به اشتراک بگذارید :
وضعیت : به زودی
کد کالا :rajan

RAJAN CLOTH STAND

زندگی در خانه های آپارتمانی و کوچک، و یا حتی برای زیبایی بیشتر نمای خانه، استفاده از بندهای رخت آپارتمانی تبدیل به یک ضروزت شده است.شرکت ایرانی دانش بنیان زینوین، یک بند رخت با تمام امکانات یک بند رخت آپارتمانی ایده ال را تولید نموده است.بند رخت چتری راژان یک مدل تاشو است که پس از بستن فضای بسیار اندکی را اشغال نموده و اصلا در دست و پا نیست. طراحی دو طبقه با 22 متر طناب و امکان آویزان کردن 24 عدد چوب لباسی فضایی بزرگی برای خشک کردن لباس ها به شما می بخشد.

وزن کم، قابلیت چرخش طبقات به صورت مجزا، محور فلزی محکم و مقاوم، راحتی حمل و نقل و مقاومت در برابر رطوبت و نور آفتاب از ویژگی های دیگر بند رخت ایرانی راژان است.

مشخصات کامل بند رخت راژان:

تولید شده در ایران

ساخته شده از بهترین مواد اولیه پلاستیک و فلز

مقاوم در برابر رطوبت

مقاوم در برابر نور خورشید

تاشو

اشغال فضای بسیار اندک در هنگام بسته بودن

قابل حمل

استفاده بسیار آسان

محور اصلی از جنس فلز بسیار مقاوم

تحمل وزن بالا

دو طبقه

22 متر طول طناب

امکان آویزان کردن 24 عدد چوب لباسی

چرخش طبقات به صورت جداگانه

مدل چتری

 

شرکت دانش بنیان زندگی نوین سپاهان چندین سال است که با تحقیق و تفحص انواع کالاهای مورد نیاز را با کیفیت و کارایی بالا تولید نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

بند رخت آپارتمانی یکی از نیاز های مهم خانواده ها بوده و باید ویژگی هایی همچون استحکام، امکان جابجایی،تاشو بودن و کارایی را داشته باشد.

بند رخت راژان مدل چتری تمام این خصوصیات درا داشته و یک کالای بسیار با کیفیت ایرانی است. جنس آن از بهنرین مواد اولیه ABS و فلز با نوار UV  است تا کاملا در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم باشد.

به دلیل دو طبقه بودن، فضای زیادی را برای پهن کردن انواع لباس با 22 متر طول طناب فراهم می سازد. علاوه بر آن امکان آویزان کردن 22 عدد چوب لباسی را برای شما فراهم می سازد.

دو طبقه این بند رخت به صورت جداگانه چرخش داشته و کار کردن با آن بسیار آسان است.

فضای کم خانه ها در زندگی مدرن، استفاده از محصولات با اشغال فضای کم و یا تاشو را بسیار مهم می سازد. این نکته بسیار مهم در بند رخت راژان کاملا رعایت شده و در زمان عدم استفاده به کوچکترین حجم ممکن در می آید.

در مورد این محصول نظردهید