به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001179-1000001180-1000001181-1000001182-1000001183

Cabinet Trash Bin

یکی از کاربردی ترین وسایل در هر آشپزخانه ای سطل زباله می باشد، محصول فوق نمونه ای از سطل زباله ای با طراحی خاص و کاملا کاربردی می باشد. طراحی این سطل زباله کوچک به گونه ای می باشد که به کمک زائده در نظر گرفته شده در پشت سطل براحتی بر روی لبه درب کابینت متصل می شود و به شما امکان بهروری از فضای بلا استفاده کابینت را می دهد.

این سطل زباله کابینتی با استفاده از پلاستیک بسیار با کیفیت و مرغوب در رنگ بندی متنوعی تهیه شده است. شما می توانید این سطل را به سمت داخل یا خارج درب کابینت متصل کنید و از آن استفاده نمائید. ابعاد این سطل 17*18*27 سانتی متر و حجمی معادل 8 لیتر دارد. از این سطل می توانید برای نگهداری مواد شوینده و سایر وسابل نیز استفاده نمائید.

مشخصات فنی

برند شایگان
مدل Cabinet Trash Bin
ابعاد 17*18*27 سانتی متر
وزن 311 گرم
رنگ سفید | سبز | کرمی | قهوه ای | مشکی
جنس پلاستیک
نوع درب ساده
متعلقات -
مناسب برای آشپزخانه
سایر توضیحات قابلیت آویز به کابینت -دارای در جدا شونده

 بسیاری از مواقع می باشد که استفاده از سطل زباله در داخل آشپزخانه به دلایل مختلف از جمله کمبود فضا یا ترس از انتشار بوی زباله امکان پذیر نمی باشد. بنابراین در چنین مواقعی می توان از یک سطل زباله کوچکتر استفاده کرد که دارای ابعاد و حجم کوچکتری بوده و بتوان در فاصله زمانی کمتر آن را تخلیه و مورد شستشو قرار داد. پیشنهاد ما به شما خرید سطل زباله چند منظوره کابینتی می باشد که براحتی بر روی درب کابینت شما وصل می شود و ابعاد جمع و جوری نیز دارد. این سطل زباله با استفاده از مواد پلاستیکی بسیار مرغوب در رنگبندی متنوع تهیه شده است.

 

جدیدترین سطل زباله کابینتی

 

نصب سطل زباله فوق بسیار آسان می باشد، در پشت این سطل یک زائده در نظر گرفته شده که براحتی توسط آن می توانید سطل را بر روی درب کابینت وصل کنید. بهترین مکان برای نصب این سطل، کابینت زیر سینک ظرفشویی می باشد تا شما بتوانید در حین کار کردن و شستشو کلیه زباله ها را براحتی و بدون نیاز به باز و بسته کردن درب کابینت، داخل سطل زباله بریزید. شما در صورت نصب این سطل بر روی درب کابینت زیر سینک براحتی می توانید مواد غذایی که نیاز به پوست گرفتن دارند به طور مستقیم در این سطل پوست گیری کنید و براحتی در سینک مورد شستشو قرار دهید.

 

 خرید سطل زباله کابینتی

 

این سطل زباله قابلیت استفاده به عنوان یک محفظه برای نگهداری مواد شوینده، دستکش و سایر وسایلی که معمولا در کابینت زیر سینک قرار می گیرد را دارد. شما می توانید این سطل را به گونه ای نصب کنید که سطل روی درب کابینت قرار گیرد و در صورتی که تمایل به دیده شدن سطل ندارید می توانید آنرا بر روی قسمت داخلی درب کابینت نصب کنید.

 

  سطل زباله کابینتی ارزان

 

این محصول با استفاده از پلاستیک مقاوم و باکیفیت تهیه شده است و دارای رنگبندی متنوعی می باشد که خانم های خانه دار می توانند بر اساس سلیقه خود یکی را انتخاب کنند. از دیگر ویژگی های این سطل زباله می توان به درب دار بودن آن اشاره کرد که مانع از انتشار بوی زباله در فضای آشپزخانه می شود. شما می توانید براحتی این سطل را بعد از هر بار تخلیه مورد شستشو قرار دهید تا بو نگیرد.

 

خرید  سطل زباله کابینتی ارزان

 

این سطل زباله دارای طراحی ابتکاری می باشد و علاوه بر یک سطل زباله قابلیت استفاده برای نگهداری از سایر وسایل را نیز دارد. این سطل زباله براحتی بر روی قیمت داخلی یا خارجی درب کابینت شما وصل می شود و نیازی به استفاده از پیچ و مهره ندارد. در صورت نیاز می توانید از این سطل برای نگهداری از وسایل شوینده، اسکاچ و دستکش ظرفشویی نیز استفاده نمائید.

 

 سطل زباله کابینتی قیمت


یکی از دلایل محبوبیت این سطل زباله، اشغال فضای کم و چند منظوره بودن آن می باشد که آنرا به یک وسیله کاربردی در آشپزخانه های کوچک امروزی تبدیل کرده است. با استفاده از این سطل چند منظوره شما می توانید از فضای غیر قابل استفاده کابینت های خود استفاده کنید و آشپزخانه ای مرتب تر داشته باشید. طراحی این سطل به گونه ای می باشد که در هنگام نصب بر روی درب کابینت دارای فاصله مناسبی می باشد. این محصول دارای ابعاد جمع و جوری می باشد که به طور تقریبی 17*18*27 سانتی متر می باشد و با کمک آن می توانید از فضاهای بلا استفاده بهترین بهره را ببرید و آشپزخانه خود را مدیریت کنید.

 

 سطل زباله کابینتی جدید

 

 شما می توانید این محصول را برای مواردی غیر از زباله استفاده کنید، مواد شوینده، دستکش، دستمال، مایع ظرفشویی و ... را می توانید در این سطل نگهداری کرده و در دید نباشد و به این ترتیب فضای آشپزخانه شما مرتب بنظر می آید.

 

 سطل زباله کابینتی چند منظوره

 

در مورد این محصول نظردهید