به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000150

COPPER SPOON AND FORK

قاشق و چنگال مسی علاوه بر زیبایی ظاهری و ایجاد دکوراسیونی قدیمی در فضای خانه، از لحاظ تامین مس بدن و سلامتی نیز تاثیر به سزایی دارد. اگر هفته ای یکی دو بار از قاشق چنگال مسی برای خوردن غذا استفاده نمایید و یا برای مدتی از مراحل پخت غذا درون قابلمه قرار دهید، مس مورد نیاز بدن را کامل دریافت خواهید نمود. البته دقت داشته باشید که هفته ای دوبار کافی بوده و نباید در استفاده از آن زیاده روی نمایید.

ست قاشق و چنگال شامل یک عدد قاشق و یک عدد چنگال مسی است که شما با هر تعدادی بخواهید می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. قاشق های مسی به رنگ قرمز و بدون آبکاری بوده و توسط هنرمندان اصفهانی تولید شده اند. طول قاشق و چنگال 19 سانتی متر بوده و وزن هر کدام حدود 35 گرم می باشد.

مشخصات کلی محصول

نوع ظرف قاشق و چنگال
ابعاد طول هر کدام 19 سانتی متر
وزن وزن قاشق 36 و وزن چنگال 35 گرم
جنس مس
نحوه ساخت دست و دستگاه
تولید کننده هنرمندان اصفهانی
موارد استفاده استفاده مصرفی و تزیینی
سایر قابل سفاش با تعداد بالا، بدون آبکاری و به رنگ قرمز

مس یکی از مواد معدنی بسیار مهم برای اعمال حیاتی بدن بوده که به دلیل کمبود آن معمولا به صورت قرص شیمیایی مکمل دریافت می نمایند. اما راه حل های طبیعی عالی و بدون ضرری برای دریافتن مس مورد نیاز بدن وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها استفاده از ظروف مسی است.

قاشق و چنگال مسی حاضر از نوع مس اصفهان بوده و برای استفاده های روز مره طراحی شده است. برای دریافت مس مورد نیاز بدنتان کافی است هرزگاهی غذای خود را با قاشق و چنگال مسی میل نمایید.

 

 

قاشق-و-چنگال-مسی-اصفهان

 

علاوه بر خواص مس، استفاده از ظروف مسی در دکوراسیون آشپزخانه بسیار متداول شده است و حس نوستالژی زیبایی به افراد می بخشد. ما ست قاشق و چنگال مسی را به صورت یک عدد قاشق و یک عدد چنگال عرضه نموده ایم تا خرید آن را ساده تر کرده و هر کس با هر تعدادی که تمایل دارد خرید نماید.

اگر یک عدد قاشق و یک عدد چنگال می خواهید یکبار دکمه خرید را زده و سفارش را تکمیل نمایید و اگر مثلا ست شش تایی می خواهید کافی است تعداد خرید خود را روی شش عدد قرار دهید.

بهتر است ظروف مسی را به صورت دستی شستشو داده و پیس از شستشو خشک نمایید، یکی از خصوصیات مسی واقعی این است که در مجاورت هوا به تدریج زنگ می زند ولی به راحتی با استفاده از شستشو با مواد طبیعی مانند آبلیمو، سرکه یا جوش شیرین می توانید دوباره آن را براق نمایید.

طول این قاشق و چنگال 18 سانتی متر بوده و تولید دست هنرمندان اصفهانی است.

در مورد این محصول نظردهید