چرا برای سفر بند نگهدارنده مخصوص چمدان بخریم ؟

مزیت های مسافرت رفتن چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای پر کردن اوقات فراغت و لذت بردن از لحظات زندگی سفر کردن می باشد، در واقع مسافرت می تواند به تقویت انگیزه، شور زندگی و همچنین ایجاد نشاط کمک بسزایی داشته باشد، که این شور ونشاط می تواند به بهبود کیفیت زندگی منجر شود. سفر رفتن محدوده سنی خاصی نمی شناسد و انسان ها در هر سن و سال و شرایطی که باشند باید به فکر راهی برای آرامش روح و روان خود بوده تا از زندگی لذت ببرند. از مهمترین مزایای سفر رفتن بهبود شرایط روحی بوده که به معنی اهمیت دادن به خود است.

 

بند چمدان تک سبد

 

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای سفر رفتن به آن توجه داشته باشید، این نکته می باشد که برای ساختن لحظات خوش و با شور و نشاط نیاز به یک سفر لوکس نمی باشد، بلکه شما می توانید برای بدست آوردن آرامش و شاد شدن، به یک سفر کوتاه مدت با حداقل هزینه ها نیز بسنده کنید و یه این فکر کنید که چگونه می توانید بهترین لحظه ها را داشته باشید. اما پیش از سفر نیاز به فراهم آوردن مقدماتی برای داشتن یک سفر راحت و بدون دردسر می باشد. به طور کلی می توان گفت که از مهمترین دغدغه های یک مسافر پیش از سفر تهیه چک لیست وسایل مورد نیاز برای سفر می باشد.

وسایل ضروری برای سفر کدامند؟

 توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که وسایل مورد نیازشما بستگی به شیوه سفر کردنتان دارد، در واقع اگر شما یک سفر یک روزه بروید، به وسایل کمتری نیاز دارید تا هنگامی که به یک سفر چند روزه بروید. لازم بذکر می باشد که وسایل ضروری برای سفر بستگی به وسیله نقلیه ای که برای سفر رفتن انتخاب می کنید نیز دارد. به عنوان مثال اگر شما با اتومبیل شخصی سفر بروید می توانید وسایل بیشتری را همراه داشته باشید در حالی که در حین سفر با اتوبوس نمی توانید همه وسایل را به همراه داشته باشید و تنها باید به ضروری ترین وسایل بسنده کنید.

اما همه ما می دانیم که در پیش از سفر رفتن در کنار هیجان سفر، دغدغه جمع کردن وسایل می تواند آزار دهنده باشد، زیرا در چنین مواقعی تصورمان بر این است که اگر همه وسایل را با خود همراه نداشته باشیم، ممکن است سفر به دهانمان تلخ شود و بنابراین گاهی تلاشمان را می کنیم تا همه وسایل را هر طوری شده است در چمدان، ساک دستی یا کیف خود جای دهیم تا مبادا در طول سفر با مشکلی روبرو شویم. و همین امر می تواند منجر به ایجاد زحمت هایی برای ما در ین سفر باشد. در ادامه برخی از مهمترین وسایل سفر را با یکیدیگر مرور خواهی کرد.

 

بند نگهدارنده چمداان تک سبد

 

 در چنین مواقعی که ما با حجم زیادی از وسیله درون چمدان خود مواجه هستیم، یکی از مواردی که در طول سفر می تواند برای ما صورت یک دغدغه ذهنی تبدیل شود، امکان باز شدن درب چمدان، امنیت وسایل داخل چمدان و از همه مهمتر چگونگی حمل چندین چمدان و ساک به طور همزمان می باشد. در همین ابتدا می خواهیم به شماپیشنهادی دهیم که می تواند همه این مشکلات پیش روی شما را به آسانی حل کند و برای شما سفری امن و راحت را رقم بزند. بند نگهدارنده مخصوص چمدان محصولی با طراحی هوشمند و کاربردی که می تواند یکی از اساسی ترین ملزومات سفر برای هر فردی باشد.

تسمه محافظ چمدان به گونه ای طراحی شده است که دارای قابلیت تنظیم سایز می باشد و براحتی بر روی چمدان هایی با سایز های مختلف بسته می شود. این بند محافظ می تواند با استفاده از تسمه های برزنتی یا کشی تهیه طراحی و تولید می شوند که دارای سگک هایی به منظور تنظیم سایز بوده. همانطور که گفته شد بند نگهدارنده چمدان، دارای تنوع بالایی می باشد که می تواند در تنوع سایز و رنگ یا حتی نوع قفل آنها باشد. تسمه چمدان قفل دار یکی از انواع این نگهدارنده ها می باشد که دارای قفل های رمز دار می باشد که به امنیت بیشتر وسایل داخل چمدان کمک بسزایی می کند.

 

پوشاک مناسب سفر 

ار مهمترین مواردی که باید برای سفر رفتن به آن توجه داشته باشید، انتخاب پوشاک مناسب برای سفر می باشد، در واقع انتخاب لباس باید متناسب با منطقه آب و هوایی باشد که شما قصد سفر به آنجا را داشته و در عین حال سبک و راحت نیز باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که برای سفر رفتن مگر در مواقعی که سفر شما کاری می باشد، نیاز به همراه داشتن لباس رسمی نمی باشد.

به همراه داشتن یک جفت کفش راحت، یک جفت صندل راحت، لباس های سبک و کم حجم و کلاه و عینک از جمله موارد ضروری می باشد که می تواند در داشتن یک سفر لذت بخش و راحت به شما کمک بسزایی داشته باشد.

 مدارک شخصی

از دیگر مواردی که در حین سفر رفتن باید به  آن توجه داشته باشید، به همراه داشتن مدارک شناسایی می باشد، به عنوان مثال برای یک سفر خارجی باید به این مورد توجه داشته باشید که علاوه بر ویزا و پاسپورت، بلیط سفر خود را فراموش نکنید و همراه خود مقادیری پول نقد نیز به همراه داشته باشید. به همراه داشتن کارت شناسایی،دفترچه بیمه و مدارک شناسایی ماشین در صورت سفر با اتومبیل شخصی از مهمترین مواردی می باشد مه باید به همراه داشته باشید.

لوازم بهداشتی شخصی

مسلما وسایل بهداشت فردی از مهمترین نیازهای شما برای سفر می باشد، به همراه داشتن مسواک، خمیر دندان، وسایل استحمام و حتی یک سشوار مسافرتی می تواند در راحتی سفر شما تاثیر بسزایی داشته باشد. در بین وسایل شما وجود یک ناخن گیر، کرم ضد آفتاب، اسپری بدن نیز بسته به نظر شخصی می تواند وجود داشته باشد. ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که به همراه داشتن یکسری دارو ها مانند داروهای ضد تهوع و اسهال، مسکن های فوری و بخصوص در صورت داشتن سابقه بیماری، به همراه داشتن داروهای خاص بیماری شما، لازم و ضروری می باشد.

 کیف و چمدان

از مهمترین مواردی که برای سفر رفتن به آن نیاز دارید، چمدان و کیف می باشد که برای ساماندهی به وسایلی مورد نیاز در طول سفر می باشد. انتخاب چمدان و ساک دستی باید متناسب با نوع سفر شما باشد و باید به گونه ای انتخاب شود که بدون ایجاد مزاحمت و سختی در طول سفر، براحتی بتوانید وسایل مورد نیاز خود را در آن جای دهید تا از گم شدن و پخش شدن آنها جلوگیری شود. در بسیاری ازموارد به دلیل زیاد بودن وسایل مورد نیاز، علاوه بر چمدان نیاز به همراه داشتن یک ساک دستی یا یک کوله پشتی نیز دارید و این می تواند مشکلاتی را برای شما در حمل و نقل و جابجایی به همراه داشته باشد، در ادامه با ما همراه باشید با معرفی بند نگهدارنده مخصوص چمدان، که به شما کمک می کند، حتی با داشتن وسایل زیاد، سفری لذت بخش را تجربه کنید.

بند نگهدارنده تک سبد مخصوص چمدان

بند نگهدارنده چمدان یا تسمه چمدان، محصولی با طراحی ساده اما کاربردی که می تواند یکی از وسایل و ضروریات شما در طول سفر باشد. این بند که با استفاده از نوارهای کشی بسیار محکم و مقاوم تهیه شده است، برای منظور های مختلفی قابل استفاده بوده که مهمترین آنها  بستن و محکم کردن چمدان می باشد. همانطور که گفته شد، در طول سفر گاهی ما وسایل زیادی را در کیف و چمدان خود جای می دهیم به طوری که ممکن است به دلیل حجم بالای این وسایل، در ب چمدان ما در طول حرکت و جابجایی باز شود و مشکلات زیادی را بههمراه داشته باشد.

 

اما شما می توانید با تهیه تسمه دور چمدان قابل تنظیم تک سبد، این مشکل را پیش بینی کنید و قبل از وقوع حادثه، آن را علاج کنید. این تسمه چمدان، با بسته شدن بر روی چمدان شما، مانع باز شدن درب چمدان می شود و از مهمترین ویژگی های آن می توان به قابلیت تنظیم اندازه آن اشاره کرد که به کمک سگک های پلاستیکی تعبیه شده بر روی بند های کشی، امکان پذیر بوده و شما می توانید بر اساس سایز کیف یا چمدان خود آن را تنظیم سایز نمائید.

تسمه محافظ چمدان تک سبد دارای حد اقل طول 80 سانتی متر و حد اکثر طول 240 سانتی متر بوده و با توجه به قابلیت تنظیم، قابل استفاده برای چمدان هایی در سایز های مختلف می باشد. شما می توانید با خرید بند محافظ چمدان، از آن برای بستن کیف یا کوله چشتی خود بر روی چمدان خود استفاده کنید تا حمل و نقل وسایل شما راحتر انجام شود، هرچند شما می توانید از این محصول برای اتصال دو چمدان به یکدیگر نیز استفاده نمائید.

بند نگهدارنده چمدان تک سبد، بهترین گزینه برای بستن و محکم کردن درب چمدان، بستن کیف یا کوله پشتی بر روی چمدان و اتصال دو چمدان به یکدیگر و هچنین برای بستن بار بر روی چرخ حمل بار است. تسمه محافظ چمدان، به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم می تواند براحتی در بین وسایل سفر شما جای گیرد و در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول می تواند بهترین هدیه برای افرادی باشد که علاقه مند به سفر رفتن می باشند.

 

مشخصات کلی بند نگهدارنده مخصوص چمدان تک سبد

  • قابل استفاده برای بستن و محکم کردن چمدان و ساک دستی
  •  قابل استفاده برای بستن چند کیف و چمدان بر روی یکدیگر
  • بستن بار بر روی چرخ حمل بار
  • تهیه شده از نوار های کشی بسیار با کیفیت و دارای اتصالات پلاستیکی ضخیم و مقاوم
  • دارای قابلیت شستشوی آسان
  • دارای حد اقل طول 80 سانتی متر و حد اکثر طول 240 سانتی متر
  • وزن 166 گرم
  • ساخت ایران

برای خرید بند نگهدارنده مخصوص چمدان روی دکمه زیر کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید