به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001434

nemov radiator expandable dryer

یکی از جاهایی که افراد برای خشک کردن فوری لباس ها استفاده می کنند، شوفاز و رادیاتور های حرارتی داخل ساختمان است. به همین دلیل بند های رخت مخصوص شوفاژ طراحی شده است. بند رخت آویز نمو یکی از مدل های با کیفیت این نوع است که از جنس فلز بوده و و کاملا با رنگ نسوز  پوشانده شده است.

این بند رخت آویز ایرانی را می توان از طریق دسته ها یا قلاب های مخصوص فلزی بر روی شوفاژ، انواع در، نرده و مکان های مختلفی فیکس کرد و لباس های خود را بر روی آن خشک نمایید. به دلیل متحرک بودن دسته ها و امکان عقب و جلو بردن آن ها، با فضاهای مختلفی سازگار می باشد. بند رخت آویز شوفاژی نمو دارای 6 ردیف، ابعاد 19*33.5*50 سانتی متر، تاشو و ساخت ایران است.

مشخصات

برند و مدل نمو
جنس فلزی
ابعاد 19*33.5*50 سامنتی متر
وزن 625 گرم
قابل نصب بر روی شوفاژ ، درب، پنجره و ...
تاشو بله
تحمل وزن تا 10 کیلو
ابعاد بسته بندی 51*34 سانتی متر

سایر مشخصات

دیگر خصوصیات بسیار با کیفیت، ساخت ایران، مسافرتی

مشخصات کامل بند رخت آویز نمو:

بند رخت نمو یک بند رخت ایرانی از جنس فلز و با کیفیت بالاست که کاملا با رنگ نسوز پوشانده شده است.

این بند رخت به نوع شوفازی معروف می باشد و دلیل آن امکان اتصال بند رخت به شوفاژ برای خشک کردن فوری لباس ها می باشد. البته علاوه بر شوفاژ می توان آن را به انواع نرده، در و لبه اجسام مختلف وصل نمود.

 

 

 

بند-رخت-آویژ-شوفاژی

 

 

یکی از محاسن عالی بند رخت شوفاژی نمو تا شو بودن آن است تا در زمان عدم استفاده کمترین فضای ممکن را اشغال نماید و یا حتی می توانید به عنوان بند رخت مسافرتی آن را در وسایل سفر خود قرار داده و استفاده نمایید.

 بر خلاف بسیاری از نمونه های خارجی، دسته و یا قلاب ها نیز از جنس فلز بوده و علاوه بر استحکام بالا تحمل وزن بیشتری را نیز دارند.

قلاب ها طوری طراحی شده اند که می توان آن ها را عقب و جلو برد و بنا بر جایی که می خواهید آویزان نمایید تنظیم کنید.

 

 

بند-رخت-مخصوص-شوفاژ

 

تعداد ردیف ها برای پهن کردن لباس ها 6 ردیف است، البته دقت داشته باشید که این بند رخت برای لباس های کم حجم، حوله ها و لباس کودکان مناسب تر می باشد.

در بسیاری از مکان ها از جمله، خانه، آپارتمان، خوابگاه، حمام، دستشویی و ... می توان به راحتی از این بند رخت فلزی استفاده نمود.

در مورد این محصول نظردهید