به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1511142

BLU TACK Rug Gripper Reusable Adhesive

چسب خمیری ترمز فرش بلو تک Blu Tack محصولی جدید است که برای جلوگیری از حرکت فرش بر روی سرامیک بسیار کاربردی می باشد. همچنین این چسب دارای کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز می باشد. از آن می توانید برای تمیز کردن کیبورد، صفحه عددی تلفن و نواحی که با دستمال قابل تمیز کردن نمی باشند استفاده نمایید. همچنین برای چسباندن قاب و برچسب به دیوار و دیگر سطوح نیز کاربرد دارد.

چسب بلو تک در ابعاد 12*6 سانتی متر بوده و طبق نوشته های روی بسته بندی محصول تا 1000 بار قابل استفاده می باشد. برای استفاده از این چسب به مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت و به راحتی با جدا کردن تکه های چسب از هم می توانید برای کاربرد های مختلف از آن استفاده نمایید. قابلیت شستشو و استفاده مجدد از چسب از ویژگی های برجسته این محصول می باشند.

مشخصات فنی محصول

برند BLU TACK
مدل Clean And Safe
ابعاد 12*6 سانتی متر
وزن 60 گرم
جنس پلاستیک مقاوم و انعطاف پذیر
رنگ آبی روشن
استفاده مجدد تا 1000 بار
کاربرد تمیز کردن کیبورد، صفحه عددی تلفن و نواحی که با دستمال قابل تمیز کردن نمی باشند قابل استفاده است. همچنین برای چسباندن قاب و برچسب به دیوار و دیگر سطوح نیز کاربرد
سایر توضیحات -

ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe یکی از ملزومات پیشنهادی برای حل مشکل لیزخوردن و جمع شدن فرش و موکت می باشد. جنس این ترمز فرش از پلاستیک مرغوب می باشد. این محصول دارای ابعاد 12*6 سانتی‌متراست، یک محصول قابل شستشو که  یکبار مصرف نمی باشد و شما چندین و چند بار می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از این محصول بسیار راحت می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

 

چسب ترمز فرش بلو تک

 

ترمز فرش بلو تک دارای وزنی حدود 60 گرم می باشد. یکی از ویژگی های ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe نداشتن ریشه می باشد که استفاده از آن مانعی برای زیبایی محل زندگی شما نمی باشد. با توجه به تغییر سبک زندگی این روزها، با مشکلات پیش بینی نشده ای روبرو هستیم. یکی از این مشکلات که اینروزها با آن روبرو هستیم حرکت و جابجایی فرش و موکت به دلیل سرامیک کردن کف خانه ها می باشد که نظم و زیبایی خانه را بهم می ریزد.

ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe یک پیشنهاد عالی به منظور جلوگیری از حرکت مدام فرش و برهم ریختن نظم منزل می باشد. استفاده از ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe نیاز به مهرات یا دانش خاصی ندارد و بدون نیاز به سوراخ کردن یا حتی چسباندن به راحتی می توان از این محصول در زیر فرش یا موکت استفاده کرد و دیگر نگران جابجا شدن فرش و بهم ریختن نظم و دکوراسیون منزل نباشیم.

 

ترمز فرش

 

با خرید این محصول کاربردی برای خانه خود دیگر نگران جابجایی و جمع شدن فرش ها و موکت نیستید.

یکی از نگرانی های خانواده ها در استفاده از قالیچه ها در منزل بر روی کف سرامیکی بخصوص اتاق کودکان، لیز خورن و جابجایی قالیچه می باشد که ممکن است، هنگام بازی و دویدن کودکان دچار آسیب بشوند. به این صورت که هنگام بازی و دویدن کودک فرش زیر پای او لیز خورده و کودک تعادل خود را از دست داده. این موضوع می تواند منجر به حوادث جبران ناپذیری برای کودکان و حتی بزرگسالان شود. بنابریان با استفاده از یک وسیله راحت و کاربردی  می توان با هزینه ای اندک از اتفاق های جبران ناپذیری جلو گیری کنیم. پیشنهاد ما برای حل این نگرانی استفاده از ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe می باشد.

 

ترمز فرش blu tack

 

ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe، وسیله ی ارزان و کاملا کاربردی برای هر خانه ای می باشد و آرامش و راحتی بیشتری را به هنگام راه رفتن به شما هدیه می دهد.

 جنس این ترمز فرش از پلاستیک مرغوب می باشد، خانم های خانه دار به راحتی می توانند از این محصول استفاده کنند و مورد شستشو قرار دهند. ترمز فرش بلو تک مدل Clean And Safe یکبار مصرف نمی باشد و چندین و چند بار می توان از آن استفاده کرد.بعاد این محصول 12*6 سانتی‌متر می باشد.

استفاده از این محصول بسیار راحت می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد، این محصول برای هر تمامی فرش ها با هر شکل و جنسیتی قابل استفاده می باشد، بدون نیاز به استفاده از چسب یا حتی سوراخ کردن می توان از آن در زیر فرش و قالیچه استفاده کرد و دیگر نگران لیز خوردن و جابجایی فرش و موکت نباشیم.

 

چسب ترمز فرش

در مورد این محصول نظردهید