attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :10000107

TS Bed Sheet Holder Straps Pack of 4

یکی از مواردی که می تواند تاثیر بسزایی در بهم ریخته بودن اتاق شما داشته باشد، بهم ریختگی ملحفه روی تخت می باشد. گیره نگهدارنده ملحفه TS محصولی با طراحی کاملا کاریردی است که به شما کمک می کند روتختی شما همیشه مرتب باشد. محصول فوق نمونه ای از گیره نگهدارنده ملحفه چهار سر می باشد که به صورت پکیج 4 عددی ارائه شده است.

هر یک از این نگهدارنده های ملحفه متشکل از یک قطعه کش و چهار عدد گیره استیل بسیار مقاوم می باشد. طول کلی هر کش نگهدارنده 140 سانتی متر می باشد که دارای قابلت تنظیم طول به واسطه سگک های روی کش ها می باشد. درون گیره ها، از نگهدارنده های پلاستیکی استفاده شده است تا در هنگام نصب به ملحفه آسیبی نرساند. شما می توانید این گیره ها را به شکل های مختلفی بر اساس نیاز خود وصل کنید، این گیره ها قابل نصب به صورت تکی، دو تایی و چند تایی به صورت بعلاوه و ضربدری می باشند.

مشخصات

جنس کش بسیار محکم و گیره های استیل مقاوم
وزن 200گرم
ابعاد طول کلی 140 سانتی متر با قابلت تنظیم ارتفاع برای کوچکتر کردن و حالت کشی برای فواصل بیشتر
مناسب برای همه سایز های تخت
سایر بسته 4 تایی، تولید ایران، کیفیت عالی، پذیرش سفارش به صورت عمده و تکی

مرتب کردن دائم ملحفه های تخت بخصوص تخت اتاق کودکان یکی از کارهای زمان بری می باشد که در طول روز ممکن است چندین بار مجبور به انجام دادن آن باشید، بچه ها با پریدن بر روی تخت احساس شادی می کنند و از این کار لذت می برند و این در حالی است که ملحفه تختخواب در نامرتب ترین حالت ممکن قرار می گیرد. برای حل این مشکل ما محصولی را به شما معرفی می کنیم که شما با استفاده از آن نیاز به مرتب کردن دائم ملحفه های تخت ندارید.

 

 سفارش اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه

 

گیره نگهدارنده ملحفه روتختی تی اس، محصولی با طراحی کاربردی است که به شما کمک می کند براحتی تخت خوابی مرتب داشته باشید و بعد از بیدار شدن ازخواب نیاز به مرتب کردن ملحفه ها نداشته باشید. این گیره نگهدارنده دارای یک بازوی کشی می باشد که در هر سر آن دو گیره در نظر گرفته شده است که به لبه ملحفه متصل می شود. طول هر گیره نگهدارنده در حالت کلی 140 سانتی متر می باشد و دارای یک تسمه برای تنظیم طول بوده تا شما بتوانید طول آن را در صورت نیاز کمتر کنید.

 

گیره نگهدارنده ملحفه

 

گیره نگهدارنده ملحفه مدل چهار سر، با طراحی خاص و کاربردی خود به عنوان یکی از بهترین مدل ها در میان نگهدارنده ها می باشد. یکی از ویژگی های این محصول گیره های استیل مورد استفاده در آن می باشند که از کیفیت و استحکام خوبی برخوردار می باشد و براحتی دچار آسیب نمی شوند. اگر به درون گیره های این نگهدارنده توجه کنید، خواهید دید که درون آن ها از یک گیره پلاستیکی استفاده شده تا در حین نصب شدن در لبه ملحفه، پارچه دچار آسیب نشود. شما می توانید یک یا چندین گیره نگهدارنده را به ملحفه خود نصب کنید و با خیال راحت بر روی تخت خود بخوابید و نگران بهم ریختگی آن نباشید.

 

گیره نگهدارنده ملحفه جدید

 

یکی از مهمترین ویژگی های گیره های نگهدارنده ملحفه، انعطاف پذیری این محصول در استفاده برای ملحفه تخت هایی با سایز های مختلف می باشد، شما می توانید از این گیره های نگهدارنده برای مرتب کردن یک تخت دونفره استفاده کنید و از این گیره نگهدارنده می توانید برای مرتب کردن ملحفه تخت بهره ببرید و تطابق پذیری این محصول با انواع سایز تخت منجر به محبوبیت آن شده است.

 

خرید گیره نگهدارنده ملحفه جدید

 

در استفاده از این گیره های نگهدارنده برای مرتب کردن تخت هیچ محدودیتی در کار نمی باشد، شما می توانید بر اساس نیاز و تشخیص خود از یک تا چند گیره را به حالت های مختلف به ملحفه خود نصب کنید و با خیال راحت دیگر نگران نامرتبی ملحفه ها نباشید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند این گیره های نگهدارنده را به وسط ملحفه وصل کنند و به صورت بعلاوه از آن استفاده کنند و برخی دیگر ترجیح به استفاده در چهار گوشه ملحفه دارند که به صورت ضربدری است. همچنین امکان استفاده به هر دو صورت همزمان نیز وجود دارد تا روتختی بسیار محکم روی تخت قرار بگیرد.

 

گیره نگهدارنده ملحفه ارزان

 

در صورتی که شما بخواهید می توانید تلفیقی از حالت بعلاوه و ضربدری را برای نصب این گیره ها مورد استفاده قرار دهید تا ملحفه شما به صورت محکمتری فیکس شود، بنابراین مشاهده می کنید در استفاده از این گیره های نگهدارنده ملحفه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما براحتی می توانید از آنها استفاده نمائید. لازم بذکر می باشد علاوه بر کیفیت و استحکام بالای گیره های فلزی، کشی های بکار برده شده در این محصول بسیار با کیفیت بوده و به‌راحتی مستهلک نمی‌شود و دارای طول عمر بالایی می باشند.

 

فروش گیره نگهدارنده ملحفه ارزان

 

در مورد این محصول نظردهید