attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1006611

dizolve ultra laundry detergent

دیزالو dizolve نسل جدیدی از شوینده هاست که تحولی شگرف در این زمینه به حساب می آید، این شوینده به صورت برگه های بسیار نازکی است که پاره کرده و در مخزن شوینده لباسشویی میریزید، این ماده بسیار سریع در آب حل شده و بدون کف، انواع کثیفی و لک را از روی لباس ها پاک می نماید.

این برگه ها بدون فسفات بوده و ضرر بسیار کمتری نسبت به سایر شوینده ها برای محیط زیست دارد و به علاوه ضد آلرژی نیز می باشد. دیزالو دارای بسته ها با تعداد های مختلف بوده که در این محصول نوع 12 برگه ارائه شده است. اگر چه حجم آن بسیار اندک است اما به اندازه چندین قوطی پودر شوینده کارایی دارد، کافی است یک برگ و یا نهایتا دو برگ را داخل لباس ها قرار دهید.

مشخصات کامل برگ لباسشویی 12 عددی دیزالو:

یکی از مهم ترین خصوصیات این برگه ها ضد آلرژی بودن آن است تا به راحتی بتوان برای لباس های کودکان و افراد مبتلا به آلرژی مورد استفاده قرار داد.

فسفات یکی از موادی است که در شوینده ها به وفور یافت شده و به پوست و محیط زیست آسیب وارد می نماید،در برگه های لباسشویی دیزالو این ماده وجود ندارد و به همین دلیل برای همین دوستدار محیط زیست به حساب می آید.

این محصول سبک و جمع و جور به راحتی در یک کیف قرار می گبرد ولی به اندازه چند قوطی پودر لباسشویی کارایی دارد و مصرف مواد شوینده و در نتیجه هزینه های شما را به میزان زیادی کاهش می دهد.

 

 

برگ-لباسشویی-دیزالو

 

 

این برگه ها از رسوب گردن مواد در ماشین لباسویی جلوگیری نموده و طول عمر دستگاه شما را افزایش می دهد.

دقت داشته باشید که این ماده کف نمی کند و بلافاصله در آب حل شده و انواع لک و کثیفی را از روی لباس هاس شما برطرف می سازد.

استفاده از این محصول بسیار ساده است کافی است یک یا در صورت کثیفی زیاد، دو عدد از آن را یا در مخزن مواد شوینده و یا اگر ماشین مخزن ندارد داخل لباس ها قرار دهید.

از برگ رخت dizolve می توانید برای انواع لباس های بزرگسال و کودک استفاده نمایید، به دلیل عدم وجود آنزیم در آن، به تار و پود لباس آسیبی وراد نمی نماید.

در مورد این محصول نظردهید