به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :2501180
قیمت :
55000 تومان

Cosmetic Organizer With Mirror

اکثر خانم ها با مشکل نظم دهی و مرتب کردن لوازم آرایشی خود مواجه هستند چرا که لوازم آرایشی متنوع و زیاد بوده و به دلیل کوچک بودن ابعاد آن ها نظم دهی به آن ها روی میز بسیار مشکل می باشد. استند لوازم آرایشی محصولی است که در این مورد بسیار کارآمد می باشد. این استند ساخته شده از جنس اکریلیک شفاف دارای یک آینه پایه دار با کیفیت و وضوح بالا می باشد.

ابعاد استند 24*12.5*21.5 سانتی متر به همراه آینه بوده و دارای تعداد 15 محفظه کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که امکان قرار دادن انواع لوازم آرایشی را فراهم کرده است. قطر آینه استند 9 سانتی متر می باشد که برای آرایش کردن بسیار مناسب است. بدنه اکریلیک این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و امکان جداسازی آینه با پایه نیز وجود دارد.

مشخصات فنی محصول

مدل استند لوازم آرایش رومیزی آینه دار
ابعاد 24*12.5*21.5 سانتی متر
وزن 424 گرم
رنگ شفاف
جنس اکریلیک
آینه قطر 9 سانتی متر
تعداد محفظه 15 محفظه کوچک، بزرگ و متوسط
کشو ندارد
سایر توضیحات -

اکثر خانم ها با مشکل نظم دهی و مرتب کردن لوازم آرایشی خود مواجه هستند چرا که لوازم آرایشی متنوع و زیاد بوده و به دلیل کوچک بودن ابعاد آن ها نظم دهی به آن ها روی میز بسیار مشکل می باشد.

 

استند لوازم آرایشی

 

استند لوازم آرایشی محصولی است که در این مورد بسیار کارآمد می باشد. این استند ساخته شده از جنس اکریلیک شفاف دارای یک آینه پایه دار با کیفیت و وضوح بالا می باشد.

 

استند لوازم آرایش رومیزی آینه دار

 

ابعاد استند 24*12.5*21.5 سانتی متر به همراه آینه بوده و دارای تعداد 15 محفظه کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که امکان قرار دادن انواع لوازم آرایشی را فراهم کرده است. قطر آینه استند 9 سانتی متر می باشد که برای آرایش کردن بسیار مناسب است.

 

جای لوازم آرایش رومیزی

 

بدنه اکریلیک این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و امکان جداسازی آینه با پایه نیز وجود دارد.

 

استند لوازم آرایش با آینه

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه