به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2501187

Flawless Facial Hair Remover

ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover یکی از لوازم آرایش و زیبایی بانوان بوده که در ابعاد جیبی بسیار کوچک به طرح ماتیکی بوده و می توان آن را در کیف آرایشی خودتان همیشه به همراه داشته باشید. این محصول دارای سری محافظ کاملا ایمن بوده که هیچ آسیبی به پوست صورت و دست شما نخواهد رسانید. این محصول کاملا بدون درد بوده و هیچ قرمزی یا سوزشی نیز ایجاد نمی کند. رنگ رز گلد.

ابعاد آن 2.5*2.3*11 سانتی متر بوده و شارژی می باشد که به واسطه کابل شارژ همراه محصول شارژ می شود. یک چراغ کوچک روی بدنه محصول تعبیه شده است که دید بهتری را برای شما فراهم می کند تا حتی ریز ترین موها را نیز به راحتی ازبین ببرید. کافیست درب روی فلالس را برداشته و سئیچ روی بدنه را به سمت بالا فشار دهید تا روشن شود، حالا به آرامی سری آن را روی پوست خود به صورت چرخشی حرکت دهید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

مشخصات کلی

برند فلالس
مدل شارژی
جنس مواد ABS
ابعاد 2.5*2.3*11 سانتی متر
وزن 39 گرم
تعداد سری 1
ضد آب -
درپوش محافظ دارد
تکنولوژی اصلاح تریمر
سری قابل شستشو -
برس تمیز کننده دارد
اقلام همراه کابل شارژ - برس تمیز کننده - برگه راهنمای انگلیسی
چراغ دارد
باتری داخلی دارد
استفاده به صورت بی سیم دارد

سایر

دیگر مشخصات رنگ رز گلد

ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover یکی از لوازم آرایش و زیبایی بانوان بوده که در ابعاد جیبی بسیار کوچک به طرح ماتیکی بوده و می توان آن را در کیف آرایشی خودتان همیشه به همراه داشته باشید. این محصول دارای سری محافظ کاملا ایمن بوده که هیچ آسیبی به پوست صورت و دست شما نخواهد رسانید. این محصول کاملا بدون درد بوده و هیچ قرمزی یا سوزشی نیز ایجاد نمی کند.

 

موزن لمسی صورت

 

ابعاد آن 2.5*2.3*11 سانتی متر بوده و با کابل شارژ همراه محصول شارژ می شود و به صورت بی سیم کار میکند. یک چراغ کوچک روی بدنه محصول تعبیه شده است که دید بهتری را برای شما فراهم می کند تا حتی ریز ترین موها را نیز به راحتی ازبین ببرید. کافیست درب روی فلالس را برداشته و سئیچ روی بدنه را به سمت بالا فشار دهید تا روشن شود، حالا به آرامی سری آن را روی پوست خود به صورت چرخشی حرکت دهید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه