به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001160

Homara QUICKLY WASH & DRY SPIN MOP

نظافت خانه و برق زدن سطوح اهمیت زیادی برای ما دارد و البته ابزار نظافت در این بین نقش زیادی دارد.سطل زمین شوی پدالی و تی چرخشی همارا تمام استاندارد های لازم برای نظافتی عالی با راحت ترین روش را فراهم ساخته است.

سطل بزرگ و با کیفیت پلاستیکی آن بسیار با کیفیت بوده و دارای یک شیر تخلیه برای خارج کردن آب کثیف بدون بلند کردن سطل و یک پدال برای چرخاندن سبد چرخشی استیل می باشد.تی چرخشی 360 درجه آن بسیار باکیفیت و دارای دسته آلومینیومی و نخ میکروفایبر با آبگیری و جذب بالای آب و کثیفی است.

از دیگر خصوصیات آن می توان به امکان افزودن مواد شوینده برای به دست آوردن تمیزی بیشتر اشاره کرد.این محصول را می توان برای انواع کف پوش، دیوار، سنگ، پله، شیشه و پنجره، حماو و دستشویی، آشپزخانه و خودرو به کار برد.

مشخصات کلی سطل پدال دار و تی چرخشی 360 درجه همارا Homara QUICKLY WASH & DRY SPIN MOP :

 تی چرخشی 360 درجه

دارای شیر تخلیه برای شست و شوی آسان

ابعاد: 293153

استفاده به صورت دستی و دارای پدال پایی

دارای سبد استیل

دارای دسته آلومینیومی نخ میکروفابیر با آبگیری بسیار زیاد

دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت از شرکت swiss cert

عضو شبکه کیفیت جهانی IQ.net

با طراحی کاملا متفاوت و شکیل و با کیفیت

چرخش 360 درجه در هنگام استفاده از تی

حرکت چرخشی به وسیله پدال پایی می باشد با کمترین مصرف انرژی

 

طراحی نو و مبتکرانه با یک سیستم چرخشی خشک کن توکار که به کار تمیز کردن طی قدرت می بخشد و کاملاً تمامی آب اضافه ی طی را می گیرد ، دیگر دستهایتان هنگام چلاندن طی یا شستن آن کثیف نمی شوند.

 

نخ به کار رفته در زمین شوی چرخشی ایرسا همارا از الیاف میکروفایبر می باشد. این الیاف غلاوه بر قدرت پاک کنندگی فوق العاده قابلیت جذب آب تا 7 برابر وزن خود را دارند که این مهم باعث می شود تا محصول فوق هم در جمع آوری و هم در پخش مایع بر روی سطوح موفق تر از نمونه های دیگر عمل نمایید.

 

 

سطل پلاستیکی زمین‌شوی همارا اندازه‌ای به‌نسبت بزرگ دارد تا بدون نیاز به رفتن به دستشویی یا حمام و پر و خالی‌کردن سطل‌های متفرقه، تی را درون آن شست‌و‌شو دهید. یک طرف این سطل سبدی از جنس استیل قرار دارد که سری تی درون آن آبکشی و تمیز می‌شود.

 

وزن سبک سطل به جا‌به‌جایی و حمل آسان آن کمک می‌کند؛ به‌این‌ترتیب با گرفتن دسته به‌راحتی مخزن را از جایی به جای دیگر خواهید برد. دریچه‌ی تعبیه‌شده در کنار سطل به خروج آسان و بدون دردسر آب از داخل آن کمک می‌کند؛ بنابراین بدون بلندکردن سطل، می‌توان آب را در دستشویی یا حمام تخلیه کرد.

این وسیله داری یک محفظه برای ریختن مایع پاک کننده به داخل آب نیز هست.

 

تی چرخش همارا

 

محتویات کارتن:

دسته بالایی

دسته پایینی

قفل کن

مهره پایه گردان

پایه گردان

سطل

افشانک

 

تی چرخشی و زمان شوی همارا

در مورد این محصول نظردهید