آموزش نصب پلاستیک عایق پنجره آسان مش

عایق بندی پنجره ها، چرا و چگونه؟

عایق بندی پنجره ها در فصل سرما یکی از مهم ترین اقداماتی است که در راستای کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی دمای داخل منزل می توانید انجام دهید. ازین روز مردم همواره در تلاش هستند درب و پنجره های ساختمان خود را به بهترین نحو و با روش های مختلفی عایق بندی نمایند تا از نفوذ هوای سرد به داخل منزل جلوگیری کنند. روش های مختلفی به منظور عایق بندی پنجره ها استفاده می شود از جمله استفاده از چسب و نوار های درزگیر، پلاستیک حبابی، پلاستیک های ضخیم بزرگ، پرده های ضخیم و ... که همگی روش های پر دردسر و هزینه بری هستند و علاوه بر این در نهایت بازدهی خوبی نخواهند داشت.

 

نایلون پنجره

 

پلاستیک عایق پنجره آسان مش چیست؟

محصولی که در اینجا می خواهیم به شما معرفی کنیم پلاستیک عایق پنجره آسان مش است که به تازگی در ایران توسط بزرگ ترین تولید کننده درب و پنجره های مگنتیک یعنی برند آسان مش در حال تولید و عرضه می باشد. هدف از تولید این محصول ارائه روشی سریع و در عین حال بسیار کاربردی، ارزان قیمت و بدون نیاز به ابزار آلات خاص جهت نصب و استفاده بوده است. این پلاستیک که در واقع نوعی پلاستیک مخصوص حساس به حرارت می باشد بدین منظور طراحی و تولید شده است که به راحتی مانع نفوذ سرما به داخل منزل شده و بسیار کاربردی نیز می باشد.

قیمت فروش ویژه فقط ۳۹٫۰۰۰ تومان

روش نصب و استفاده از پلاستیک عایق پنجره آسان مش؟

مراحل نصب و استفاده از این محصول بسیار ساده، سریع و قابل انجام توسط خانم ها و آقایان می باشد. چند مرحله ساده و کاربردی وجود دارد که با رعایت آن می توانید به سرعت از این محصول استفاده نمایید و از نتایج کار شگفت زده شوید! پس با ما در ادامه این اموزش همراه باشید...

 

 

مرحله اول: قبل از هر کاری لازم است تمامی سطح اطراف پنجره یا چهارچوب پنجره را به خوبی تمیز نمایید. برای این کار لازم است از یک دستمال مرطوب استفاده کنید و سطح را به صورت کامل تمیز کنید جوری که عاری از هر گونه گرد و غبار شود و در نهایت با یک دستمال خشک همان سطح را کاملا خشک نمایید. رطوبت روی سطح مانع از اتصال کامل محصول به چهارچوب پنجره می شود پس حتما در آخر سطح مورد نظر را به خوبی خشک نمایید.

 

 

مرحله دوم: چسب دوطرفه ای که در پکیج محصول برای شما ارسال شده است را باز نمایید. همانطور که مشاهده می کنید این چسب به صورت رولی برای شما ارسال شده تا بتوانید به هر میزان نیاز بود متناسب با ابعاد پنجره ساختمان از چسب برش داده و استفاده کنید. بهترین کاراین است که چسب را قبل از برش ابتدا بچسبانید به این صورت که لبه چسب را برای مثال در قسمت کناری پنجره قرار داده و همانطور که رول چسب را باز می کنید با دست دیگر روی چسب بکشید تا به خوبی روی سطح بچسبد و هواگرفتگی نداشته باشد. وقتی به قسمت پایینی کنار پنجره رسیدید چسب را برش دهید.

همین کار را برای چهار طرف کناری بالا و پایین پنجره انجام دهید. وقتی چسب ها در چهار طرف پنجره چسبانده شد حالا کافیست روکش روی چسب ها را از آن جدا نمایید تا آماده استفاده شود.

 

 

مرحله سوم: پلاستیکی که در این پکیج برای شما قرار داده شده نیز در ابعاد مشخص 140*500 سانتی متر می باشد. بنابراین در این مرحله نیز لازم است پلاستیک را بر اساس ابعاد پنجره مورد نظر ( حتما با متر دور تا دور پنجره دقیقا همان محلی که چسب ها را به سطح چسبانده اید اندازه گیری کنید) برش دهید. پس از برش دادن پلاستیک حالا کافیست آن را روی چسب های نصب شده دور پنجره قرار داده و به سطح بچسبانید. حتما با دست خود روی سطح پلاستیک روی چسب بکشید تا اتصال کامل برقرار شود.

 

 

مرحله چهارم: خب به آخرین مرحله نصب پلاستیک عایق می رسیم! مرحله ای جذاب و شگفت انگیز که حتما شمارا به وجد خواهد آورد. در اینجا به یک سشوار باد گرم نیاز دارید. سشوار را به برق متصل نموده و روی باد گرم تنظیم کنید. آن را روشن کرده و اجازه دهید کمی گرم شود. حالا به صورت کاملا یکنواخت باد گرم سشوار را از فاصله ای نه خیلی نزدیک و نه خیلی دور به تمام سطح پلاستیک بتابانید. دقت کنید حتما به تمامی نواحی به یک اندازه باد گرم سشوار را بگیرید تا همه جای پلاستیک به یک اندازه گرما ببیند.

 

 

کم کم متوجه خواهید شد سطح پلاستیک کاملا شفاف و کشیده می شود. این کار را تا جایی انجام دهید که پلاستیک کاملا کشیده شده و سطحی شبیه به شیشه و مستحکم پیدا کند. اگر بیش از حد گرمادهی کنید امکان کشیدگی بیش از حد پلاستیک وجود دارد که ممکن است نتیجه کار را خراب کند. پس به همین اندازه که سطح پلاستیک کاملا کشیده و محکم شد کافیست.

قیمت فروش ویژه فقط ۳۹٫۰۰۰ تومان

حرف آخر:

اگر به دنبال بهترین روش برای بهینه سازی مصرف انرژی در خانه خود هستید این محصول استثنایی که نمونه ای در ایران ندارد و تنها برای اولین بار از فروشگاه اینترنتی تک سبد در حال فروش می باشد را خریداری نموده و در هزینه های قبوض برق و گاز خود صرفه جویی کنید.