آموزش نصب پلاستیک عایق پنجره آسان مش

چرا صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت دارد؟

این روزها صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از داغ ترین بحث ها در حیطه های مختلف از جمله صنعت ساخت و ساز می باشد، به طوری که استفاده از عایق های حرارتی در ساختمان ها به امری ضروری تبدیل شده است. هدف اصلی از صرفه جویی در مصرف انرژی علاوه بر کاهش هزینه ها، حفظ و نگهداری آن برای نسل های آینده می باشد. در واقع با یک مدیریت و چشم انداز درست در فصول مختلف سال می توان با درست مصرف کردن انرژی از هدر رفت آن جلوگیری کرده، از مهمترین پیامد های صرفه جویی در مصرف انرژی می توان به  كاهش آلودگي زيست محيطي اشاره کرد که در اثر مدیریت مصرف سوخت های فسیلی صورت پذیرفته، همچنین از دیگر آثار این مسئله می توان به تداوم طول عمر منابع مالي و در نهايت توسعه اقتصادي كشورها نیز اشاره کرد.

 

عایق پلاستیکی پشت پنجره

 

نقش استفاده از عایق کاری مناسب بر کاهش میزان مصرف انرژی در ساختمان ها

 استفاده ار عایق کاری مناسب در ساختمان ها یکی از نکات مهم و اساس در کاهش میزان مصرف انرژی می باشد که به عنوان مقررات ملی ساختمان نیز لحاظ شده است. با کمک یک عایق کاری مناسب می توان دمای داخل ساختمان را در فصول مختلف سال ایده آل نگه داشته و به صورت چشم گیری در مصرف انرژی صرفه جویی کرده که نه تنها منجر به حفظ منابع انرژی می شود، بلکه کمک بسزایی در مدیریت منابع مالی نیز خواهد داشت.  آمارهای گرفته شده  حاکی از آن است که استفاده از عایق کاری مناسب نه تنها منجر به صرفه جویی در هزینه ها و کاهش مصرف سوخت شده، بلکه موجب کاهش آلاینده های زیست محیطی نیز می شود. این روزها شاهد استفاده از انواع عایق کاری های استاندارد در ساختمان ها می باشیم از جمله استفاده از پنجره های دوجداره و... که مانع از انتقال حرارت از درون به بیرون ساختمان و بالعکس می شود.

 

خرید عایق پلاستیکی پنجره

 

 اهمیت عایق بندی پنجره ها در فصول سرد سال

با شروع فصول سرد سال، نیاز به گرم نگه داشتن محیط داخلی ساختمان امری ضروری می باشد اما باید به این نکته توجه داشت که گرم نگه داشتن محیط داخلی بدون هدر رفت انرژی نیاز به استفاده از تدابیر خاص خود را داشته و در واقع یک مهارت مهم و ضروری می باشد. امر عایق سازی درب ها و پنجره ها یکی از مهمترین مسائلی می باشد که توجه به آن می تواند تاثیر بسزایی در مدیریت مصرف انرژی داشته باشد. شاید این تجربه را داشته باشید که در زمستان حتی با وجود بسته بودن درب و پنجره ها احساس نفوذ هوای سرد به داخل ساختمان را داشته باشید که به دلیل عدم عایق بندی می باشد، این مسئله می تواند تا حدود زیادی در افزایش میزان مصرف انرژی و هزینه ها موثر باشد.

 

ارزانترین شیوه عایق کردن پنجره ها

 

 یکی از روش هایی که برای کاهش میزان هدر رفت انرژی این روزها مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پنجره های دو جداره در ساختمان های نو ساز می باشد، اما در رابطه با ساختمان های قدیمی چه باید کرد؟ با توجه به بالا بودن هزینه های اجرایی این نوع از عایق کاری ها باید به دنبال راه حلی جایگزین بوده که علاوه بر کارایی و کیفیت، مقرون بصرفه نیز باشد. با ما همراه باشید با ارائه راه کاری کارآمد و ارزان قیمت برای عایق بندی پنجره های قدیمی در فصول سرد سال.

 

نحوه عایق کردن پنجره ها

 

هر چند استفاده از پنجره های دو جداره به جای پنجره های قدیمی راه حل خوبی می باشد، اما به دلیل بالا بودن هزینه ها و سار مشکلات از جمله نیاز به تخریب می توان به دنبال روش جایگزین بود، پیشنهاد ما در این مورد استفاده از پلاستیک برای عایق کردن پنجره می باشد که از گذشته های دور نیز مورد استفاده بوده است. اما در این مقاله ما قصد داریم شما را با یکی از انواع پلاستیک عایق پنجره آشنا کنیم که علاوه بر کیفیت و کارایی دارای نحوه نصب بسیار آسان بوده و از مهمترین ویژگی های آن می توان به مقرون بصرفه بودن این روش نیز اشاره کرد.

 

پلاستیک عایق سرما

  معرفی پلاستیک عایق پنجره آسان مش

همانطور که گفته شد، یکی از روش های مقرون بصرفه عایق سازی پنجره ها بخصوص پنجره های قدیمی در فصل های سرد سال، استفاده از پلاستیک به عنوان عایق می باشد. در اینجا قصد معرفی یکی از جدید ترین و کاربردی ترین پلاستیک های محافظ و عایق پنجره را داشته که نسبت به پلاستیک های معمولی کارایی بالاتری را دارد. پلاستیک عایق پنجره آسان مش با استفاده از مواد پلاستیکی مخصوص تهیه و تولید شده است. از مهمترین ویژگی های این عایق پلاستیکی می توان به ظاهر بسیار شفاف و شیشه گونه این محصول اشاره کرد. با نصب عایق پلاستیکی آسان مش علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی و مدیریت هزینه های مصرف انرژی، هیچ نگرانی بابت نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان را نخواهید داشت.

خرید اینترنتی عایق پلاستیکی پنجره

این پلاستیک مخصوص به صورتی طراحی شده است که بدون نیاز به هیچ ابزار و مهارت خاصی تنها با استفاده از یک سشوار می توانید آن را بر روی پنجره نصب نموده و از مزایای آن بهرمند شوید. در داخل بسته این محصول یک عدد چسب دو طرفه به طول 25 متر و یک تکه پلاستیک مخصوص عایق پنجره با ابعاد 1.4*5 متر موجود است تا بتوانید به راحتی پنجره هایی در سایز های مختلف و یا چندین پنجره را پوشش دهید. این پلاستیک عایق حرارتی دارای نحوه نصب بسیار آسانی بوده و حتی خانم ها نیز می توانند براحتی آن را نصب کنند.

 خرید اینترنتی عایق پنجره ارزان

  نحوه عایق کردن پنجره با استفاده از پلاستیک عایق پنجره آسان مش 

با ما همراه باشید با آموزش نحوه عایق کردن پنجره با استفاده از پلاستیک عایق پنجره آسان مش که به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان و با صرف اندک هزینه و بدون نیاز به مهارت خاص یا حضور فرد متخصص براحتی پنجره های ساختمان خود را عایق بندی نموده و در مصرف انرژی صرفه جویی نمائید. 

 

قیمت پلاستیک عایق پنجره

  این محصول نوعی پلاستیک مخصوص می باشد که براحتی بر روی چهارچوب انواع پنجره ها از جنس های مختلف نصب می شود و  از هدر رفت گرما و انرژی جلوگیری می کند. درون هر پک این محصول یک قطعه پلاستیک عایق حرارت به ابعاد 5*1.4 متر به همراه 20 متر چسب دو طرفه عرضه شده است که به شما این امکان را می دهد تا براحتی و بدون نیاز به ابزار خاصی این عایق را بر روی پنجره نصب نمائید. برای شروع نصب ابتدا باید چهارچوب پنجره مورد نظر را به خوبی تمیز کنید تا عاری از هرگونه آلودگی، چربی و گرد و غبار باشد تا مراحل نصب به خوبی پشت سر گذاشته شود.

 

آموزش عایق بندی پنجره ها

 در مرحله بعدی نیاز می باشد تا شما با دقت فراوان ابعاد پنجره را اندازه گیری نموده، و سپس به هر طرف دو الی سه سانت اضافه نموده تا براحتی بتوانید عایق پلاستیکی پنجره آسان مش را بر روی چهارچوب نصب نمائید. با استفاده از این محصول می توانید به طور کامل از نفوذ سرما به داخل ساختمان جلوگیری کرده و در نهایت با کاهش هدر رفت انرژی گرمایشی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

 

عایق پلاستیکی پنجره

 بعد از مرحله اندازه گیری شما باید با توجه به ابعاد بدست آمده از عایق پلاستیکی فوق جدا نموده، دقت نمائید که اندازه ها را دقیقا بر روی پلاستیک پیاده سازی نمائید و سپس اقدام به جدا کردن آن نموده. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان نصب بر روی انواع چهارچوب از جنس های مختلف می باشد که از نقاط قوت و سهولت استفاده از آن بشمار می آید.

 جدید ترین عایق پنجره

 حال چسب دو طرفه ارائه شده به همراه محصول را در اطراف پنجره چسبانده و اقدام به نصب پلاستیک بر روی چسب ها کرده، به این منظور بهتر است ابتدا قسمت بالایی پلاستیک بر روی چسب نصب نموده و سپس اقدام به چسباندن قسمت های کناری و پایین عایق پلاستیکی آسان مش کرده تا نصب به خوبی انجام شود. پلاستیک عایق پنجره آسان مش یکی از ارزان ترین و در عین حال کاربردی ترین عایق های حرارتی موجود در بازار می باشد.

 نحوه نصب عایق پنجره

  نایلون پشت پنجره آسان مش بهترین گزینه برای عایق بندی پنجره ها بخصوص پنجره های قدیمی می باشد که در گرم نگه داشتن خانه و جلوگیری از هدر رفتن انرژی گرمایشی موثر می باشد.

 

ارزانترین شیوه عایق سازی پنجره

  در آخرین مرحله شما نیاز به یک سشوار دارید تا بتوانید مراحل نصب را به پایان برسانید، به این منظور سشوار را بر روی حالت باد گرم قرار داده و بر روی تمامی قسمت های عایق چسبانده شده بگیرید، این کار نه تنها باعث می شود که چین و چروک های ایجاد شده بر روی سطح عایق بر طرف شود و سطح صاف و یکدست داشته باشد،همچنین موجب می شود که پلاستیک عایق حرارتی فوق از استحکام بیشتری نیز برخوردار شود.

 

 

 

قیمت پلاستیک عایق سرما

برای خرید پکیج پلاستیک عایق پنجره آسان مش بر روی دکمه زیر کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

  پلاستیک عایق پنجره پلاستیک عایق پنجره آسان مش محصولی که می تواند در مدیریت هزینه های مصرف انرژی نقش بسزایی داشته باشد و با توجه به اینکه دارای قیمت مناسبی بوده و نحوه نصب و استفاده آن بسیار آسان می باشد، به عنوان یکی از عایق های حرارتی پر طرفدار برای عایق کردن پنجره ها بخصوص پنجره های قدیمی شناخته شده است. لازم بذکر می باشد که این محصول  توسط تولید کنندگان داخلی تولید شده و یک محصول ایرانی بوده که علاوه بر اینکه دارای کیفیت و کارایی بالایی است نسبت به سایر شیوه های عایق سازی، مقرون بصرفه تر می باشد. بنابراین شما با خرید پلاستیک عایق پنجره آسان مش نه تنها از مزایای بسیار آن در صرفه جویی در مصرف انرژی بهرمند می شوید بلکه از کالا و تولید کننده ایرانی حمایت کرده که منجر به رونق اقتصادی کشور می شود.

 

 

با مشاهده ویدئوی زیر می توانید با این محصول بیشتر آشنا شوید