,">

attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000457

blooming bath baby bath

برای حمام کردن نوزادان و کودکان تازه متولد شده، ایمنی، شادی و راحتی از اهمیت بالایی برخوردار است. گل یا شکوفه مخصوص حمام یک پدیده و یک راه ایده آل برای راحت تر کردن حمام برای نوزادان، والدین  و مادران است که ایمنی حمام کودک را به 100 درصد رسانده و احساس خوشایندی را هم به نوزاد و هم به مادر اهدا می نماید. گل مخصوص حمام تک سبد یک کالای ایرانی بسیار با کیفیت است که بنا بر پر فروش ترین و پر طرفدارترین نمونه های خارجی تولید شده که برنده جایزه رضایت والدین شده است. لایه رویی از جنس مخمل بسیار نرم بوده که با نوعی فوم نرم پر شده است و می توانید در داخل سینک، وان کودک و حتی کف حمام قرار داده و کودک را در آن شستشو دهید. زمانی که در وان و یا سینک قرار دهید، گلبرگ ها جمع شده و فضای بسیار نرم، ضد ضربه و عالی را برای شستن بی خطر کودک فراهم می نماید. امکان استفاده در سینک لزوم رفتن به حمام برای شستن نوزاد را از پیش پای شما بر می دارد.همین الان هدیه بی نظیر خود برای کسانی که نوزاد دارند را پیدا نموده اید.

مشخصات

برند و مدل شکوفه مخصوص حمام نوزاد تک سبد
جنس رویه مخمل و پر شده با فوم مخصوص
ابعاد قطر 105 سانتی متر
وزن 785 گرم
محل استفاده داخل سینک ظرفشویی، داخل روشور، وان کودک و ...
مناسب برای نوزادان تازه متولد شده تا 6 ماهه
سایر تولید ایران، درجه یک، کیفیت عالی، ایمن ترین روش برای حمام کردن نوزاد

خانم هایی که قصد مادر شدن دارند یا مادرانی که به تازگی فرزند دار شده اند، با یک دغدغه بزرگ روبرو می باشند و این دغدغه بزرگ، حمام کردن نوزادانشان می باشد، که یک پروسه سخت و دلهره آور برای آنها محسوب می شود، زیرا نوزادان تازه به دنیا آمده بسیار حساس بوده و همواره ترس از لیز خوردن و آسیب رسیدن به نوزاد در حین استحمام وجود دارد. در چنین مواقعی حضور یک مادر بزرگ مهربان یا یک پرستار خبره که با استفاده از تجربیات خود بتواند کودکان را استحمام کند بسیار کمک کننده می باشد. اما در نهایت هدف اصلی فراگیری مهارت استحمام نوزادان توسط مادران می باشد. مادران  باید با قلق های استحمام نوزادان آشنا شوند و در این میان می توانند از ابزار هایی برای استحمام راحتر و بیخطر کودکان دلبند خود نیز بهره ببرند

 

در اینجا می خواهیم شما را با محصولی آشنا کنیم که کمک می کند براحتی نوزادان تازه به دنیا آمده خود را بدون هیچ ترس و هراسی استحمام نموده و نیازی به حضور شخص دومی نخواهید داشت.  ابر حمام نوزاد ، محصولی با طراحی هوشمندانه و صد البته کاربردی که می تواند حمامی ایمن، راحت و سرگرم کننده را برای نوزاد دلبند شما رقم بزند. این استند حمام دارای ظاهری شبیه به یک شکوفه زیبا می باشد که نوزاد در داخل آن قرار گرفته تا براحتی مورد استحمام قرار گیرد.

 

یکی از مشخصه های این محصول، جنس آن می باشد که بسیار نرم و لطیف بوده، این شکوفه زیبا با استفاده از پارچه مخمل بسیار نرم در رنگ های متنوع تهیه شده است تا کودکان در داخل آن احساس رضایت و امنیت داشته باشند. درون این شکوفه با استفاده ازفوم مخصوص پر شده است تا سطحی راحت و ایمن برای کودک در حین استحمام فراهم آورد.

 

شما می توانید این این استند حمام را در داخل وان حمام نوزاد خود قرار دهید و براحتی وی را مورد شستشو قرار دهید و با توجه به گلبرگ هایی که دارد تمامی لبه های وان پوشش داده می شود و نگرانی بابت آسیب رسیدن به نوزاد در حین استحمام نمی باشد.

 

یکی از مزیت های استفاده از این گل مخصوص حمام نوزاد، امکان استفاده در داخل سینک ظرفشویی یا روشویی می باشد که در این صورت نیاز به بردن نوزاد در داخل حمام نمی باشد و مادران با تسلط بیشتری نوزاد خود را مورد شستشو قرار می دهند.

 

 

شکوفه مخصوص حمام نوزاد، مناسب برای استحکام کودکان شما از بدو تولد تا شش ماهگی می باشد، البته شما می توانید در مواردی غیر از استحمام نوزاد نیز از این شکوفه استفاده کنید و کودکان از قرار گرفتن بر روی این سطح نرم و استراحت کردن بر روی آن احساس آرامش خواهد داشت. حتی شما می توانید این شکوفه را در داخل کریر نوزادتان قرار دهید تا نوزاد شما خواب راحتری را تجربه نماید.

 

قطر این شکوفه زیبا 105 سانتی متر می باشد و گلبرگ های آن براحتی قابل جمع شدن بوده تا جابجایی و نگهداری از آن راحتر شود. یک نکته قابل ذکر در رابطه با این محصول، امکان شستشوی راحت آن بعد از اتسحمام کودک می باشد، شما بعد از استحمام کودک خود می توانید براحتی آن را آبکشی نموده و سپس در داخل خشک کن لباسشویی قرار داده تا به خوبی خشک شود.

 

 

 

مشخصات کلی پد شکوفه حمام کودک:

ساخته شده از جنس بهترین مواد اولیه

بسیار نرم وراحت

لایه رویی مخمل بسیار نرم در رنگ های شاد و دوست داشتنی

مقاوم با طول عمر بالا

مناسب برای حمام کردن، آب بازی و شستن نوزادان تا سن شش ماهگی یا حتی بیشتر

حفظ ایمنی نوزاد و جلوگیری از ضربه و آسیب به نوزاد

عدم نیاز به در آغوش گرفتن نوزاد در حین حمام کردن و دست های آزاد مادر برای رسیدگی به کودک

قابل استفاده در داخل سینک ظرفشویی، روشویی، وان، تشت و ...

ایجاد یک فضای کاسه مانند بسیار نرم و بی خطر برای نوزاد

ایجاد رضایت و راحتی برای نوزاد و مادر

عالی ترین محصول تولید شده برای حمام نوزاد تا به حال

قابل شستشو و خشک کردن

تولید ایران

ایجاد شادی و ایمنی

برند تک سبد

از بین بردن استرس و ترس مادران تازه زایمان کرده از شستن نوزاد

عدم نیاز به رفتن حمام برای شستشوی کورک و امکان استفاده در سینک

اولین و تنها تولید کننده این اسفنج کف وان شرکت تک سبد می باشد

پذیرش سفارش به صورت عمده و تکی از سراسر ایران

هدیه ای عالی برای کسانی که نوزاد دارند

پس از هر بار حمام، حتما اجازه دهید که در هوای آزاد خشک شود

طرح شکوفه یا گل با هفت گلبرگ

دارای ضخامت مناسب

پر شده با فوم مخصوص

گلبرگ هایی با حرکت تقریبا آزاد تا بنا بر فضایی که در داخل آن قرار می دهید فرم بگیرد

برنده جایزه رضایت والدین

پر فروش ترین کالای مخصوص نوزاد در کشورهای خارجی

شناخته شده با نام هایی مانند وان اسفنجی نوزاد، وان نوزاد، اسفنج وان نوزاد، ابر کف وان نوزاد، حمام شکوفه، حمام گل، وان ایمن نوزاد، حمام ایمن نوزاد

 

در مورد این محصول نظردهید