به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001425

Folding Stainless Clothesline

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline محصولی جدید است که با قابلیت تاشو بودن برای آپارتمان ها و خانه های بدون حیاط بسیار مناسب می باشد. جنس بدنه آلومینیومی این بند رخت کاملا ضد زنگ می باشد و مقاومت بالایی دارد. ابعاد این بند رخت در حالت تاشده 60*100 سانتی متر و در حالت باز 93*55*148 سانتی متر می باشد. 

بند رخت تاشو فلزی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی می باشد که نیاز شما را به استفاده از بند رخت های بلند رفع می نماید. استفاده در تراس و حیاط های کوچک به راحتی امکان پذیر بوده و دارای دو طبقه رخت آویز می باشد که از طبقه پایینی برای لباس های کوچک و جوراب می توانید استفاده کنید. برای لباس های نوزادان نیز این رخت آویز بسیار مناسب می باشد. وزن بدنه این محصول تنها 5.300 کیلو گرم می باشد و نسبت به ابعاد محصول بسیار سبک است.

مشخصات

برند و مدل تاشو آپارتمانی ضد زنگ
جنس آلومینیوم
ابعاد 93*55*148 سانتی متر
وزن 5300 گرم
قابل نصب به صورت ایستاده
تاشو بله
تحمل وزن بالا
ابعاد بسته بندی 60*100 سانتی متر

سایر مشخصات

دیگر خصوصیات کیفیت عالی، اشغال کمترین فضای ممکن، مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت، مناسب خانه های آپارتمانی

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline محصولی جدید است که با قابلیت تاشو بودن برای آپارتمان ها و خانه های بدون حیاط بسیار مناسب می باشد. جنس بدنه آلومینیومی این بند رخت کاملا ضد زنگ می باشد و مقاومت بالایی دارد. ابعاد این بند رخت در حالت تاشده 60*100 سانتی متر و در حالت باز 93*55*148 سانتی متر می باشد. 

 

بند رخت آپارتمانی

 

بند رخت تاشو فلزی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی می باشد که نیاز شما را به استفاده از بند رخت های طنابی رفع می نماید. استفاده در تراس و حیاط های کوچک به راحتی امکان پذیر بوده و دارای دو طبقه رخت آویز می باشد که از طبقه پایینی برای لباس های کوچک و جوراب می توانید استفاده کنید. برای لباس های نوزادان نیز این رخت آویز بسیار مناسب می باشد.

 

بند رخت آپارتمانی تاشو

 

در قسمت پایه های رخت آویز دو قطعه لاستیکی تعبیه شده که این قطعات مانع از تکان خوردن بند رخت می شوند و آن را بر روی سطوح محکم نگاه می دارند. دو قطعه فلزی نیز به بدنه بند رخت متصل می باشند که با استفاده از این دو قطعه می توانید زاویه رخت آویز های بالایی را تنظیم نمایید. 

 

رخت آویز آپارتمانی

 

همیشه خانه های کوچک، بدون حیاط و آپارتمانی فاقد حیاط مشکل نداشتن بند رخت های معمولی را دارند. خانم های خانه داری که دارای چنین منازلی هستند همواره مجبور بودند بند رخت ها را در سالن پذیرایی یا اتاق خواب خود نصب کرده و لباس ها را در محیط خانه خشک کنند که مشکلاتی از قبیل عدم میکروب زدایی در نور آفتاب و هوای باز را دارند و گاهی لباس ها بوی نامطبوعی نیز می گرفتند.

 

بند رخت تاشو

 

داشتن یک بند رخت استیل ضد زنگ که قابلیت تاشدن نیز داشته باشند بسیار مناسب چنین خانه هایی می باشد زیرا با قرار دادن بند رخت در تراس یا امکان قرار دادن در حیاط های کوچک می تواند تمامی این مشکلات را رفع نماید. بند رخت آپارتمانی به دلیل اینکه قابلیت تاشو بودن را دارد در ابعاد بسیار جمع و جوری تبدیل می شود و به راحتی در گوشه حمام یا تراس می توانید آن را قرار دهید و هر زمان به آن نیاز داشتید باز کرده و استفاده کنید.

 

بند رخت فلزی

 

رخت آویز های آپارتمانی در انواع مختلفی وجود دارند که برخی از فلز های بدون پوشش لعابدار بوده و بعد از چند بار استفاده زنگ زدگی پیدا می کنند و لباس ها را نیز خراب می کنند. برخی دیگر امکان تاشدن ندارند و یا از جنس پلاستیک بوده و خیلی زود از بین می روند بنابراین انتخاب و خرید یک بند رخت بزرگ، ضد زنگ و مهم تر از همه تاشو و کم جا بسیار مهم است.

 

رخت آویز آپارتمانی استیل

 

این بند رخت به دلیل اینکه از بدنه آلومینیومی برخوردار می باشد دارای وزن سبک تنها 5.300 کیلوگرم می باشد که توسط خانم ها به راحتی قابل حمل می باشد. این محصول را می توانید حتی به صورت یک طرفه استفاده نمایید و فقط یک سمت آن را باز کرده و استفاده نمایید. مفاصل تاشوی بند رخت بسیار روان بوده و هیچ نیازی به اعمال فشار برای باز یا بستن ندارد.

 

بند رخت و رخت آویز تاشو

در مورد این محصول نظردهید