به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001184

جارو نپتون طرح جارو برقی

جاروهای دستی یا نپتون، نوعی جاروی مکانیکی می باشد که بدون نیاز به برق و باتری کار می کنند. این محصول، نمونه ای بسیار با کیفیت از یک جاروی دستی با طراحی ظاهری شبیه جارو برقی می باشد. این جارو دارای 2 عدد برس چرخشی می باشد که به شما کمک می کند انواع زباله های ریز و گرد و غبار را از روی قالیچه، فرش و موکت بدون نیاز به استفاده از جارو برقی جمع کنید. محصول فوق دارای طراحی بسیار جذابی شبیه به جارو برقی می باشد و با استفاده از پلاستیک درجه یک تهیه شده است.

این جارو دستی دارای محفظه ای برای جمع آوری پرزها، موهای چسبیده به فرش و موکت و گرد و خاک می باشد. ابعاد این جارو 6*12*17 سانتی‌متر می باشد و قابلیت تعویض سری نیز دارد.

مشخصات فنی

برند و مدل فاقد برند طرح جارو برقی
نوع دستی
طول دسته فاقد دسته
تعداد سری 2 برسه
ابعاد سری 6×12×17 سانتی‌متر
جنس پلاستیک
وزن 118 گرم
رنگ صورتی
قابلیت تعویض سری دارد
سایر توضیحات دارای 2 برس چرخان، طراحی به شکل جارو برقی، دارای بدنه بسیار محکم و بادوام، دارای محفظه برای آشغال و گرد و غبار، دارای قابلیت پاک کردن و زدودن آشغال و گرد و غبار از روی سطوح مختلف

جارو های نپتون یا همان جارو های دستی، نمونه ای از جاروهای مکانیکی می باشند که بدون نیاز به برق و باتری و تنها توسط نیروی دست شما کار می کنند، این جارو ها دارای انواع مختلفی می باشند از جمله جاروهای نپتون دسته بلند و نمونه های بدون دسته یا دسته کوتاه.

 

جارو دستی مدل جارو برقی ارزان

 

جاروهای نپتون دسته بلند که به صورت ایستاده می توان از آنها استفاده کرد و نمونه های بدون دسته که باید به صورت نشسته از آنها برای پاک کردن و زدودن آشغال و گرد و غبار از روی سطوح به ویژه فرش، قالیچه و موکت استفاده نمود. مزیت استفاده از این جارو ها نسبت به جاروهای برقی عدم نیاز به انرژی الکتریکی می باشد که منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

 

قیمت جارو نپتون

 

محصول فوق یک نمونه بسیار با کیفیت با طراحی خلاقانه و شیک از جاروهای نپتون بدون دسته می باشد که به شما کمک می کند براحتی انواع خرده ریز ها مانند خرده نان و سایر موارد را از روی فرش و موکت جمع آوری کنید. هر چند استفاده از این نوع از جاروهای دستی با روی کار آمدن جاروها برقی کم رنگ تر شده است، اما بسیاری از افراد هنوز نیز این جاروها برای تمیز کاری استفاده می کنند.

 

قیمت جارو دستی جدید

 

با خرید جارو دستی طرح جارو برقی، بعد از جمع آوری سفره به منظور جمع کردن خرده نان ها مجبور به تحمل دردسر آوردن و بردن جارو برقی نیستید و تنها کافی است که این جارو نپتون خوش دست را در دست گرفته و تنها با چند حرکت از شر خرده نان ها و سایر اشغال های ریز روی سطح خلاص شوید.

 

خرید جارو دستی جدید

 

این جارو دستی زیبا که به صورت دو محوره طراحی شده است به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن محیط را تمیز کنید، جنس بدنه آن از پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این مدل از جاروها، امکان شستشوی کامل آنها می باشد.

 

 جارو دستی مدل جارو برقی

 

بعد از هربار استفاده شما براحتی می توانید مخزن این جارو را خالی کنید و به طور کامل مورد شستشو قرار دهید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان تعویض برس های آن اشاره کرد که در صورت فرسودگی براحتی قابل تعوبض می باشند.

 

جارو دستی مدل جارو برقی قیمت

 

در مورد این محصول نظردهید