به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000002101

Miscelatore Acqua Water Tap Filter Joint For Kitchen Faucet

محصول فوق یک سرشیری چند کاره با طراحی منحصر بفرد می باشد که با نصب بر روی خروجی شیر آب، علاوه بر کاهش مصرف آب که به صورت اختلال آب و هوا با یکدیگر می باشد، دارای امکان تنظیم زاویه علمک سرشیری نیز می باشد که این امکان چرخش، پوشش دهی تمام سینک را برای شما فراهم می آورد.

این محصول با استفاده از مواد درجه یک پلاستیکی تهیه شده است و دارای ابعاد 3*3*8 سانتی متر بوده و براحتی و بدون نیاز به استفاده از آچار بر روی  انواع سر شیر آب نصب  می شود. این محصول با قیمت اندک می تواند به خوبی به شما در صرفه جویی در مصرف آب کمک کند همچنین با طراحی که دارد خروجی آب پر فشار تری نیز ایجاد می کند.

مشخصات فنی

برند و مدل Miscelatore Acqua | مدل سرشیری
ابعاد 3*3*8 سانتی متر
وزن 33 گرم
جنس پلاستیک بهداشتی
رنگ سفید
مناسب برای شیرآلات انواع شیر آلات
متعلقات واشر
سایر توضیحات دارای علمک چرخان 360 درجه - کاهنده مصرف آب

 با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب در سال های اخیر شاهد ورود ابزارهایی برای کاهش مصرف آب در مصارف خانگی می باشیم که اکثرا به صورت سرشیری هایی می باشند که با عملکرد اختلال آب و هوا میزان مصرف آب را کاهش می دهند.

 

 سرشیر کاهنده مصرف آب

 

 محصول فوق یک نمونه سرشیر چرخشی می باشد که قابلیت نصب بر روی شیر آشپزخانه و سرویس بهداشتی را دارد. این سرشیری دارای خروجی آب به صورت دوشی می باشد که با افزایش فشار آب، شستشو را برای شما آسان تر و سریع تر می کند.

 

 خرید سرشیر کاهنده مصرف آب

 

از مهمترین ویژگی های این سرشیری آب چند کاره می توان به قابلیت نصب آسان آن اشاره کرد که براحتی و بدون نیاز به آچار شما می توانید آن را بر روی روی انواع سرشیر نصب کنید. به این منظور تنها کافی است که سرشیر مربوط به شیر آب را باز کنید و براحتی آن را بر روی رزوه سر شیر ببنید.

 

 قیمت سرشیر کاهنده مصرف آب

 

این محصول دارای سری چرخشی می باشد که قابلیت چرخش تا 360 درجه را داشته که امکان تنظیم زاویه ریزش آب را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید در موقعیت مورد نظر از آن استفاده کنید.

 

سرشیر چند کاره آب  ارزان

 

سری چرخشی این محصول با قابلیت چرخش 360 درجه برای پوشش دهی کامل سینک بسیار کاربردی می باشد. همانطور که گفته شده این محصول دارای نحوه نصب بسیار آسانی می باشد و به همراه شیر واشر های مخصوص آب بندی نیز عرضه می شود که در حین نصب با مشکلی مواجه نشوید.

 

 خرید سرشیر چند کاره آب  ارزان

 

عملکرد این سرشیری به گونه ای می باشد که با ایجاد ترکیبی از آب و هوا، موجب افزایش فشار آب شده که می تواند در امر شستشوی سریع تر بسیار موثر باشد و به این ترتیب در مصرف آب تا 30% صرفه جویی می شود.

 

 سرشیر کاهنده مصرف آب

 

این محصول با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک و کاملا بهداشتی تهیه شده است و دارای ابعاد 3*3*8 سانتی متر می باشد. با نصب این سرشیری چند کاره بر روی خروجی شیر آب شما از جریان آب نرمی برخودار خواهید شد که به اطراف نمی پاشد. نصب این محصول آسان است و به مقداری قابل ملاحضه ای در مصرف آب صرفه جویی می کند.

 

 خرید سرشیر کاهنده مصرف آب

 

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه