به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :106000137

INAM Universal Wrench

آچارها به مجموعه ابزارهایی با کاربرد دستی اطلاق می شوند که به منظور باز و بسته کردن اتصالات پیچ و مهره ها مورد استفاده قرار می گیرند که بنابر نوع پیچ و مهره نیاز به استفاده از آچار با سایز متناسب می باشد. اگر شما هم از وزن سنگین جعبه ابزار خود خسته شده اید، ما به شما آچار همه کاره آی نام Inam را معرفی می کنیم.

آی نام ابزاری است که می تواند جایگزین آچارهایی از سایز 8 الی 32 شود. این محصول شامل دو آچار می باشد که یکی از آنها به صورت تک سر و دیگری به صورت دو سر طراحی شده است. از مهمترین ویژگی های این ابزار همه کاره می توان به عدم نیاز به تنظیم دهانه آچار اشاره کرد. تنظیم دهانه آچار به صورت خودکار و با چرخاندن سری ها تنظیم می شود. این محصول دارای دسته ارگونومیک است که با روکش پلاستیکی خشک دو رنگ زیبا پوشانده شده است.

مشخصات

مدل و برند Inam مدل همه کاره
جنس فلز و پلاستیک
وزن آچار بزرگ 295 گرم و آچار کوچک 189 گرم
ابعاد آچار بزرگ: 2*5*28 سانتی متر، آچار کوچک: 1.5*4*21 سانتی متر
مشخصات سری سری های قابل تنظیم از قطر 8 تا 32 میلی‌‌متر
قابل استفاده لوله، پیچ و مهره
سایر دسته ارگونومیک، رنگ مشکی-زرد ، استفاده راحت و آسان- کم جا و جمع و جور، قابل حمل

آچارها از جمله وسایلی می باشند که مورد نیاز در محیط های کاری و خانگی می باشند، در واقع این ابزار های دستی به منظور باز و بسته کردن اتصالات پیچو مهره دار مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین نیاز به داشتن یک جعبه ابزار در هر خانه ای احساس می شود. اما همانطور که می دانید برای هر اتصالاتی باید آچار مخصوص به خود را استفاده کرد، بنابراین تعداد آچار های یک جعبه ابزار می تواند زیاد باشد که در نهایت منجر به وزن بالای جعبه ابزار می شود. در اینجا ما شما را با ابزاری آشنا خواهیم کرد که می توانید با داشتن آن از جعبه ابزار های سنگین و بزرگ خود خداحافظی کنید. آچاره چند منظوره آی نام، محصولی با طراحی هوشمندانه و کاربردی که می تواند مشکل جعبه ابزار های سنگین را حل کند.

 

 آچار همه کاره inam

 

با توجه به اینکه این روزها همه به دنبال محصولاتی می باشند که در عین کارایی بالا دارای حجم و وزن کمتری باشند، بنابراین ابزار های چند کاره از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند، زیرا این ابزار ها می توانند جایگزین چندین ابزار مختلف شوند و علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، به فضای زیادی برای نگهداری نیاز ندارند و می توانید آن ها را همه جا همراه خود داشته باشید. محصول فوق یک آچار چند کاره می باشد که شامل 2 آچار با سایزهای مخلتف می باشد، این آچار می تواند جایگزینی برای آچار های سایز 8 الی 32 باشد.

 

 قیمت آچار همه کاره inam

 

این محصول کاربردی دارای دو آچار بوده که یکی از آنها به صورت دو سر طراحی شده و دیگری به صورت یکسر در نظر گرفته شده است. ازویژگی های مهم این آچار می توان به عدم نیاز به تنظیم دهانه آن اشاره کرد، این ابزار دارای عملکردی شبیه به  انواع آچارهای لوله‌گیر می باشد با این تفاوت که دهانه آن نیاز به تنظیم ندارد و تنها با چرخش سری تنظیم می شود.

 

 خرید آچار همه کاره

 

این محصول یک ابزار همه کاره و در واقع همه فن حریف می باشد که مناسب برای باز و بسته کردن هر نوع پیچ و مهره ای می باشد. طراحی این محصول به گونه ای می باشد که هر فردی در هر گروه سنی می تواند براحتی با آن کار کند و نیاز به مهارت خاصی ندارد. این محصول دارای دسته ای با طراحی آرگونومیک می باشد و یک لایه پلاستیکی سخت بر روی آن پوشانیده شده که دارای شیارهایی می باشد تا مانع از لغزیدن و افتادن آچار در حین کار کردن شود.

 

 آچار همه کاره ارزان

 

این محصول دارای یک فک متحرک و یک فک ثابت می باشد، اگر به فک متحرک این ابزار توجه داشته باشید، دارای زوایای می باشد که شاید ظاهری شبیه به یک شش ضلعی کامل نشده داشته باشد و همین امر موجب می شود تا پیچ و مهره براحتی در بین فک ها قرار گرفته و دندانه های تعبیه شده بر روی فک ثابت به عبارتی بر روی آنها قفل کند تا مانع از سر خوردن آچار در حین کار کردن شود. آچار همه کاره ای نام یک ابزار کاربردی با طراحی هوشمندانه می باشد که قابل استفاده در منزل و محل کار شما می باشد.

 

 آچار همه کاره جدید

 

در مورد این محصول نظردهید