به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :101000132

Magic Invisible Ink Pen

خودکار نامرئی جادویی  Magic Pen یک محصول سرگرم کننده می باشد که به شما این امکان را می دهد پیام های مخفی را بر روی سطوح مختلف بنویسید و در زمان دلخواه با تاباندن نور فرابنفش به متن آن را به نمایش در آورید. در ساخت این خودکار از نوعی جوهر مخصوص استفاده شده است که در حین نوشتن هیچ نشانی بر روی سطح نمی ماند، شما می توانید با استفاده از چراغ تعبیه شده بر روی درب این خودکار جادوئی و تابانیدن نور فرابنفش نوشته جادوئی خود را به نمایش در آورید.

طول این خودکار 13 سانتی متر و وزنی در حدود 8 گرم دارد، سر نوشتاری آن از نوع نمدی بوده و دارای قطر 2 میلی‌متر می باشد. این محصول می تواند هدیه ای سرگرم کننده برای کودکان شما باشد تا بازی های مهیج و سرگرم کننده تری را با آن داشته باشند.

مشخصات فنی

مدل و برند خودکار نامرئی آپیت
ابعاد 1.5*2*13 سانتی متر
وزن 8 گرم
نوع محصول خودکار جادویی
رنگ نوشتاری بی رنگ - رنگ بدنه سبز
کاربرد نوشتن متن های نامرئی - سرگرم کننده
قطر نوشتاری 2 میلیمتر
نوع نوک نمدی
جنس بدنه پلاستیک
قابلیت شارژ مجدد خیر
قابلیت شستشو از روی پارچه خیر

 گاهی اوقات همه ما علاقه مند هستیم یک پیام تبریک یا پیام محبت آمیز و قدردانی را به افرادی که در اطرافمان هستن بدهیم، حال اگر شیوه بیان این پیام به گونه ای متفاوت باشد که بتواند طرف مقابل را هیجان زده کند، ما به شما پیشنهاد می کنیم که پیام خود را با یک خودکار جادوئی بنویسید تا در زمان خاصی این پیام قابل مشاهده شود و طرف مقابل شما را هیجان زده کند.

 

خودکار نامرئی جادوئی ارزان

 

شما خواهید دید که با این روش تاثیر پیام شما بیشتر خواهد بود. محصول یک نمونه خودکار نامرئی بسیار با کیفیت می باشد که شما می توانید با آن بر روی کاغذ، دست یا هر سطح دیگری براحتی بنویسید و هیچ اثری از آن بجای نماند، به گونه ای که گویی هیچ نوشته ای برای خوانده شدن نمی باشد.

 

خودکار نامرئی جادوئی جدید

 

در قسمت فوقانی درب خودکار فوق یک عدد چراغ ال ای دی تعبیه شده است، در قسمت کناری این درب یک شاسی در نظر گرفته شده است که با فشردن آن نور چراغ بر روی متن نوشته شده تابیده می شود و به یکباره متن نوشته شده بر روی کاغذ با هر سطح دیگر نمایان و قابل خواندن می شود و طرف مقابل شما که تا به حال از وجود چنین نوشته ای در جریان نبودن شگفت زده خواهند شد.

 

خرید خودکار نامرئی جادوئی جدید

 

این خودکار می تواند لحظات مهیجی را برای شما رقم بزند، مثلا برای افرادی که در دوران نامزدی به سر می برند می تواند با غافلگیری طرف مقابل با دیدن یک پیام مخفی بر روی یک هدیه، لحظات خوشی را برای آنها رقم بزند. این خودکار جادوئی می تواند به هدایای و پیام های شما روح تازه ای بدهد و افراد با دیدن پیام های مخفی هیجان زده شوند.

 

قیمت خودکار نامرئی جادوئی

 

این قلم جادوئی می تواند یک بازی سرگرم کننده برای کودکان شما باشد، به عنوان مثال می توانند برای بازی های گارگاهی و جاسوس بازی های خود از آن استفاده کننده و در مسیر بازی برای هم بازی های خود پیام هایی را بگذارند، تا بازی آنها هیجان بیشتری را به دنبال داشته باشد.

 

خرید خودکار نامرئی جادوئی

 

شما با نوشتن پیام های مخفی با این خودکار و رقم زدن لحظات شاد و مهیج می توانید سال های بعد با یادآوری آن لحظات و با تداعی خاطرات خوش، روح تازه ای به زندگی خود ببخشید. این خودکار می تواند مورد استفاده کودکان و بزرگسالان باشد و استفاده از آن برای همه گروه های سنی مهیج و لذت بخش باشد. این خودکار برای نوشتن کنترل گارانتی، حفظ و امنیت اسناد، کنترل تردد افراد مجاز و .... قابل استفاده می باشد.

 

خودکار نامرئی جادوئی

 

خاطر نشان می کنیم این خودکار به دلیل دارا بودن اجزای ریز نباید در دسترس کودکان زیر سه سال قرار گیرد زیرا ممکن است خطراتی را به دنبال داشته باشد. جنس بدنه این خودکار از پلاستیک بوده و دارای طول 13 سانتی متر می باشد و نوک نوشتاری آن نمدی و دارای قطر 2 میلی‌متر است. این خودکار جادوئی با دارا بودن جوهر نامرئی، امکان نوشتن پبام های جادوئی برای شما فراهم می آورد که با تابانیدن نور ماورابنفش قابل روئیت می شود.

 

قیمت خودکار نامرئی جادوئی

 

در مورد این محصول نظردهید