به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1000001145

Water Purifier Activated Carbon Water Filters HY-29

دستگاه تصفیه آب سرشیری مدل HY-29، علاوه بر طراحی منحصر بفرد و عملکرد بی نظیر دارای ابعاد بسیار کوچک و قیمت مناسبی نیز می باشد. محصول فوق قابل استفاده برای شیرهایی با قطر خارجی 16-17 میلی متر می باشد. نوع فیلتراسیون مورد استفاده در این دستگاه کربن اکتیو بوده، که علاوه بر رفع بوی نامطبوع آب، قادر به حذف  کلر، فلزات سنگین و سایر ناخالصی های موجود در آب شیر تا ۰,۰۱ میکرون است.

این دستگاه تصفیه آب خانگی مدل سرشیری جدید دارای کیفیت طراحی و ساخت بالایی می باشد و با استفاده از مواد پلاستیکی ABS کاملا بهداشتی ساخته شده است، این محصول به دلیل استفاده از فیلتراسیون کربن اکتیو می تواند آب سالم و بهداشتی عاری از عوامل بیماری زا در اختیار شما قرار دهد. ابعاد این محصول 3.8*3.8*6 سانتی متر بوده و وزنی در حدود 50 گرم دارد. مهمترین ویژگی این محصول نصب و استفاده آسان از این محصول می باشد.

مشخصات کلی

برند و مدل HY-29
جنس پلاستیک PVC
وزن 50 گرم
ابعاد 3.8*3.8*6 سانتی متر

مشخصات فنی

دقت فیلتراسیون ۰,۰۱ میکرون
تعداد فیلتر 1
نوع فیلتر کربن اکتیو
موارد تصفیه کننده رفع بوی نامطبوع آب، قادر به حذف کلر، فلزات سنگین و سایر ناخالصی های موجود در آب شیر
عمر متوسط فیلتر ها هر 2 ماه
سایر قابل استفاده برای شیرهایی با قطر خارجی 16-17 میلی متر، دمای آب کمتر از 35 درجه سانتی گراد

 با توجه به افزایش آلودگی های آب های زیر زمینی و لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی به منظور دسترسی به آب سالم و بهداشتی، هر روزه شاهد ورود نمونه های متنوعی از دستگاه های تصفیه آب خانگی به بازار این محصولات می باشیم. دستگاه های تصفیه آب به منظور پاکسازی آب از انواع آلودگی ها اعم از انواع عوامل بیماری زا، املاح و ناخالصی ها، ذرات معلق در آب، بو و مزه نامطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

 

 

دستگاه های تصفیه آب خانگی مدل سرشیری یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی که دارای طراحی مفید و کاملا کاربردی می باشد. این مدل از دستگاه های تصفیه به دلیل نداشتن مخزن و عدم نیاز به فضای زیاد برای نصب، مناسب برای استفاده در آپارتمان های کوچک می باشند.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی خارجی

 

محصول فوق نمونه ای از دستگاه تصفیه آب خانگی مدل سرشیری می باشد که درای طراحی جدید با کیفیت ساخت بالا و کاربردی است. این محصول دارای ابعاد بسیار جمع و جوری است که براحتی بر سرشیر آشپزخانه و همچنین سایر شیر آب هایی که دارای  قطر خارجی 16-17 میلی متر میباشند نصب می شود. این محصول علاوه بر ایعاد کوچک دارای وزنی در حدود 50 گرم می باشد و براحتی بر سر شیر آب نصب می شود. یکی از نکاتی که باید در حین استفاده از این دستگاه تصفیه آب به آن توجه داشته باشید، کنترل دمای آبی می باشد که وارد دستگاه تصفیه می شود، دمای آب نباید بیش از 35 درجه سانتی گراد باشد، زیرا دمای بیش از این مقدار می تواند موجب آسیب دیدن و عدم کارایی دستگاه بشود.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان

 

برای نصب این دستگاه تصفیه آب نیاز به داشتن مهارت خاصی نیست و شما براحتی می توانید آن را بر سر شیر آب نصب کرده و استفاده کنید. از مهمترین مزایای این دستگاه می توان به عدم نیاز به برق و باتری برای کار کردن اشاره کرد و همچنین به دلیل نداشتن مخزن و ابعاد کوچک مناسب برای سبک آپارتمان نشینی می باشد. توجه داشته باشید که در صورت مغایرت سری شیر با استاندارد های مورد نیاز برای نصب دستگاه تصفیه آب فوق، هرگز اقدام به نصب با روش های دیگر نکنید. توجه کنید که بعد از نصب دستگاه تصفیه آب، با باز کردن آب برای اولین بار شاهد خروج آب تیره و کدر می باشید که دلیل آن وجود ذرات بسیار ریز پودر کربن فعال مورد استفاده در سیستم فیلتراسیون این محصول می باشد، هیچ جای نگرانی نمی باشد، کافی است قبل ازاولین بار استفاده به مدت 10 دقیقه اجازه خروج آب از دستگاه تصفیه آب را بدهید.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

 

برای نصب این تصفیه آب خانگی کوچک، کافی است سر پیچ شیر آب را باز کنید و دستگاه را براحتی به سر علمک شیر نصب کنید و از آن استفاده کنید. فیلتر مورد استفاده در این محصول از نوع کربن فعال می باشد که قادر به حذف بو و مزه نامطبوع آّب، کلر آزاد موجود در آب، زنگ زدگی، شن و ماسه های معلق در آّب و سایر عوامل بیماری زا می باشد. توجه نمائید به هیچ عنوان قسمت داخلی دستگاه را به منظور کم و زیاد کردن متریال داخل آن دستکاری ننمائید. (به هیچ عنوان این محصول را برای بازی کردن به دست کودکان خود ندهید)

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

 

در صورتی که نصب دستگاه تصفیه آب فوق به سر شیر با استاندار های تعریف شده با مشکل مواجه شد و به سختی صورت گرفت، تنها کافی است که قبل از نصب واشر سفید رنگ داخل محصول را در آب گرم غوطه ور کرده و سپس مجددا به نصب این دستگاه مبادرت بورزید.  این دستگاه با استفاده از مواد پلاستیکی بهداشتی ABS است و به دلیل بدون مخزن بودن و ابعاد کوچک 3.8*6 سانتی متری مناسب برای استفاده در آپارتمان های کوچک می باشد. این دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری با فیلتراسیون کربن فعال برای دستیابی به فیلتراسیون سریع و تصفیه آب مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد قادر به حذف کلر، فلزات سنگین و سایر ناخالصی های موجود در آب شیر می باشد.

 

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی

 

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی