attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :103000169

luggage strape holder

حتما برای سفرهای درون شهری و برون شهری برای شما نیز پیش آمده است که باید درب چمدان خود را محکم نمایید و یا چند کیف و چمدان را روی یکدیگر متصل  نمایید تا بتوانید راحت تر سفر نمایید و حمل بار ساده تری داشته باشید. بند حمل و نگهدارنده تی اس یک بند کشی بسیار محکم با اتصالات مورد نیاز است که می تواند یک کیف، کوله و هر باری را بر روی چمدان فیکس نموده و حمل آن را هر چه ساده تر نماید.

این بند دارای گیره هایی جهت گشاد و تنگ کردن بند می باشد تا برای هر اندازه و سایزی قابل استفاده باشد. بند حمل بار  ts ابداعی عالی در زمینه آسان سازی سفر و حمل بار می باشد. ساخت ایران، قابل شستشو، بسیار با دوام، استفاده های متعدد، اتصال انواع بار بر روی چمدان و یا چرخ حمل بار و حجم بسیار کم در زمان عدم استفاده از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.

مشخصات

برند و مدل برند تی اس TS مدل ضربدری
جنس کش بسیار با کیفیت، اتصالات پلاستیکی ضخیم و مقاوم
وزن 166 گرم
ابعاد حد اقل طول 80 سانتی متر و حد اکثر طول 240 سانتی متر
کاربرد بستن و محکم کردن ساک و چمدان، بستن چند کیف و چمدان بر روی یکدیگر، بستن بار بر روی چرخ حمل بار
سایر ساخت ایران، قابل شستشو، با دوام، سفری آسان، جلوگری از باز شدن درب چمدان، فیکس کردن انواع کیف و ساک بر روی چمدان

بند نگهدارنده یک کالای ایرانی عالی است که کاربرد های بسیار متعددی دارد. این کالا از کش بسیار محکم درجه یک ساخته شده است که صورت ضربدری در یک محل اتصال چرم مصنوعی از یکدیگر رد شده اند، این بند کشی در دو طرف محل اتصال، دارای گیره هایی است که به شما اجازه می دهد بند را در دو طرف به صورت دلخواه تنگ و گشاد نمایید.

 

 

بند-حمل-چمدان

 

عملکرد این بند حمل و اتصال به این صورت است که اگر تمایل داشته باشید کیف، بار و غیره را بر روی چمدان سفری و یا چرخ حمل بار فیکس نمایید. ابتدا یک طرف بند حمل را وارد دسته می نماییم، سپس کیف را روی آن قرار داده و بند حمل را از روی کیف رد می نماییم، حالا طرف بعدی را نیز وارد دسته می کنیم، حالا گیره های خرچنگی را به یکدیگر متصل نمایید تا کامل بار شما بر روی چمدان فیکس شود.

 

 

 

 

 

یکی دیگر از کاربردهای مهم این بند اتصال، امکان قرار دادن در دور چمدان و یا ساک مسافرتی است تا از باز شدن و یا ریختن اقلام داخل آن به بیرون جلوگیری نماید.

امکان کم و زیاد کردن سایز بند در دو طرف،این موقعیت را فراهم می سازد تا آن را به میزان مورد دلخواه خود تنگ و گشاد نمایید و به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

در زمان عدم استفاده، این کالا بسیار کم حجم بوده و می توانید در هر جایی قرار دهید، در صورت نیار می توانید آن را شستشو دهید.

 

 

 بند اتصال بار

 

 

مهم ترین خصوصیات این بند را می می توان این گونه بر شمرد:

تولید ایران

برند TS

ساخته شده از بهترین کش

بسیار محکم و مقاوم

قابل شستشو

مدل ضربدری

دارای محل اتصال چرمی

دارای گیره های مخصوص جهت تنگ و گشاد کردن بند ها

دارای گیره خرچنگی برای قفل کردن بند

مناسب برای اتصال انواع بار به چمدان سفری

اتصال بار به چرخ حمل بار

سفری بسیار آسان و راحت

مناسب برای قرار دادن بر روی ساک و چمدان

جلوگیری از باز شدن انواع ساک و چمدان و بیرون ریختن اقلام داخل چمدان

پذیرش سفارش به صورت عمده و تکی

اتصال انواع بارهای اضافی بر روی چمدان سفری

مناسب برای انواع سایز

بسیار کم حجم

عمر طولانی

دست آزاد و خالی در هنگام سفر

 

 

 

 

در مورد این محصول نظردهید