به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :104000119
تخفیف 23 درصد
109000 84000 تومان

PROMAXGOLD Hair Remover HP-2688

اصلاح موی صورت و بدن بانوان یکی از مهم ترین معضل های روزانه آن ها می باشد که همواره نیاز به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی را الزامی نموده است. علاوه بر صرف زمان مستلزم صرف هزینه های زیادی در ماه می شود که می تواند مشکلاتی را ایجاد نماید. استفاده از بند انداز برقی در منزل می تواند تمامی این مشکلات را برطرف نموده و صرفه جویی زیادی در هزینه ها نیز می شود.

تکنولوژی عملکرد این بندانداز به این صورت است که با نخ اصلاح مخصوص عمل بنداندختن را انجام می دهد. پودر مخصوص موجود در این پکیج نیز بهتر است قبل از اصلاح روی پوست استفاده شود. ابعاد بند انداز 4*6*19 سانتی متر و طول سیم برق آن 137 سانتی متر می باشد. 

مشخصات محصول

نوع برقی
برند پرومکس گلد
مدل HP-2688
مناسب برای صورت، دست ، پا و سایر نواحی بدن
جنس پلاستیک با شاخک های استیل
منبع تغذیه برق شهری
نخ مخصوص دارد
پودر مخصوص دارد
متعلقات شامل پودر ضد حساسیت و التهاب، نخ اضافی، آداپتور شارژ

اصلاح موی صورت و بدن بانوان یکی از مهم ترین معضل های روزانه آن ها می باشد که همواره نیاز به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی را الزامی نموده است. علاوه بر صرف زمان مستلزم صرف هزینه های زیادی در ماه می شود که می تواند مشکلاتی را ایجاد نماید.

 

بند انداز برقی پرومکس

 

استفاده از بند انداز برقی در منزل می تواند تمامی این مشکلات را برطرف نموده و صرفه جویی زیادی در هزینه ها نیز می شود. دیگر نیازی به مراجعه به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نخواهید داشت و در چند دقیقه در منزل خود می توانید از شر موهای زائد خلاص شوید.

 

خرید بند انداز برقی

 

تکنولوژی عملکرد این بندانداز به این صورت است که با نخ اصلاح مخصوص عمل بنداندختن را انجام می دهد. بدین صورت که تمامی موهای روی پوست را به راحتی از ریشه جدا نموده و پوستی صاف و عاری از هر گونه موی زائد داشته باشید.

 

بند انداز برقی پرومکس گلد

 

پودر مخصوص موجود در این پکیج نیز بهتر است قبل از اصلاح روی پوست استفاده شود. ابعاد بند انداز 4*6*19 سانتی متر و طول سیم برق آن 137 سانتی متر می باشد. 

 

قیمت بند انداز برقی پرومکس

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه