attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000164

Multifunctional Portable Foldable Shovel Small

بیلچه تاشو سفری چند کاره علاوه بر کیفیت بالا دارای طراحی و ساخت کاملا کاربردی می باشد، از این محصول نه تنها به عنوان بیلچه، بلکه یک عنوان یک تیشه، درباز کن و یک اره نیز می توانید استفاده کنید. این ابزار چند کاره با قابلیت تاشو بودن می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که در طول سفر نیاز به یک ابزار همه کاره دارند. ابعاد این محصول در حالت جمع شده در کیف 6*10*16.5 سانتی متر و در حالت کاملا باز 26*10*30 سانتی متر می باشد

محصول فوق دارای دسته‌ی فلزی پیچی جدا شونده می باشد که در صورت نیاز به افزایش طول دسته می توانید آن را استفاده کنید و طول دسته را تا 30 سانتی متر افزایش دهید لازم بذکر می باشد که در انتهای دسته این محصول یک قطب نما تعبیه شده است. این ابزار دارای سری کلنگ مانند برای کندن و زیر و رو کردن خاک بوده و سری بیلچه آن نیز از یک طرف به مانند درب باز کن و از سمت دیگر به عنوان یک اره عمل می کند. این بیلچه تا شونده دارای یک کیف برزنتی کمری به رنگ چریکی می باشد. 

مشخصات فنی

برند و مدل فاقد برند - مدل سفری
ابعاد در حالت جمع شده 6*10*16.5 سانتی متر و در حالت کاملا باز 26*10*30 سانتی متر
وزن 330 گرم بدون کیف
رنگ مشکی - کیف چریکی
جنس فلزی
کیف نگهدارنده دارد- جنس برزنتی
دسته افزاینده طول دارای دسته‌ی اضافه شونده‌ی طول و افزایش طول دسته به 30 سانتی‌متر
قابلیت جمع شونده دارد
نوع دسته دارای دسته‌ی فلزی پیچی
سایر توضیحات دارای قطب نما در انتهای دسته - دارای تیغه‌ای اره مانند در بخش کفی برای بریدن گیاهان - دارای ابزاری کلنگ مانند برای کندن و زیر و رو کردن خاک-درای درب باز کن بر روی لبه بیلچه- دارای یک بند در پشت کیف جهت حمل آسان در کمربند- چند کاره بودن

بسیاری از مواقع در طول سفر یا حتی در منزل برای حفر یک چاله کوچک یا شیار بندی باغچه نیاز به یک بیلچه داریم، حال یا توجه به اینکه فضای کافی برای نگهداری انوع ابزار آلات در حین سفر یا در منزل نداشته، ابزار های چندکاره ای طراحی و تولید شد تا بتواند نیاز اولیه افراد به این ابزار را تا حد زیادی برطرف کند، به عنوان مثال انواع بیلچه های تاشو سفری که می توانند براحتی در بین وسایل سفر شما یا در گوشه ای از کمد شما جای گیرند. محصول فوق یک نمونه بیلچه تاشو سفری چند کاره می باشد که نه تنها در سفر بلکه در منزل شما نیز می تواند به عنوان یک ابزار کاملا کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 خریدبیلچه تاشو سفری چند کار

 

این بیلچه به گونه ای طراحی شده است که نه تنها می تواند نقش یک بیلچه را برای شما بازی کند، بلکه به دلیل طراحی لبه های بیلچه می توانید از آن به عنوان یک اره همراه یا یک درب باز کن نیز استفاده کنید. این بیلچه دارای بدنه‌ای فلزی بوده که از استحکام زیادی برخوردار است. همچنین این بیلچه تاشو سفری علاوه‌بر کارکرد اصلی، می‌تواند به‌عنوان کلنگ نیز استفاده شود زیرا دارای ابزاری کلنگ مانند برای کندن و زیر و رو کردن خاک می باشد.

 

 خرید بیلچه تاشو سفری چند کار ارزان

 

بدنه اصلی این بیلچه شامل تیغه کلنگ مانند، کفی بیلچه، میله افزایش طول و پیچ تغییر حالت استفاده از بیلچه به کلنگ می باشد. در انتهای دسته این بیلچه سفری، دسته ای با پوشش لاستیک عاج دار به رنگ مشکی برای استفاده راحت تر پوشانیده شده است. این محصول قابلیت استفاده به عنوان بیل، کلنگ، اره و درب بازکن را دارا می باشد. جنس بدنه این بیلچه سفری مدل تاشو  فلزی (آهنی روکش رنگ) است.

 

 قیمت بیلچه تاشو سفری چند کار

 

یکی از ویژگی های این بیلچه امکان افزایش طول دسته به 30 سانتی‌متر می باشد، در انتهای دسته این ابزار چند کاره یک قطب نمای کوچک  در نظر گرفته شده است که می تواند در مسیریابی در طول سفر بخصوص افرادی که به کوهنوردی یا طبیعت گردی می روند، کمک بسزایی داشته باشد.

 

 بیلچه تاشو سفری چند کار کیف دار

 

این بیلچه به دلیل طراحی خاص خود که به صورت تاشو می باشد و چندین ابزار را دربر میگیرد می تواند جایگزین مناسبی برای بیلچه های معمولی باشد و با توجه به اینکه دارای یک کیف برزنتی از نوع کمری می باشد دارای امکان حمل، جابه جایی و استفاده به مراتب ساده تری نسبت به نمونه های معمول می باشد. این بیلچه چند کاره جدید قابل استفاده به عنوان بیلچه باغبانی، ابزار سفری تاشو و همچنین قابل استفاده در کوه نوردی می باشد. این محصول دارای یک کیف کمری برزنتی می باشد که شما می توانید ابزار را بعد از تا کردن در داخل آن قرار داده و براحتی همراه خود داشته باشید.

 

 بیلچه سفری

 

این بیلچه دارای دو سری می باشد که هر دوی آنها قابلیت تاشو بودن دارند، سری بیل و سری کلنگ که می تواند در مواقع مختلف براحتی مورد استفاده قرار گیرد. کلنگ این ابزارمناسب برای استفاده جهت کندن و زیر و رو کردن خاک یا حفر گودال های کوچک می باشد. شما می توانید با تا کردن این بیلچه و قرار دادن در داخل کیف برزنتی مخصوص این محصول، براحتی آن را در طول سفر به همراه داشته باشید. لازم بذکر می باشد این بیلچه با طراحی نوین و کاربردی خود می تواند جایگزین مناسبی برای بیلچه های معمولی باشد و با توجه به کیف کمری ارائه شده همراه محصول، حمل و جابه جایی آسان تری خواهد داشت. این محصول را می توانید در حین سفر، کوهنوردی، در منزل و در اتومبیل خود به همراه داشته باشید تا در مواقع لزوم بیشترین کمک را به شما بکند.

 

 خرید بیلچه سفری

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه