به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000434-1000000435-100000436-100000437

Glass Cleaning Rubber Blade with Spray and Pad

شیشه پاک کن اسپری دار ابتکار مدل سه کاره، محصولی که با تلفیق سه ابزار مهم نظافتی توانسته است یک ابزار کارآمد را به شما ارائه کند که از آن براحتی برای تمیز کردن شیشه و سایر سطوح استفاده کنید. در یک طرف این محصول یک تیغه از جنس پلاستیک مقاوم و منعطف با روکش نگهدارنده و در سمت دیگرآن یک اسفنج جهت تمیز کردن و خشک کردن سطوح مختلف در نظر گرفته شده است و در انتهای دسته و در زیر قسمت پاک کننده یک آبپاش با سری اسپری تعبیه شده است.

این محصول دارای یک دسته می باشد که در واقع از آن به عنوان مخزنی برای پر کردن مایع شوینده در نظر گرفته شده است، این محصول با طراحی خاص و کاربردی خود می تواند برا ی تمیز کردن شیشه پنجره و در منزل و محل کار، ماشین و سطوح مختلف نظیر میز و زمین مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد این محصول 9*10*33.5 سانتی‌متر و وزنی معادل با 170 گرم دارد.

مشخصات فنی

برند و مدل تی شیشه شور ابتکار مدل سه کاره اسپری دار
ابعاد 9*10*33.5 سانتی‌متر
وزن 170 گرم
رنگ بنفش | صورتی | آبی | سبز
جنس پلاستیک
تعداد 1 عدد
اسپری دارد
مخزن مایعات دارد
مناسب برای شیشه پنجره و درب ورودی ساختمان، داخل کابین , بدنه , شیشه، گلگیر اتومبیل
سایر توضیحات دارای مخزن برای پر کردن با مایع شیشه شور کاربرد آسان سه کاربرد در یک وسیله کم جا سبک

شیشه پنجره و درب ورودی ساختمان از جمله مواردی می باشد که نیاز به پاک کردن مداوم دارند، زیرا این سطوح در تماس مستقیم با گرد و غبار و بارندگی می باشند و نیاز به تمیز کردن آنها به طور مداوم امری بدیهی می باشد. پاک کردن شیشه با استفاده از دستمال تنظیف و اسپری شیشه شور می تواند مقداری دست و پا گیر باشد و فرد را اذیت کند، زیرا دائما باید در حال تعویض ابزار موجود در دست باشد و در عین حال دستمال تنظیف را دائما باید عوض کرد تا لک کثیفی بر روی شیشه بر جای نگذارد، بنابراین این روش علاوه بر خسته کننده بودن، بسیار وقت گیر نیز می باشد.

 

خرید شیشه پاک کن اسپری دار

 

ما در اینجا به شما محصولی را معرفی می کنیم که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن شیشه و سطوح مختلف را براحتی پاک کنید و نگران لک باقی مانده بر روی آن نباشید. محصول فوق یک تی شیشه شوی سه کاره می باشد که باظرافت و خلاقیت ویژه ای سه ابزار مختلف را در یک ابزار تلفیق کرده که علاوه بر جمع و جور بودن و نیاز به فضای کم برای نگهداری، کار شما را در امر نظافت تسهیل بخشیده و براحتی می توانید از آن علاوه بر پاک کردن شیشه برای پاک کردن سایر سطوح حتی اتومبیل خود استفاده کنید.

 

خرید اینترنتی شیشه پاک کن اسپری دار

 

این تی سه کاره مدل اسپری دار، متشکل از یک دسته پلاستیکی می باشد که در واقع مخزن این محصول محسوب می شود و شما باید آب یا هر مایع شوینده دیگری که مد نظر شماست را در داخل آن ریخته تا از طریق اسپری تعبیه شده بر سر آن براحتی بر روی سطوح، اسپری کنید و سطوح را تمیز کنید.

 

شیشه پاک کن اسپری دار

 

برای پر کردن آن کافی است که دسته محصول را بچرخانید و درب تعبیه شده در انتهای دسته را باز کنید و مواد شوینده را در داخل آن ریخته و درب مخزن را به خوبی محکم کنید تا در حین کار کردن از داخل آن نشتی نداشته باشد. حالا دیگر بدون نیاز به در دست گرفتن یک شیشه اسپری شوینده جداگانه به راحتی به پاک کردن سطوح بپردازید.

 

قیمت شیشه پاک کن اسپری دار

 

اگر به این محصول چند کاره به خوبی نگاه کنید، خواهید دید که سر آن شامل یک تیغه شیشه پاک کن از جنس پلاستیک مقاوم و منعطف با روکش نگهدارنده می باشد که بهترین گزینه برای پاک کردن شیشه ها می باشد، با این تیغه دیگر نگران اتلاف وقت و انرژی زیاد برای پاک کردن شیشه ها نباشید، شما براحتی می توانید با اسپری در نظر گرفته شده در این محصول، شوینده مورد نظر را روی شیشه اسپری کنید و با همان دست و بدون نیاز به تعویض مداوم ابزار مورد نیاز برای نظافت، به پاک کردن شیشه ها بپردازید بدون اینکه هیچ گونه لکی بر روی شیشه باقی بماند.

 

خرید شیشه پاک کن سه کاره

 

یکی از ویژگی های خلاقانه بکار رفته در طراحی این محصول، در نظر گرفتن اسپری می باشد، این اسپری به گونه ای طراحی شده است که در حین استفاده کردن مشکل و یا مزاحمتی بوجود نمی آورد و براحتی شوینده درون مخزن بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و نیازی به بکار گرفتن هر دو دست در حین تمیز کاری نمی باشد. این محصول را حتی می توانید به عنوان یک اسپری جداگانه مورد استفاده قرار دهید.

 

شیشه پاک کن سه کاره

 

سر دیگر این محصول دارای یک اسفنج جهت تمیز و خشک کردن سطوح مختلف می باشد، بنابراین شما می توانید سطوحی مانند سرامیک کف ساختمان را با این محصول براحتی تمیز کنید و نیاز به داشتن یک ابزار جداگانه برای تمیز کاری کف نمی باشید، شما با خرید یک محصول می توانید چندین کار مختلف را با هم انجام دهید.

 

خرید شیشه پاک کن سه کاره

 

این محصول به دلیل طراحی خاصی که دارد، مناسب برای پاک کردن مناطقی می باشد که دسترسی به آنها سخت می باشد و برای پاک کردن آنها، نیاز به حفظ تعادل می باشد و استفاده از چندین وسیله می تواند کار را سخت یا غیر ممکن کند، بنابراین با داشتن این محصول شما می توانید با یک دست به تمیز کردن آن منطقه پرداخته و با یک دست براحتی تعادل خود را حفظ کنید. این محصول به دلیل طراحی خاص خود و همچنین کاربردی بودن می توانید یکی از ابزار های کاربردی برای تمیز کاری ها و خانه تکانی های شب عید باشد.

 

خرید شیشه پاک کن سه کاره

 

در مورد این محصول نظردهید