به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :102000313

triangular wooden led alarm desk clock

ساعت رومیزی ساعت به درد بخوری است که کنار دست یا تخت شما قرار دارد و برای انجام کارهای روزمره می توانید برنامه ریزی نمایید.ساعت رومیزی li&tai مدل slt-6035 دارای ویژگی هاتی منحصر به فردی است. از لحاظ ظاهری با همه ساعت های ال ای دی که تاکنون دیده اید فرق دارد بدنه از نوعی مواد طرح چوب ساخته شده و صفحه نمایشی وجود ندارد و داده ها به صورت ال ای دی بر روی همین بدنه نمایش داده می شوند. ابعاد ساعت 9*9*15 سانتی متر بوده و ساعت دارای امکان نمایش ساعت، تاریخ، دما به سانتیگرداد و فارنهایت، امکان تنظیم سه عدد آلارم،تنظیم حالت استند بای و ظاهر بسیار شکیل و زیبا می باشد.این مدل در حالت استند بای پس از 10 تا 15 ثانیه خاموش شده و با ایجاد صدا مثلا دست زدن آن را روشن می نمایید! منبع نیرو سه عدد باتری AAA بوده و یک درگاه سوزنی برای اتصال با آداپتور های سازگار میباشد. دکمه های SET, UP و DOWN امکان تنظیمات مختلف بر روی ساعت را به شما می دهد. در حال حاضر رنگ مشکی موجود می باشد.

مشخصات

مدل و برند برندل li & tai مدل SLE-6035
جنس نوعی پلاستیک خاص
ابعاد 9*9*15 سانتی متر
وزن 241 گرم
رنگبندی مشکی
نمایش زمان به صورت دیجیتال و ال ای دی
منبع نیرو 4 عدد باتری AAA و یا اتصال آداپتور و یا کابل با سر سوزنی سازگار
دکمه های تنظیم دارای سه عدد دکمه SET, UP, DOWN
عملکرد ساعت، تاریخ، سه عدد زنگ هشدار، دما به سانتیگرداد و فارنهایت، نمایش ساعت به صورت 12 ساعته یا 24 ساعت، استند بای، کنترل روشن شدن صفحه با صدا در حالت استند بای
سایر بسیار زیبا و متفاوت

مشخصات کلی ساعت رومیزی مثلثی طرح چوب برند li & tai مدل SLE-6035:

جنس این ساعت، از نوعی پلاستیک بسیار با کیفیت و ظاهر طرح چوب است.

نمایش ساعت به صورت ال ای دی و بر روی بدنه ساعت نمودار می گردد، زمانی که ساعت خاموش و یا در حالت استند بای می باشد به دلیل عدم وجود صفحه نمایش، بسیار عجیب بوده و مانند ساعت نیست.

برای روشن کردن ساعت می توانید 4 عدد باتری AAA را داخل ساعت قرار دهید و یا از طریق درگاه سوزنی در پشت ساعت و با استفاده از کابل یا آداپتور مخصوص، آن را روشن نمایید.

 این ساعت در حالت روشن ظاهر بسیار زیبایی دارد و با همه ساعت های رومیزی که تا کنون دیده اید فرق دارد.

به طور کلی ساعت دارای امکان  ساعت، تاریخ، آلارم، دما، زنگ هشدار تا 3 عدد، حالت کنترل روشن و خاموش با صدا و نمایش زمان به صورت 12 یا 24 ساعته می باشد.

پس از روشن شدن ساعت، برای تنظیمات مختلف باید دکمه SET در پشت ساعت را برای چند ثانیه نگه داشته تا تنظیمات فعال شود، در ابتدا سال پدیدار می شود که با دکمه های UP و DOWN سال را تنظیم نمایید، حالا هر بار دکمه ست را به مدت کوتاه فشار دهید تا وارد گزینه های دیگر شوید، که به ترتیب شاما ماه و روز، نمایش ساعت به صورت 12 یا 24 ساعته، ساعت و دقیقه، آلارم یک با نمایش A1 که با دکمه بالا و پایین خاموش و روشن می شود، حالا با زدن دکمه SET می توانید ساعت آلارم یک را مشخص نمایید، با زدن دکمه SET وارد آلارم 2 و آلارم 3 می شوید و با همان روش تنظیمات مورد نظر می گردید، گزینه بعدی نمایش دما به سانتیگرداد و یا فارنهایت است که با دکمه پایسین و بالا مشخص می نمایید، تنظیم بعدی گزینه EA به معنای روشن بودن آلارم برای هر روز است که می توانید خاموش و یا روشن نمایید.

یکی از خصوصیات بسیار جالب و و.یژه ساعت، امکان قرار دادن ساعت در حالت استند بای می باشد، وقتی ساعت در این حالت قرار بگید صفحه نمایش پس از 10 تا 15 ثانیه خاموش می شود و برای روشن کردن آن می توانید با ایجاد صدا مانند دست زدن یا زدن روی میز آن را روشن نمایید که دلیل آن، وجود سنسور مخصوص حساس به صدا می باشد.

برای قرار دادن ساعت در حالت استند بای، دکمه DOWN را فشار داده و نگه دارید، حالت استند بای نمایش داده شده و با هر با فشار روشن یا خاموش می شود.

بر روی صفحه نمایش ساعت، زمان و دما به صورت همزمان نمایش داده می شود که اگر دکمه SET را یک کلیک کوتاه نمایید، زمان و ثانیه را به شما نمایش می دهد.

در مورد این محصول نظردهید