به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001178

SANASIA VACUUM BAG 60*80cm

اگر برای جمع کردن لباس های فصلی، لباس ها و پتو های اضافی، قرار دادن لباس ها و ملحفه ها در چمدان مسافرتی و غیره نیاز به فضای بیشتر و راهی مطمئن دارید استفاده از وکیوم بگ یک انتخاب بسیار عالی است.

وکیوم بگ ساناسیا دارای ابعاد 60*80 سانتی متر بده و یک زیپ پلاستیکی در کنار آن قرار دارد که برای قرار دادن لباس یا هر چیز دیگری باز نموده و درون پلاستیک قرار می دهید.(توجه داشته باشید که لباس ها نباید هیچ رطوبتی داشته باشد).

بعد از اینکه لباس ها را درون وکیوم بگ قرار داده زیپ مخصوص را می بندید و والو پیچی روی پلاستیک را باز کرده و دسته جارو برقی را درون پلاستیک برده و روشن می نمایید تمام هوای داخل خالی شده و حجم بسته حدود 75 درصد کاهش می یابد.علاوه بر اشغال فضای کمتر، لباس شما در برابر گرد و غبار،بید زدگی و ورود حشرات نیز محافظت می گردد.در هر بسته یک عدد پلاستیک وکیوم موجود است.

کیسه های وکیوم بگ کم حجم کننده با قابلیت کاهش دهندگی حجم  تا 4 برابر، مناسب برای کاهش حجم چمدان های شما در مسافرت، کاهنده حجم پوشاک (کت وشلوار,کاپشن و پالتو ، مانتو، لباس شب)و کاهش دهنده حجم رخت خواب های شما(لحاف، تشک، پتو, بالش، لایکو ) در کمد، میباشد و در خانه تکانی و اسباب کشی، مشکل کمبود جا را برطرف می سازد.

 

کیسه لباس

 

ابتدا زیپ کیسه را باز کرده ، لباس، پوشاک یا وسایل مورد نظر را درون آن مرتب بچینید، زیپ کیسه را توسط زیپر ببندید (اطمینان حاصل کنید که هر دو لبه زیپ کاملاً بسته شده است). سپس هوای کیسه را به کمک جارو برقی تخلیه  کنید. (برای سایزهای کوچک می توانید از طریق رول کردن کیسه, بدون نیاز به جاروبرقی هوا را تخلیه کنید.)

 

 

خرید پستی وکیوم لباس

 

 

طرز استفاده از وکیوم لباس

 

 از رنج جابجایی چمدان های بزرگ در سفر رهایی پیدا کرده  و  سفری آسوده و  رویایی را  تجربه کنید.

 

کیسه لباس وکیوم 

 

رختخوابها، و وسایل خواب حجیم خود را بصورت کاملا فشرده بسته بندی کرده و مطمئن باشید که از نفوذ رطوبت، حشرات موذی و گرد خاک در امان است.

 

 

 

کیسه پلاستیک وکیوم

 

سفارش اینترنتی کیسه وکیوم

 

ابتدا به مقدار معقول در کیسه وکیوم بگ البسه خود را قرار داده سپس بعد از بستن زیپ آن سری جاروبرقی را روی محفظه مورد نظر قرار داده و جاروبرقی را روشن میکنیم تا هوای داخل کاملا خالی شود سپس جاروبرقی را خاموش کرده و آنگاه سری جاروبرقی را از کیسه وکیوم بگ جدا میکنیم در صورتی که از این روال پیروی نکنید احتمال آسیب دیدن کیسه وکیوم بگ بالا میرود

 

 

 خرید کیسه وکیوم لباس

 

کاهش حجم بسته بندی ها تا 75%   (مهم ترین کاربرد)

جلوگیری از نفوذ حشرات بید زدگی رطوبت بوگرفتگی گرد و خاک نفوذ قارچ ها و باکتری ها

مناسب برای منزل و مسافرت

 

 

کیسه وکیوم

 

 

تصور کنید که قصد رفتن به سفر را دارید آیا دوست ندارید حجم لباس هایتان تا یک چهارم کاهش پیدا کند  تا راحت تر در چمدان یا ساک شما جای بگیرد؟وکیوم بگ این کار را برای شما انجام می دهدرب آن را ببندید و مشاهده می کنید که آن همه لباس یا رخت خواب و ... تا 75% کوچک تر و کم جا تر شده است

 

 

وکیوم بگ چگونه حجم را تا چهار برابر کم می کند؟

بعد از گذاشتن لباس داخل وکیوم بگ هوای داخل آن را خالی کرده تا حجم لباسها تا 75% کم شود.

 

کیسه وکیوم لباس

 

چگونه می توانم هوای داخل وکیوم بگ را خالی کنم؟

وکیوم بگ دارای یک قسمت مخصوص می باشد که جارو برقی به آن متصل می شود و سپس هوای داخل کیسه را خالی می کنیم.در صورت در دسترس نبودن جارو برقی هوای داخل وکیوم بگ را چگونه خالی کنم؟توسط پمپ مخصوص وکیوم بگ که این پمپ کوچک و قابل حمل بوده و باید به صورت جداگانه خریداری شود.

 

 

کیسه وکیوم ارزان

 

 

وکیوم بگ لباس

در مورد این محصول نظردهید