به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :Dragon

Snake Hair Drain Clog Remover Cleaning Tool

لوله باز کن ماری محصولی جدید است که به راحتی امکان باز کردن انواع لوله های سینک ظرف شویی، حمام، وان، روشویی و ... را فراهم نموده است. این محصول با طراحی خاصی که دارد در کوچک ترین منافذ وارد شده و با درآوردن ضایعات به خصوص موهای گیر کرده در راه آب و چاه می تواند به سرعت مسیر لوله را باز نماید بدون آنکه به مواد شیمیایی راه باز کن نیازی داشته باشید.

اصلی ترین مزیت استفاده از این محصول عدم نیاز به مواد شیمیایی می باشد که هیچ گونه حساسیت پوستی و تنفسی برای افراد نخواهد داشت. لوله باز کن ماری دراگون دارای ابعاد 0.5*3.5*49 سانتی متر می باشد و دارای یک دستگیره کوچک است که به راحتی می توان با قرار دادن انگشت دست در این دستگیره از محصول استفاده کنید بدون آنکه از دست شما رها گردد. جنس بدنه این لوله باز کن پلاستیک ABS بسیار منعطف و در عین حال بسیار مستحکم و مقاوم است که به راحتی پاره نمی شود. 

مشخصات فنی محصول

برند دراگون
مدل لوله باز کن ماری
ابعاد 0.5*3.5*49 سانتی متر
وزن 100 گرم
رنگ نارنجی
جنس پلاستیک ABS
نوع دستی
مناسب برای خارج کردن مو و ضایعات گیر کرده در مسیر لوله فاضلاب زیر سینک ظرفشویی، روشویی، وان، حمام و ...
تولید کننده -
سایر توضیحات بدون نیاز به مواد شیمیایی، بدون نیاز به برق و باتری، قابلیت چندین بار استفاده

لوله باز کن ماری محصولی جدید است که به راحتی امکان باز کردن انواع لوله های سینک ظرف شویی، حمام، وان، روشویی و ... را فراهم نموده است.

 

قیمت لوله باز کن

 

این محصول با طراحی خاصی که دارد در کوچک ترین منافذ وارد شده و با درآوردن ضایعات به خصوص موهای گیر کرده در راه آب و چاه می تواند به سرعت مسیر لوله را باز نماید بدون آنکه به مواد شیمیایی راه باز کن نیازی داشته باشید.

 

فروش لوله باز کن دراگون

 

اصلی ترین مزیت استفاده از این محصول عدم نیاز به مواد راه باز کن شیمیایی می باشد چراکه این مواد دارای حلال های صنعتی فوق العاده قوی استفاده شده است که بسیاری از افراد به آن ها حساسیت داشته و دچار مشکلات پوستی و علائم آلرژیک می شوند.

 

لوله باز کن ماری

 

علاوه بر اینکه تهیه مواد شیمیایی راه باز کن منوط به تقبل هزینه های گزاف آن ها هم می باشد و گاهی با وجود استفاده از این مواد بازهم نیاز به باز کردن لوله های گرفته شده با مو و مواد ضاید دیگر می باشد.

 

دستگاه لوله باز کن

 

لوله باز کن ماری دارای ابعاد 0.5*3.5*49 سانتی متر می باشد و دارای یک دستگیره کوچک است که به راحتی می توان با قرار دادن انگشت دست در این دستگیره از محصول استفاده کنید بدون آنکه از دست شما رها گردد.

 

لوله باز کن غیر شیمیایی

 

طرز کار این محصول به این صورت است که ابتدا باید لوله باز کن را وارد لوله ای که گرفته شده است فرو کنید و سپس با چند بار چرخاندن دورانی آن را به آرامی به سمت بیرون بکشید و از دیدن نتایج خارق العاده این محصول شگفت زده شوید.

 

لوله باز کن پلاستیکی

 

اگر فکر می کنید نیاز است چندین بار این عمل را تکرار کنید تا تمامی ضایعات و موهای گیر کرده در مسیر لوله کاملا تخلیه شود.

 

لوله باز کن دستی

 

جنس بدنه این لوله باز کن پلاستیک بسیار منعطف و در عین حال بسیار مستحکم و مقاوم است که به راحتی پاره نمی شود.

 

خرید لوله باز کن

 

در طراحی بدنه این محصول از خار های ریزی استفاده شده است که این خارها عمل گیر انداختن ضایعات را به محصول اجرا می کنند و با چرخش محصول تمامی موهای گیر کرده را می توانند خارج کنند.

 

لوله باز کن ماری دراگون

 

استفاده از مواد شیمیایی مضر را کنار گذاشته و به راحتی اقدام به تمیز کردن مسیر لوله گرفته شده نمایید. بوی تند و آزار دهنده مواد شیمیایی، ایجاد حساسیت های پوستی، خارش و التهابات پوستی، مشکلات تنفسی و بروز علائم آلرژیک و ... همگی از مضرات استفاده از مواد شیمیایی لوله باز کن ها می باشد.

 

دستگاه لوله باز کن

 

لوله باز کن ماری دراگون محصولی جدید است که بدون نیاز به هیچ ماده شیمیایی به تنهایی کار خود را به بهترین نحو انجام می دهد و مسیر لوله گرفته شده را در زمانی کوتاه باز می کند. هیچ نیازی به ابزار خاصی نداشته و به راحتی توسط تمامی افراد قابل استفاده می باشد.

 

لوله یاز کن ماری

 

لوله باز کن ماری به نحوی طراحی شده است که دارای لبه های تیز خار داری می باشد و با ورود به لوله با چند مرتبه چرخش تمامی موهای گیر کرده و ضایعات درون لوله به این خار های تیز گیر کرده و خارج می کند.

 

لوله باز کن

 

پلاستیکی که در تولید این محصول استفاده شده است از نوع بسیار انعطاف پذیر و درجه یک ABS می باشد که در عین حال مقاومت بسیار بالایی نیز دارد. پس با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

 

لوله باز کن ماری

 

شرکت های لوله باز کنی علاوه بر اینکه هزینه های بالایی دریافت می کنند از مواد شیمیایی یا دستگاه های لوله باز کن صنعتی بسیار بزرگ استفاده می کنند که نیاز مند وجود نیروی متخصص کار با این دستگاه ها می باشد ولی با خرید لوله باز کن ماری دیگر به هیچ ابزار و متخصصی نیاز ندارید و حتی بانوان نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

 

لوله باز کن ارزان

در مورد این محصول نظردهید