به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا : 2501181

High Tech NTA Facial Sauna

استفاده از دستگاه بخور صورت می تواند کمک شایانی به بهبود پوست و رفع بیماری های پوستی و به خصوص تنفسی بکند چرا که با تنفس در بخور گرمی که به عصاره های گیاهی دارویی ترکیب شده باشند می تواند برای رفع مشکلات تنفسی، گرفتگی های بینی، عفونت های مجار تنفسی و ... بسیار کمک کند علاوه بر اینکه برخی عصاره های گیاهی خاصیت آرامش بخشی داشته و تنفس بخور آن ها می تواند به آرامش اعصاب نیز کمک کند.

دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را به شما می دهد. از این دستگاه می توانید برای باز کردن منافذ پوستی و رفع جوش های سر سیاه و مشکلات پوستی نیز استفاده کنید. این محصول دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده نیز می باشد.

مشخصات

برند و مدل High Tech NTA Facial Sauna
جنس پلاستیک درجه یک
وزن 437 گرم
ابعاد 18*18.5*25 سانتی متر
حجم 200 میلی لیتر
ولتاژ 5v
توان 220 ولت
میزان اسپری به صورت کامل از دهانه خروجی
نوع بخور گرم
مناسب برای صورت، دهان، دستگاه تنفس
رنگ سبز

سایر مشخصات

خصوصیات دیگر باز کردن منافذ پوست و رفع جوش های سر سیاه روی صورت می باشد. برای تسکین گرفتگی های بینی بسیار کار آمد است. برای درمان و تسکین عفونت های مجاری تنفسی بسیار کارآمد است. کمک به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید، رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت ، افزایش جریان خون و حفظ سلامت پوست صورت ، پاک سازی عمیق و کامل پوست

استفاده از دستگاه بخور صورت می تواند کمک شایانی به بهبود پوست و رفع بیماری های پوستی و به خصوص تنفسی کند چرا که با تنفس در بخور گرمی که به عصاره های گیاهی دارویی ترکیب شده باشند می تواند برای رفع مشکلات تنفسی، گرفتگی های بینی، عفونت های مجار تنفسی و ... بسیار کمک کند علاوه بر اینکه برخی عصاره های گیاهی خاصیت آرامش بخشی داشته و تنفس بخور آن ها می تواند به آرامش اعصاب نیز کمک کند.

 

دستگاه بخور گرم صورت

 

دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna امکان بخور کامل صورت، دهان و بینی را به شما می دهد. از این دستگاه می توانید برای باز کردن منافذ پوستی و رفع جوش های سر سیاه و مشکلات پوستی نیز استفاده کنید.

 

بخور گرم صورت هایتک

 

این محصول دارای 24 ماه گارانتی شرکت تولید کننده نیز می باشد.

 

بخور گرم صورت

 

منبع تغذیه این محصول آداپتور برق آن می باشد که با برق شهری کار می کند. نوع بخور دستگاه فقط بخور گرم بوده و برای پوست صورت و دستگاه تنفسی مناسب است. نوع کاربری این محصول خانگی بوده و در آرایشگاه ها نیز می توان از آن استفاده نمود.

 

دستگاه بخور صورت high tech

 

این دستگاه بخور گرم مناسب برای:

باز کردن منافذ پوست و رفع جوش های سر سیاه روی صورت می باشد.

برای تسکین گرفتگی های بینی بسیار کار آمد است.

برای درمان و تسکین عفونت های مجاری تنفسی بسیار کارآمد است.

کمک به کاهش سرفه های خشک و سرماخوردگی های شدید

رفع و درمان آلودگی ها و سموم پوستی صورت

افزایش جریان خون و حفظ سلامت پوست صورت

پاک سازی عمیق و کامل پوست

 

بخور صورت طبی

 

طراحی ظاهری این محصول بسیار ساده و در عین حال زیبا و بادوام می باشد. این محصول دارای ابعاد بدنه 18*18.5*25 سانتی متر بوده و وزنی معادل 437 گرم دارد. بر روی پایه محصول یک کلید خاموش/ روشن تعبیه شده است. 

 

بخور و پاک سازی صورت

 

مخزن دستگاه به راحتی از پایه جدا شده و قابل شستشو می باشد. نوع طراحی لبه مخزن به نحوی بوده که به راحتی می توانید صورت را روبروی بخور گرم خارج شده از بدنه قرار دهید و بهترین بازدهی را از دستگاه داشته باشید.

 

بخور صورت

در مورد این محصول نظردهید