attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001314

Hetian Travel Iron CL-258B

اتو بخار مسافرتی تاشو Hetian مدل CL- 258B دارای دسته تاشو 90 درجه می باشد که جایگذاری و حمل آن را در چمدان راحت تر کرده است. این اتو بخار دارای یک مخزن آب 50 میلی لیتری می باشد که به راحتی از روی دسته جدا شده و می توانید آن را آب کنید. همچنین دارای یک پیمانه آب پلاستیکی مخصوص می باشد که می توانید از آن جهت آب کردن مخزن استفاده کنید. اتو بخار Hetian دارای کفی فلزی با روکش نچسب می باشد که با توان 700 وات و حرارت بسیار بالا از سوزاندن لباس ها جلوگیری می کند. 

دکمه چرخان و مدرج روی بدنه جهت کنترل حرارت اتو تعبیه شده است. علاوه بر این سیم برق این اتو از جنس بسیار با کیفیت و طول 1 متر و 30 سانتی متر می باشد که به راحتی می توانید از آن در هر کجایی استفاده کنید. ولتاژ ورودی برق آن 240 تا 220 V بوده و با برق شهری کار می کند و به سرعت نیز داغ می شود.

مشخصات کلی

ابعاد 10.5*7.5*18 سانتی متر
وزن 435 گرم
نوع اتو اتو بخار و خشک تاشو
برند Hetian
مدل CL-258B

مشخصات محصول

جنس کفی فلزی با روکش نچسب
تنظيم ميزان بخاردهی دارای دکمه چرخان تنظیم میزان حرارت
مخزن آب دارای مخزن آب
گنجايش مخزن آب 50 میلی لیتر
اسپری آب دارد

سایر مشخصات

طول کابل 1 متر و 30 سانتی متر
ولتاژ ورودی برق 240 تا 220 V
توان مصرفی 700 وات
اقلام همراه پیمانه کوچک آب پلاستیکی
دیگر دارای دسته تاشو 90 درجه و چراغ نشانگر روشن بودن اتو، دارای دفترچه راهنما

اتو بخار مسافرتی تاشو Hetian مدل CL- 258B دارای دسته تاشو 90 درجه می باشد که جایگذاری و حمل آن را در چمدان راحت تر کرده است. این اتو بخار دارای یک مخزن آب 50 میلی لیتری می باشد که به راحتی از روی دسته جدا شده و می توانید آن را آب کنید. همچنین دارای یک پیمانه آب پلاستیکی مخصوص می باشد که می توانید از آن جهت آب کردن مخزن استفاده کنید. اتو بخار Hetian دارای کفی فلزی با روکش نچسب می باشد که با توان 700 وات و حرارت بسیار بالا از سوزاندن لباس ها جلوگیری می کند. دکمه چرخان و مدرج روی بدنه جهت کنترل حرارت اتو تعبیه شده است. علاوه بر این سیم برق این اتو از جنس بسیار با کیفیت و طول 1 متر و 30 سانتی متر می باشد که به راحتی می توانید از آن در هر کجایی استفاده کنید. ولتاژ ورودی برق آن 240 تا 220 V بوده و با برق شهری کار می کند.

 

اتو بخار مسافرتی

 

اتوهای معمولی به خصوص اتو بخار ها دارای ابعاد بزرگ و وزن سنگین بوده و به راحتی نمی توان آن ها را هر کجا با خود حمل کرد اما چروکیده شدن لباس ها در چمدان و یا در سفر های طولانی که مجبور به شستن و اتو کردن لباس ها هستید وجود یک اتو بسیار ضروری است. اتو بخار مسافرتی تاشو Hetian این مشکل را رفع کرده و با وزن کم و ابعاد کوچکی که دارد به خصوص اینکه دارای دسته تاشو بوده و بسیار جمع و جور است به راحتی قابل حمل بوده و در یک گوشه چمدان جای داده می شود. قابلیت اتو کردن انواع پارچه ها و لباس ها با درجه حرارت های مختلف و قابل تنظیم به همراه قابلیت اتوی خشک و اتو بخار از مزایای این محصول کوچک اما کاربردی می باشد.

 

اتو بخار مسافرتی تاشو

 

کفه فلزی ضد زنگ آن که دارای روکش نچسب می باشد به هیچ عنوان لباس ها را نمی سوزاند و حتی در دمای بسیار بالا نیز به راحتی امکان اتو کردن هر لباسی را می دهد. قدرت 700 واتی این اتو سرعت داغ شدن آن را زیاد کرده و می توانید از اتو بخار آن که دارای مخزن 50 میلی لیتری آب است استفاده کنید تا چروک های سخت را هم باز کنید.

 

اتو بخار مسافرتی Hetian

 

برای باز کردن مخزن آب کافی است قیمت انتهایی دسته اتو را به سمت عقب بکشید تا قفل آن آزاد شود، حال کافی است مخزن را به سمت عقب بکشید تا از جای خود خارج شود. یک در پوش پلاستیکی بر روی دریچه مخزن است که به راحتی برداشته می شود. حالا می توانید با استفاده از پیمانه مخصوص کوچک آن را آب کنید و مجدد در جای خود قرار دهید. درجه ی قابل تنظیم قرار گرفته روی بدنه جهت کنترل دمای اتو می باشد که با توجه به نوع لباس و پارچه می توانید آن را تنظیم نمایید.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه