به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :asanmesh-270

Asan Mesh Magnetic Screen Door 270cm

درب توری مغناطیسی آسان مش عرض 270 سانتی متر سه تکه مخصوص ورودی های بزرگ می باشد که شامل سه عدد پرده عرض 90 می باشد که از وسط به واسطه آهنرباهای بسیار قوی متصل شده اند. این درب توری مگنتیک دارای آهنرباهای متعدد قوی در هر قسمت پرده می باشد

پرده از نوع پارچه ای بسیار قوی می باشد که با چسب دو طرفه فوق العاده قوی نیز ترکیب شده و درب توری را روی انواع چهارچوب نگه می دارد. نوع توری استفاده شده در این محصول فایبرگلاس ترک بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط آب و هوایی می باشد. عرض توری 270 سانتی متر در مجموع و ارتفاع آن 210 سانتی متر می باشد. جهت سفارش عرض دلخواه تماس بگیرید.

مشخصات فنی

برند آسان مش
نوع توری
کشور تولید کننده ایران
ابعاد عرض 270 سانتی متر ارتفاع 210 سانتی متر
وزن 2000 گرم
جنس فایبرگلاس ترک
رنگ بندی کرم
تعداد مگنت 13 جفت در هر ورودی
نوع اتصال از طریق چسب پارچه ای و دو طرفه به انواع چهارچوب درب
کاربرد جلوگیری از نفوذ حشرات موذی - عبور هوای آزاد در فصول گرم سال در منزل
سایر توضیحات جهت خرید عمده و با تعداد بالا تماس بگیرید - جهت سفارش عرض دلخواه تماس بگیرید

استفاده از درب های توری مگنتیک یا همان آهنربایی این روز ها بسیار گسترده تر شده و علاوه بر منازل در مغازه ها و اماکن اداری و تجاری نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته اند. بدین منظور درب توری سه تکه آسان مش که از سه پرده عرض 90 که در مجموع دارای عرض 270 سانتی متر می باشد طراحی شده است و به دلیل اینکه عرض این درب توری بسیار بزرگ می باشد از 2 ردیف مگنت در وسط پرده استفاده شده است. 

 

درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش

 

چسب استفاده شده در این پرده از نوع پارچه ای بسیار قوی می باشد که با چسب دو طرفه فوق العاده قوی نیز ترکیب شده و درب توری را روی انواع چهارچوب نگه می دارد. نوع توری استفاده شده در این محصول فایبرگلاس ترک بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط آب و هوایی می باشد. عرض توری 270 سانتی متر در مجموع و ارتفاع آن 210 سانتی متر می باشد. جهت سفارش عرض دلخواه تماس بگیرید.