به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1021204

DESSINI ITALY Electric Kettele KD990

کتری برقی استیل دسینی DESSINI  ITALY Electric Kettele KD990 دارای توان 1800 وات با گنجایش مخزن 2 لیتر است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای یک پایه مخصوص است که به برق متصل شده و خود کتری کاملاً بی سیم می باشد و می توانید آن را از هر طرف با هر زاویه ای 0 تا 360 درجه روی پایه قرار داده و بچرخانید. کتری برقی DESSINI دارای سیستم محافظ بی آبی و خاموشی خودکار است که این امکان پس از به جوش آمدن آب درون کتری به صورت خودکار کتری را خاموش می نماید.
جنس بدنه کتری استیل درجه یک بوده و دارای دسته و درپوش پلاستیکی مستحکم با کیفیت است. نوع درب کتری فشاری شاسی دار لولایی بوده که به راحتی قفل شده و با فشار شاسی فقط باز می شود. چراغ نشانگر پایین کتری به منظور اعلام وضعیت خاموش و روشن بودن کتری می باشد. ولتاژ مورد نیاز برای این کتری برقی 220V ~ 50Hz می باشد و دارای استاندارد CE نیز است.
در حال حاضر این محصول با برند المپیا عرضه میشود که از لحاظ کیفیت و قیمت و شرکت تولید کننده هیچ تفاوتی ندارد.

مشخصات کلی محصول

برند DESSINI ITALY
مدل KD990
ابعاد 16*22*24 سانتی متر
وزن 638 گرم
جنس استیل و پلاستیک درجه یک
نوع درب لولایی قفل شو با شاسی فشار
باسیم/بی سیم کتری بدون سیم
کشور سازنده P.R.C

مشخصات کتری برقی

توان مصرفی 1800W
ولتاژ 220V~50-60Hz
گنجایش کتری 2 لیتر
چراغ نشانگر دارد
سیستم محافظ بی آبی دارد
سیستم گرم نگهدار دارد
سیستم خاموشی خودکار دارد
قابلیت تنظیم دما ندارد
چرخش 360 درجه دارد
صافی دهانه کتری دارد
طول سیم حدود 50 سانتی متر
نگهدارنده سیم در کف پایه نگهدارنده
سایر دارای استاندارد CE

کتری برقی دسینی مدل KD990 دارای توان 1800 وات با گنجایش مخزن 2 لیتر است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای یک پایه مخصوص است که به برق متصل شده و خود کتری کاملاً بی سیم می باشد و می توانید آن را از هر طرف با هر زاویه ای 0 تا 360 درجه روی پایه قرار داده و بچرخانید.

 

کتری برقی

 

کتری برقی DESSINI دارای سیستم محافظ بی آبی و خاموشی خودکار است که این امکان پس از به جوش آمدن آب درون کتری به صورت خودکار کتری را خاموش می نماید. جنس بدنه کتری استیل درجه یک بوده و دارای دسته و درپوش پلاستیکی مستحکم با کیفیت است. نوع درب کتری فشاری شاسی دار لولایی بوده که به راحتی قفل شده و با فشار شاسی فقط باز می شود.

 

کتری برقی دسینی

 

از دیگر ویژگی های این کتری برقی می توان به محل قرار گیری المنت در این محصول اشاره کرد که به صورت مخفی در کف کتری تعبیه شده و با سطوح مرطوب هیچ تماسی نخواهد داشت.

 

کتری برقی Dessini

 

چراغ نشانگر پایین کتری به منظور اعلام وضعیت خاموش و روشن بودن کتری می باشد. ولتاژ مورد نیاز برای این کتری برقی 220V ~ 50Hz می باشد و دارای استاندارد CE نیز است.

 

Dessini Electric Kettel

 

درون مخزن کتری 3 نشانگر میزان آب برای استفاده راحت تر دیده می شود. زیر پایه برقی محل نگهداری سیم برق طراحی شده که در مواقعی که قصد استفاده از آن را ندارید می توانید سیم را زیر پایه جمع کنید. ابعاد این کتری برقی 16*22*24 سانتی متر بوده و وزن آن 638 گرم به همراه پایه اش می باشد.

 

کتری برقی Dessini KD990

 

کشور سازنده: P.R.C

در مورد این محصول نظردهید