نظم دهنده روتختی کاربردی‌ترین لوازم نظم دهنده خانه

مرتب کردن روتختی، چرا و چگونه؟

آیا شماهم از بهم ریختگی تخت خواب خود همیشه سردرگم هستید و نمی دانید چه کاری باید انجام دهید؟ همه افرادی که تا به امروز این مقاله را نخوانده اند همین مشکل را دارند و نمی دانند با این مشکل باید چه کار کنند. نظم دهی به تخت خواب همیشه از سخت ترین کار ها بوده و اغلب افرادی که صبح زود از خواب بیدار می شوند حوصله مرتب کردن روزانه تخت خواب خود را نداشته و این کار را به آخر هفته ها موکول می کنند.

تخت خوابی بهم ریخته و نامرتب از لحاظ روحی می تواند آشفتگی فکری برای شما ایجاد کند و همچنین با وارد شدن به اتاقی که تمامی ملحفه و روتختی آن به صورت نامرتب روی تخت رها شده جلوه زیبایی ندارد. نظم دادن به تخت و مرتب کردن تخت خواب می تواند نشان از مرتب بودن و منظم بودن شما باشد. 

 

نظم دهنده روتختی

 

روش های مرتب کردن روتختی؟

برخی افراد برای حل این مشکل ملحفه روتختی خود را کش دار می کنند به این صورت که دور تا دور ملحفه کش دوزی می شود تا زیر خوشخواب تخت قرار بگیرد و خب مشکلاتی از جمله در رفتن کش و بیرون پریدن ملحفه در حین استفاده بسیار زیاد است و در نهایت زیاد کاربردی نمی باشد. برخی دیگر از گره زدن ملحفه در گوشه های تخت استفاده می کنند که باز هم ممکن از از گوشه های خوشخواب رها شده و بالا بیاید ضمن آنکه گره کردن ملحفه جلوه زیبایی ندارد.

روش های زیادی هست که تا به امروز افراد زیادی از آن استفاده کرده اند ولی به نتیجه مطلوب نرسیده اند. محصولی که در اینجا به شما معرفی خواهیم کرد تنها محصول تولید شده با بهترین درجه کیفی در ایران است که برای اولین بار در ایران تولید و عرضه شده است. تنها تولید کننده این محصول در ایران فروشگاه اینترنتی تک سبد با برند TS می باشد. سایر برند های موجود از این کالا در سطح اینترنت دیده می شود که ما هیچ تضمینی بابت کیفیت تولید، کش ها و گیره های محصول نمی دهیم چراکه این برند ها پس از تولید نمونه اصلی توسط تک سبد کپی برداری شده و تولید شده اند.

 

نگهدارنده ملحفه تخت

 

نظم دهنده روتختی TS برای اولین بار در ایران

تنها و معتبر ترین مدل از این محصول که به صورت 100 درصد تضمینی با ابعاد واقعی و کاربردی ارائه شده برند TS (تی اس مخفف تک سبد) بوده و در وب سایت تک سبد می توانید خریداری کنید. این محصول با عنوان نظم دهنده روتختی در دو نمونه بسته 2 تایی و بسته 4 تایی عرضه شده است که برای انواع تخت های نوجوان تا بزرگ سال و کینگ که بزرگ ترین نوع تخت می باشد قابل استفاده می باشد.

بسته 2 عددی این محصول برای تخت های کوچک تر کافی بوده و با توجه به اینکه از مرغوب ترین جنس کش در تولید این محصول استفاده شده توانایی کشسانی بالایی داشته و به هر نوع تخت با هر ارتفاعی می خورد. البته این به این معنی نمی باشد که برای تخت های بزرگ کاربردی نیست بلکه برای تخت های بزرگ توصیه می شود از مدل بسته 4 تایی استفاده کنید تا با نصب 4 عدد کش به صورت ضربدری و بعلاوه در کنار هم روتختی شما بسیار مستحکم تر قرار بگیرد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید نظم دهنده روتختی بسته 2 تایی بر روی دکمه خرید زیر کلیک نمایید

قیمت فروش این محصول توسط تک سبد اولین و تنها تولید کننده این محصول فقط 47.000 تومان

 

نظم دهنده روتختی چگونه کار می کند؟

عملکرد این محصول به این صورت می باشد که در زیر تشک خوشخواب ملحظه را از 4 طرف به واسطه گیره هایی که در هر سر خود دارد نگهداشته و محکم می کند. تنظیم کننده هایی که در هر قسمت این محصول تعبیه شده به منظور تغییر سایز و میزان کشش محصول می باشد که برای تخت های کوچک نیازی به باز کردن کامل کش نمی باشد ولی برای تخت های بزرگ لازم است کش ها را تا آخرین میزان باز کنید تا کشش آن چند برابر شود.

 گیره های نگهدارنده ملحفه در این محصول از نوع درجه یک و مناسب برای این کار طراحی شده اند به این صورت که در قسمت داخلی گیره ها یک قطعه پلاستیکی کوچک قرار داده شده است تا در زمان بستن دهانه گیره ها ملحفه درون گیره علاوه بر اینکه کاملا فیکس شود، دچار پارگی در اثر کشش نشود. در واقع گیره های موجود در بازار اکثرا بدون این قطعه محافظ هستند و اگر از آن گیره ها استفاده میشد احتمال پارگی ملحفه وجود داشت. بنابراین پس از مدت ها تحقیق در این خصوص تصمیم بر استفاده از این مدل گیره های مرغوب با ایمنی بالا گرفتیم که در نتیجه کیفیت نهایی محصول را به خوبی افزایش داد.

 

نظم دهنده رو تختی و ملحفه

 

محصول دیگر تک سبد، نگهدارنده و نظم دهنده انواع کاور و ملحفه TS

این محصول که در اینجا مشاهده می کنید یکی دیگر از محصولات تک سبد است که در ابعاد کوچک تری و با کاربرد های بسیار وسیع تری طراحی و تولید شده است. در واقع این نظم دهنده برای نگهداری انواع کاور مبل، میز اتو، ملحفه، روباشتی، رومیزی و هر آنچه که فکرش را بکنید طراحی شده است. طول این کش نیز قابل تنظیم و بلند و کوتاه می شود و برای انواع لوازم قابل استفاده می باشد.

گیره های استفاده شده در تولید این محصول نیز مانند مدل های ذکر شده از نوع دارای محافظ پلاستیکی بوده و به هیچ یک از لوازم منزل شما وملحفه ها هیچ آسیبی نخواهد زد پس با خیالی آسوده می توانید از این محصول استفاده کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید این محصول بر روی دکمه خرید زیر کلیک نمایید

قیمت فروش این محصول توسط تک سبد اولین و تنها تولید کننده این محصول فقط 19.000 تومان