attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000263

3D JELLY ART TOOLS

تزیین سفره و مواد غذایی همواره مورد توجه افراد بوده چرا که هم زیبایی بصری برای مهمانی ها و مجالس ایجاد کرده و هم حس دلپذیر تری در مهمانان ایجاد می کند.ژله یکی از دسر های مورد توجه است که می توان با ظاهری های متفاوت و بسیار زیبایی تهیه نمود.ژله تزریقی سه بعدی یکی از زیباترین انوع ژله است که مانند یک اثر هنری بر سر سفره می درخشد.

اگر ابزار های لازم برای تهیه ژل تزریقی را داشته باشید تهیه آن بسیار ساده خواهد بود.این مجموعه از ابزار شامل یک سرنگ و 10 سری مختلف از جنس استیل ضد زنگ است تا بتوانید انواع گل و برگ ها را ایجاد نمایید.ظرفیت سرنگ حدود 10 میلی لیتر بوده و سری ها بر رو آن فیکس می گردند.

مشخصات

نام و برند 3D JELLY ART TOOLS
تعداد ابزار یک عدد سرنگ و 10 عدد سری
حجم سرنگ 10 میلی لیتر
جنس استیل ضد زنگ

سایر

دیگر ویژگی ها مناسب برای تهیه انواع گل و برگ در داخل ژله

با استفاده از ابزار ژله تزریقی شما هم در خانه و بدون نیاز به کمک دیگران می توانید انواع ژله با زیباترین طرح ها را تولید نمایید.این مجموعه از ابزار موجود در سایت شامل یک سرنگ با ده سری مختلف است که برای ایجاد طرح های متنوع به کار می آید.

دقت داشته باشید که ابزار ها را پس از استفاده سریع شسته و خشک نمایید.

 

 

ژل تزریقی ابزار

 

 

یک روش ساده برای تهیه ژله تزریقی

مواد لازم برای تهیه ژله تزریقی

پودر ژلاتین

رنگ خوراکی

ظرف شیشه‌ای یا پلاستیکی شفاف

ابزار مناسب

آب جوش و دستمال کاغذی

 

 

 

ژل تزریقی گل رز

 

   آماده سازی پایه کار (ژلاتین یا ژله) برای اینکار می‌توانید به راحتی از ژله‌های بدون رنگ مانند ژله آلوئه‌ورا که در بازار موجود می‌باشنداستفاده نمایید و یا به راحتی بیس کار خود را با استفاده از پودر ژلاتین، شکر، آب،اسانس مورد نظر و اسید سیتریک تهیه کنید.

 

    رنگ خوراکی در صورت تمایل می‌توانید ژلاتین پایه خود را به رنگ سفید و یا شیری انتخاب نمایید. همچنین برای ایجاد رنگ‌های زیبا به عنوان گلبرگ و… از رنگ‌های خوراکی موجود در بازار و یا رنگ‌هایی که از موادطبیعی در خانه وجود دارند مانند زعفران و… بهره ببرید.

 

    ظرف شیشه‌ای یا پلاستیکی شفاف برای تهیه ژله های تزریقی از ظروف یک بار مصرف محکم و یا ظروف بلوری بی رنگ و شفاف باید استفادهنمود. هنگام تزریق باید از پشت ظرف نگاه کرد و جای تزریق گلبرگ ها را دید وقسمتهای خالی را پر نمود.

 

 

 

آموزش ژل تزریقی

 

یک روش برای تهیه ژلاتین شفاف برای پایه کار ژله تزریقی

ابتدا پودر ژلاتین را روی یک پیمانه آبسرد بپاشید و به مدت تقریبی ۱۰ دقیقه روی بخار کتری بگذارید و اجازه دهید ذرات ژلاتین کاملا در آب حل شوند.مابقی ۳ پیمانه آب را به جوش آورید و یک پیمانه شکر به آن اضافه کنید و اسید سیتریک را بیفزایید. تابه را قبل از به جوش آمدن از روی حرارت بردارید.ژلاتین حل شده را به آب و شکر اضافه کنید و کاملا مخلوط نمایید.اسانس مورد نظرتان را اضافه کنید.اجازه دهید مواد به مدت ۱ تا ۲ ساعت دردمای محیط خنک و شفاف شود.مواد را پس از خنک شدن به ظرف مورد نظرمنتقل کنید و کلیه حباب‌های ایجاد شده بر سطح ژله را بگیرید.ژله را به مدت چند ساعت و یا یک شب دریخچال استراحت دهید تا کاملا سفت شود.بهتر است روی ظرف حاوی ژلاتین را باپوششی شبیه به فویل بپوشانید تا سطح ژله خشک نشود چرا که خشکی سطح ژله باعث ترکخوردن هنگام تزریق و طراحی می‌گردد.

 

 

 

ابزار ژل تزریقی

 

نحوه استفاده از ابزارهای مورد استفاده در تهیه ژله تزریقی

بهترین و سریعترین راه برای تهیه ژلهتزریقی استفاده از ابزار‌های تخصصی این کار است که به راحتی به انواع نقش دستخواهید یافت. بهترین روش استفاده از این ابزار‌ها این است که هنگام کار ابزار‌ها رادرون یک ظرف آب گرم قرار دهید چراکه ابزار‌های گرم راحت‌تر در ژله نفوذ خواهندکرد.

 

 

تهیه ژل تزریقی

 

 

در مورد این محصول نظردهید