفیت

استحکام بالا

وزن کم

تاشو

انواع ابزار ها در ابزار

کیف مخصوص

حمل آسان

ابعاد فشرده

چند کاره

در مورد این محصول نظردهید