به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :moso

bamboo charcoal air freshener deodorizer odor eliminator absorbor

کار برد های زغال فعال یا همان کربن فعال دیگر برکسی پوشیده نیست. کیسه بوگیر زغالی بامبو از زغال فعال درخت بامبو تهیه شده است و می تواند با کیفیت عالی انواع بو و رطوبت را جذب نموده و هوایی خشک و تمیز ایجاد نماید.

مهم ترین عامل رشد باکتری و قارچ و در نتیجه ایجاد بو و بیماری های مختلف وجود رطوبت می باشد. کیسه بوگیر موسو با جذب رطوبت، این عوامل را از میان بر می دارد. این کیسه بوگیر همه کاره را می توانید در هر جا و مکانی استفاده نموده و از شر بو و کپک زدگی خلاص شوید.یخچال، دستشویی، حمام، جا کفشی، کمد لباس، محل نگهداری حیوانات و ماشین از مهم ترین مکان های بکار گیری این کالاست. از این محصول تا دو سال می توانید استفاده نمایید، کافی است ماهی یک بار آن را در معرض نور خورشید قرار دهید تا دوباره زغال احیا گردد.

مشخصات

برند moso
جنس کیسه کتانی پر شده از زغال فعال درخت بامبو
وزن 200 گرم
ابعاد 15* 4*16.5 سانتی متر
نوع کربن فعال، جاذب بو و رطوبت
مناسب برای خانه، محل کار، یخچال، دستشویی، حمام، کمد لباس، جاکفشی، ماشین و ....
سایر عملکرد عالی، قابل استفاده برای دو سال

مشخصات کلی زغال فعال بامبو:

برند موسو یک عدد کیسه محتوی زغال تولید نموده است که از زغال فعال بامبو درست شده و به دلیل نا پایدار بودن مولکوا های این ماده بسیار سریع و فوری با مولکول های رها شده در هوا ترکیب شده و آن ها را از فضای اطراف ما حذف می نماید.

 این خاصیت بی نظیر کربن فعال باعث شده که این ماده برای بوگیری و حذف رطوبت هوا بسیا عالی باشد و هوایی تازه و تمیز در اختیار شما قرار دهد.

 

زغال-فعال-بامبو

 

بوی ماندگی و رطوبت در ماشین گاهی بسایر آزار دهده بوده و برای حذف این بو های ناخوشایند می توانید کیسه زغال moso را در داخل خود رو قرار دهید و از شر بوی بد خلاص شوید.

کمد لباس یا محل نگهداری لباس هالی کثیف نیز از آن جاهایی است که بوی بدی در آن جمع می شود، کیسه بو گیر موسو به دلیل وزن کم و قابلیت جابجایی می تواند از مکانی به مکان دیگر انتقال یابد، این کیسه را در محل های یاد شده قرار دهید تا کار خود را انجام داده و حس خوشایندی به شما منتقل نماید.

مهم ترین عامل تولید و تکثیر باکتری ها و ایجاد بیماری و بوی بد، وجود رطوبت در فضاهای بسته می باشد، کربن فعال بامبو با جذب رطوبت این فاکتور مخرب را از محیط حذف می نماید.

 

بوگیر-زغالی-moso

 

از دیگر مکان هایی که به دلیل وجود رطوبت و عوامل دیگر بوی بد تولید شده و محل رشد انواع باکتری و میکروب خواهد بود می توان به دستشویی، حمام، یخچال و .. اشاره نمود. با تهیه کیسه بوگیر حاضر از همه این مسایل رها شده و محیطی تمیز و عاری از بو و باکتری ایجاد نمایید.

 

محل نگهداری حیوانات خانگی به دلیل فاکتور های بالای آلودگی و بو یکی از جاهایی است که بوگیر زغالی موسو کار بردی به جا دارد.

 

بوگیر-زغالی-بامبو

 

یکی از نکات عالی در مورد این محصول قابلیت استفاده بسیار بالا تا حدود دو سال می باشد، برای اینکه زغال مجددا احیا گردد کافی است ماهی یک بار آن را در معرض خورشید قرار دهید.

 

بوی ناخوشایند سگار در ماشین یا محیط های بسته یکی از مورد های آزار دهده است که این کیسه بوگیر برای آن معجزه خواهد نمود و کاملا بو را از محیط های بسته حذف می نماید.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه